inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. listopadu 2018 svátek má Albert
Vyhledat v Pozri:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové služby MOHLIS Brno

Naše společnost se specializuje činnostmi Facility services, k nimž patří Ostraha objektů, Recepční služby, Online ostraha, PCO, Úklidové služby, Převoz finanční hotovosti, údržba nemovitostí. Naše společnost MOHLIS Brno je ryze českou firmou, jež byla založena v roce 1993. Již od svého počátku dbáme zejména na kvalitu našich služeb, spolehlivost, korektnost a spolehlivost.

http://mohlis.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Ostraha objektů, recepční a Úúlidové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Soukromá hlídací a bezpečnostní agentura Security Group Brno
Bezpečnostní a hlídací agentura nabízí kvalitní služby jako ostraha a ochrana majetku, ostraha objektů, recepční služby, ochrana osob, přeprava hotovosti a cenností, detektivní služby, zabezpečovací systémy.
Prodej profesionálních IP kamer Apexis.
Apexis.cz je specializovaný internetový obchod se značkovými IP kamerami od společnosti Apexis. Zastoupení pro ČR světoznámého výrobce IP kamer Apexis. Jako výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku zajišťujeme prodej, servis, nabídku náhradních dílů, poradenství a pod. pro veškeré produkty firmy APEXIS.
Kamerové systémy AJ Trade Jičín
Velkoobchod i maloobchod kamerových systémů, široká nabídka. V naší nabídce naleznete rozsáhlý sortiment výrobků, proto jsme schopni připravit jak jednoduchá řešení s možností následného rozšíření tak i komplexní řešení na míru Vašim potřebám. Montáž a poskytnutí kompletního záručního a pozáručního servisu na Váš kamerový systém. Dodáváme kamerové systémy a příslušenství CCTV z produkce renomovaných společností.
Protipožární ochrana staveb SLUPO POZDĚNA NÁCHOD Dolní Radechová
Předmětem našeho podnikání je Protipožární ochrana staveb. Ať už sháníte hasicí přístroje, hydranty požární, speciální žáruvzdorné dveře či jiný bezpečnostní sortiment, najdete ho u nás. Rádi zajistíme veškerý servis.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej pyrotechniky. Ohňostroje na míru.
Nabízíme zábavní a profesionální pyrotechniku. Prodáváme kompaktní ohňostroje na jedno zapálení vhodné pro: hotely, restaurace i soukromé párty. Zajišťujeme ohňostroje pro: městské slavnosti, silvestry, jarmarky, sportovní události,koncerty
Potraviny z našich farem Firma VON Zlín
Zajišťujeme pravidelnou distribuci kvalitních potravin z našich farem přímo ke spotřebitelům po celý rok. Zajišťujeme distribuci čerstvého chlazeného zboží na určené místo za dodržení všech hygienických předpisů od výrobců přímo k zákazníkům, kteří si zboží u nich objednávají přes náš eshop. O své zákazníky se chceme co nejlépe starat, proto se na nás v případě jakéhokoliv dotazu nebo přání obraťte.
Dřevěné stojany na víno a dárkové kazety Lefit, Ústí nad Labem
Naše společnost se specializuje na výrobu dřevěných výrobků jako jsou stojany na víno, stojánky na víno, dřevěné kazety na víno a další výrobbky. Naše stojany na víno složí jak zkušenému vinaři, který potřebuje vybavit velkou vinotéku, ale i začátečníkovi, který potřebuje stojan na víno jako doplněk domácnosti nebo si zřizuje soukromou vinotéku.
Zubní ordinace Praha Millenium Dental Care
Špičkové zubní ordinace v Praze najdete na zubní klinice Millenium Dental Care. Zkušený a mezinárodně uznávaný tým zubních specialistů zajišťuje nadstandardní servis. Používáme nejnovější léčebné postupy, materiály a technologie včetně mezinárodních certifikací. Klademe důraz na komfort, osobní přístup, minimální bolestivost, rychlý a trvalý výsledek. Zubní klinika MDC je ta správná volba.
Půjčujeme nové vozy všech velikostí Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna MADAuto Praha Vám nabízí širokou nabídku vozů k zapůjčení za výhodné ceny. Rozsáhlý vozový park, kde si vybere každý a bezplatné přistavění vozidla v Praze během pracovní doby. Na žádost zákazníka naše společnost zapůjčí další zařízení nebo poskytne dodatečné služby např. osobní řidič, navigační zařízení, dětskou autosedačku, sněhové řetězy, aj. Auto Vám půjčíme i do zahraničí. Neplatíte za druhého řidiče. Možnost půjčení vozu bez kauce.

Volná místa
Volná místa
bazar