inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové služby MOHLIS Brno

Naše společnost se specializuje činnostmi Facility services, k nimž patří Ostraha objektů, Recepční služby, Online ostraha, PCO, Úklidové služby, Převoz finanční hotovosti, údržba nemovitostí. Naše společnost MOHLIS Brno je ryze českou firmou, jež byla založena v roce 1993. Již od svého počátku dbáme zejména na kvalitu našich služeb, spolehlivost, korektnost a spolehlivost.

http://mohlis.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Ostraha objektů, recepční a Úúlidové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Elektronické zabezpečovací systémy. ATIS group, Praha
Elektronické zabezpečovací a protipožární systémy, systémy kontroly vstupu a docházky, systémy průmyslové televize, záložní zdroje napájení.
Bezpečnostní dveře Adlo
ADLO bezpečnostní dveře Vám nabízí ty nejbezpečnější dveře do vašeho bytu. Vlastní vývoj, výroba, prodej, montáž a servis pro bezpečnostní dveře vám zaručí vysokou kvalitu za přijatelné ceny.
Bezpečnostní agentura se specializací na efektivní vymáhání dluhů VYMAHANI OSTRAHA Broumov
Nabízíme kompletní servis a služby v oblasti vymáhání dluhů a při ostraze osob, objektů a společenských akcí. Máme dlouholeté zkušenosti bezpečnostní agentury. Zajišťujeme efektivní kroky při vymáhání pohledávek, ale například i provozování pořádkové služby na ligových zápasů ve fotbale.
Bezpečnost práce, požární ochrana a revize BOZP consulting
Provádíme školení zaměstnanců v BOZP a PO, vyhodnocování pracovních rizik, vedení dokumentace BOZP a PO, provádění kontrol, poradenská a konzultační činnost, revize elektrozařízení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nízkoenergetické rodinné domy
Zhotovení individuálního projektu zděného rodinného domu i dřevostavby. Výběr typových projektů nízkoenergetických rodinných domů a dřevostaveb. Navrhneme Vám interiér domu.
Spedice Profisped Brno
Profisped CZ je tým odborníků v oblasti dopravy a spedice. Přepravíme váš náklad rychle a bezpečně kamkoliv po České republice i v zahraničí. Využijte profesionální mezinárodní přepravu Profisped CZ.
Komplexní tvorba webových stránek. ICT Solution, Brno
Tvorba webových stránek od statických až po publikační systémy, internetové obchody či intranetové firemní aplikace, konzultace a návrhy, moderní webdesign, SEO optimalizace pro vyhledávače, internetová propagace a marketing.
Luxusní finské sauny Harvia
Kvalitní finské sauny Harvia.Autorizovaný dealer saunové technologie Harvia.Sauny interiérové –variant, Rubic,rondium,sauny exteriérové Kelo, Kuikka, kietele.
Vyhlídkový let balónem POHODA nad Vysočinou
Nabízíme vyhlídkové lety balónem POHODA v oblasti kraje Vysočina a na přání i jinde v ČR. Realizujeme i privátní lety pro dvojice či větší skupiny. Prodáváme dárkové certifikáty na let balónem.

Volná místa
Volná místa
bazar