inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 22. září 2018 svátek má Darina
Vyhledat v Pozri:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové služby MOHLIS Brno

Naše společnost se specializuje činnostmi Facility services, k nimž patří Ostraha objektů, Recepční služby, Online ostraha, PCO, Úklidové služby, Převoz finanční hotovosti, údržba nemovitostí. Naše společnost MOHLIS Brno je ryze českou firmou, jež byla založena v roce 1993. Již od svého počátku dbáme zejména na kvalitu našich služeb, spolehlivost, korektnost a spolehlivost.

http://mohlis.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Ostraha objektů, recepční a Úúlidové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zabezpečovací systémy Praha, kamerové systémy
Specializací naší společnosti jsou zabezpečovací systémy, které zajišťujeme pro zákazníky z měst Praha, Beroun i dalších lokalitách celé ČR. Kamerové systémy zajišťujeme na základě mnoha faktorů, mezi něž patří obhlídka objektu a monitorovaného prostoru, určení světelných podmínek a v neposlední řadě také na základě požadavků zákazníka.
Ochrana zdraví, majetku, pomůcky pro bezpečnost práce VMBal eShop
Jsme specialistou v oboru bezpečnosti práce. Nabízíme Vám komplexní řešení pro ochranu zdraví i majetku od zařízení pro první pomoc až po protiskluzovou úpravu podlah. V našem eshopu naleznete veškeré potřebné pomůcky pro vybavení pracoviště s možností nákupu za velkoobchodní ceny.
Bezpečnostní agentura Nové Strašecí
Naše bezpečnostní agentura zajišťuje pro zákazníky ve městě Nové Strašecí a dalších lokalitách z celé ČR řadu služeb, mezi něž patří ochrana osob, ostraha majetku, kontrola zaměstnanců na nemocenské i pořadatelská činnost. Naše bezpečnostní agentura se specializuje na odloučená pracoviště bez zázemí, kde je vhodné zabezpečení objektů zcela nezbytné. Navhrneme zabezpečení objektů, které vás ochrání před nezvanými návštěvníky.
Bezpečnostní služby GRIFFIN, Praha
Poskytování komplexních služeb v oblasti komerční bezpečnosti - fyzická ostraha osob a objektů, analýzy a monitoring bezpečnostních stavů objektů, pult centralizované ochrany, převozy, poradenstv, zabezpečení dat a informací, projekce, montáž a servis zabezpečovacích systémů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Autodoprava Praha služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu.
Autodoprava Praha - služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu. Zajistíme autodopravu po Praze, České Republice, v případě potřeby autodopravu do zahraničí. Neváhejte zavolat a informovat se o možném termínu sjednání autodopravy. Telefonní číslo na dispečink 773 910 596. Autodoprava Praha nabízí kvalitní vozový park automobilů špičkových značek Mercedes a Volkswagen.
Čištění, praní, dezinfekce Topservis24 Polná
Naše firma provádí služby jako parní čištění, ozónové a ultrazvukové čištění, opravy a renovace kůže. Prodej parních čističů zn. Athema. Naší prioritou je především spokojený zákazník. Proto se samozřejmě snažíme, maximálně naslouchat jeho přáním a najít co nejvhodnější alternativu, která bude vyhovovat nejenom nám, ale především našemu zákazníkovi.
Pražské metro
Pražské metro je jediná podzemní dráha v České republice. Metro je začleněno do systému pražské hromadné dopravy. Mapa metra, trasy, ceník, historie i součastnost, linky metra.
Prvoligový fotbalista Milan Baroš
Oficiální webové stránky prvoligového fotbalisty. Profil, aktuality, statistiky, fotogalerie a videa z jeho zápasů. Přehledné informace z jeho hvězdné kariéry.
Heraldika jako jedna z tzv. Pomocných věd historických
S komunální heraldikou zahrnující znaky měst a obcí se setkává běžně člověk při návštěvě úřadů, na propagačních letácích a materiálech, nebo například na vozech veřejné dopravy, na fasádách veřejných budov a mnoha dalších místech.

Volná místa
Volná místa
bazar