inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 23. červenca 2018 svátek má Libor
Vyhledat v Pozri:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ostraha objektů, recepční a Úúlidové služby MOHLIS Brno

Naše společnost se specializuje činnostmi Facility services, k nimž patří Ostraha objektů, Recepční služby, Online ostraha, PCO, Úklidové služby, Převoz finanční hotovosti, údržba nemovitostí. Naše společnost MOHLIS Brno je ryze českou firmou, jež byla založena v roce 1993. Již od svého počátku dbáme zejména na kvalitu našich služeb, spolehlivost, korektnost a spolehlivost.

http://mohlis.cz
Zařazena v kategori:

Bezpečnostní firmy

Profil stránky Ostraha objektů, recepční a Úúlidové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bezpečnostní služba Praha, Awen Professional Guards
Jsme profesionální bezpečnostní agentura. Zajišťujeme profesionální ostrahu osob i majetku po celé ČR. Zajistíme bezpečnost Vaší, bezpečnost Vašich blízkých či Vašeho majetku. Zajišťujeme s vysokou profesionalitou ostrahu objektů, ať už průmyslových, tak i menších soukromých. Zajišťujeme ostrahu v nočních klubech, kabaretech a kasínech.
Kamery, zabezpečovací systémy Smečno
Naše společnost se orientuje na projektování, instalaci a servis zabezpečovací techniky a kamerových systémů. Pokud plánujete realizovat zabezpečení vašeho domu, bytu či areálu, obraťte se na nás. Spolupracujeme s předními domácími i zahraničními výrobci zabezpečovacích a kamerových systémů. Klademe důraz na kvalitu instalovaných technologií a prováděných prací.
Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a osob Agentura IPSO Praha
Zajistíme pro vás veškerý bezpečnostní servis. Naší doménou je prvotřídní ostraha objektů a ochrana osob. Kromě toho nabízíme také úklidové služby a služby v oblasti požární prevence. Oblast bezpečnostního servisu je postavena na plně profesionální bázi. Vedle vysokého stupně profesionality je kladen důraz na celkovou bezúhonnost a spolehlivost všech zaměstnanců. Vybavení technickými prostředky je odvislé od požadavku zákazníka a charakteru akce.
Trezory, sejfy a skříně na zbraně - bezpečné uložení Vašich cenností a zbraní. EPI, Praha
Nábytkové trezory a sejfy, trezory do zdi, s vhozem, bazar trezorů, příruční pokladny, poštovní schránky, mincovníky. Kotvení, opravy, výroba, repasování, zazdívání a stěhování trezorů a sejfů. Skřínky na klíče.

Naše tipy:
Zkuste hledat Naše společnost se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Naše společnost se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, okres Opava
Informace o škole, školní aktivity. Angličtina již od 1.třídy a třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Doména zdarma, domény zdarma
Slevový kupón na domény zdarma. Podívejte se, kde získat doménu zdarma. Tato stránka vám poradí jak získat evně webhosting!
Shozy na prádlo BEAM ČR Jesenice u Prahy
Shozy na prádlo jsou domácí zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné k tomu určené místnosti. Pomožte manželce s prádlem a pořiďte shozy na prádlo, které usnadní velké prádlo. Instalaci doplňku zařídí naši prověření řemeslníci. Neváhejte a kontaktujte nás, poradíme s nejlepšími možnostmi instalace.
Autobazar Praha Autotrans ATC
Prodáváme osobní a dodávkové vozy s možností odpočtu DPH. Zprostředkováváme prodej automobilu prostřednictvím úvěru či leasingu pro soukromé osoby, podnikatele. Zabýváme se komplexní servisní činností pro všechny značky.Zajistíme vyzvednutí vozidla u vás doma a poté jeho předání zpět. Prodáme Vaš automobil bez starostí, zařídíme odhlášení na DI, ukončíme pojištění vozu, vozidlo vyčistíme a prohlédneme před prodejem.

Volná místa
Volná místa
bazar