inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Optik Studio Praha dioptrické, sluneční Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Optik Studio Praha dioptrické, sluneční a polarizované brýle

Optik studio sluneční a dioptrické brýle. Nabízíme prodej brýlí, měření zraku, opravy brýlí. Polarizované brýle, samozatmavovací, bifokální, multifokální, více ohniskové brýle. Prodejny - Optika Praha, Roudnice nad Labem, Štětí.

http://www.optikstudio.cz
Zařazena v kategori:

Foto,Optika

Profil stránky Optik Studio Praha dioptrické, sluneční

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Optika Iva, Brno
Široký výběr sortimentu obrub v různych cenových relacích včetně možnosti vyskoušení bifokálních multifokálních skel. Vyšetření zraku, kontaktní čočky, opravy brýlí, prodej doplňkového sortimentu, odborné rady, kvalifikovaní oční optici a optometristé.
Pozorovací přístroje, sportovní optika eShop
Specializujeme se na prodej optických přístrojů různého použití. V naší široké nabídce najdete produkty mnoha světových výrobců, které máme z velké části osobně odzkoušené a ověřené. V kategoriích dalekohledy, monokulary, puskohledy, noční vidění si přijdou na své cestovatelé, myslivci, sportovní střelci, turisté, ornitologové, sportovci či členové strážních služeb i ochranáři. Pro pozorovatele noční oblohy a astronomů je určena kategorie teleskopy. Kategórie mikroskopy zaujme hlavně objevitelů mikrosvěta, žáky, studenty a přírodovědců.
Oční optika OPTIKCENTRUM, Uherské Hradiště
Široký sortiment jak dioptrických tak slunečních brýlí, kontaktních čoček a také dioptrické měření zraku a odborné poradenství.
Sluneční, sportovní brýle Maniashop eShop
Specializujeme se na prodej slunečních a sportovních brýlí různých značek. Snažíme se pro naše zákazníky dodávat produkty na špičkové technologické úrovni za rozumné ceny. Vyberte si z našeho sortimentu slunečních brýlí ještě dnes.

Naše tipy:
Zkuste hledat Optik studio sluneční na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Optik studio sluneční v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar