inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Optické i metalické datové sítě Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Optické i metalické datové sítě velkoobchod s materiálem MaFia Brno

Velkoobchodní prodej prvků optických datových sítí. Jsme výhradní distrutor Kabelovny Děčín Podmokly, s největším skladem optických kabelů v ČR. Kupujte optické kabely od odborníků, kompletní návrh topologie FTTx sítí. Našim klientům z řad montážních instalačních firem a velkých systémových integrátorů nabízíme především vstřícnost, flexibilitu a rychlé vyřízení objednávky. Samozřejmostí je obchodní a technická podpora, návrh infrastruktury na míru a pozáruční servis.

http://www.ma-fia.cz
Zařazena v kategori:

Internet a WWW

Profil stránky Optické i metalické datové sítě

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Poslat SMS bez peněz - SMS brána zdarma na Vodafone, sms na O2 a T-Mobile
Neplaťte už nikdy za posílání SMS ! Poslat SMS bez peněz hned přes naší sms bránu zdarma. Naše SMS brána posíla sms zdarma na Vodafone, sms na O2 a T-mobile. Na co ještě čekáte ? Pojďte poslat sms bez peněz !
Bannery, reklamni stolky, reklamní poutače
Světový producent reklamních, sales propagačních pomůcek. Na trhu již 9 let. Nízká pořizovací cena, vysoká variabilita, podpořená několikanásobně prodlouženou zárukou.
Tvorba webových stránek pro firmy i pro jednotlivé uživatele Grawe Art Praha
Zajistěte si u nás vytvoření vlastního webu, dostanete tak vlastní stránky, které vás budou prezentovat širokému okolí. Za příjemné ceny vytvoříme web, který bude odpovídat vašim požadavkům. Pokud nemáte s weby bližší zkušenosti, tak si můžete nezávazně poptat web y my vám poskytneme zdarma konzultaci a návrh včetně kalkulace. Vytvoříme Vám profesionální webové stránky či grafiku za rozumné ceny, spolehnout se můžete na lidský přístup a profesionální služby.
Plánování a nákup internetových médií, MT Media Trading, Praha
Analýza, komunikační a mediální strategie, efektivní nákup, post buy analýzy. Máme komplexní pohled na mediální trh, který efektivně využíváme při vytváření strategií pro naše klienty. Členové našeho týmu mají praxi ze všech stran mediálního trhu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Velkoobchodní prodej prvků na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Velkoobchodní prodej prvků v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar