inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Opravujeme diesel. motory a vstřikovací Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.

Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.

http://www.opravarenstvi.cz
Zařazena v kategori:

Servisy, Opravy

Profil stránky Opravujeme diesel. motory a vstřikovací

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Servis plynových kotlů a spotřebičů Praha
Poskytujeme komplexní služby v oboru plyn, voda a topení. Naše zaměření je široké od předsezónního vyčištění plynového spotřebiče nebo výměně membrány průtokového ohřívače až po kompletní vybavení a zprovoznění plynových kotelen. Vše provádíme v co nejkratších termínech. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je také provádění smluvního záručního a pozáručního servisu.
Výměna autoskel Praha
Výměna autoskel zdarma. Jedná-li se o pojistnou událost, nemusíte za výměnu autoskla platit. Nonstop služba. Mobilní montáže zajišťujeme po celé ČR. Nabízíme autoskla na osobní vozy, autobusy i TIR. Skladem máme více jak 8000 ks autoskel od originálních výrobců ve všech barvách a modifikacích. Cílem naší firmy Autoskla Praha JR je maximální spokojenost našich zákazníků.
Stravovací cigaretové Automaty Servis
Naše firma se zabývá prodejem a pronájmem automatů na výdej chlazené a mražené stravy a cigaretových automatů. Zabýváme se také renovacemi a generálními opravami prodejních automatů, a zajišťujeme pozáruční opravy automatů.
APM SERVIS, Zdeněk Dvořák opravy, servis, poradenství a náhradní díly
Provádíme opravy a servis praček, myček, sporáků různých značek. Opravy zajišťujeme u zákazníka i na dílně. Prodáváme náhradní díly na pračky, myčky, sporáky. Poskytujeme servis, poradenství, prodej, dovoz a zapojení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Bosch servis. Broušení na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Bosch servis. Broušení v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar