inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Opravujeme diesel. motory a vstřikovací Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Opravujeme diesel. motory a vstřikovací čerpadla.

Bosch servis. Broušení a vyvažování klikových hřídelí, opravy hlav motorů, LIAZ, AVIA, IFA, TATRA, ZETOR, DAF, FIAT, IVECO, SCANIA, VOLVO, Mercedes, Perkins, MAN, Renault, Cummins, Lublin. Prodej ND.

http://www.opravarenstvi.cz
Zařazena v kategori:

Servisy, Opravy

Profil stránky Opravujeme diesel. motory a vstřikovací

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Servis plynových spotřebičů Plynoservis Praha
Naše společnost se specializuje na servis plynových spotřebičů především značek Mora, Gamat a Karma a nabízí také instalatérské služby. Rádi pro Vás opravíme, vyčistíme a zkontrolujeme topidla. Pro bezproblémový chod průtokových ohřívačů nabízíme originální nové nebo repasované náhradní díly.
Autoservis autolakovna autopůjčovna Praha Auto Turman
Auto Turman nabízí služby autoservisu, autolakovny, pneuservisu, odtahové služby, a autopůjčovny na adrese v Praze 9 ve Vysočanech. Služby zahrnují opravy všech typů vozidel. Firma je v provozu již od roku 1998.
Komplexní udržba komínů Kominík Abraham Teplice
Kompletní kominický servis. Nabízíme Vám možnost pravidelných kontrol spalinových cest na tuhá i plynná paliva za vyjimečné ceny. Možnost zajistit i komplexní kominické služby. Od rekonstrukce, stavby komínů dále prohlídky inspekční kamerou, které jsou téměř nutností u kontroly starších komínů, frézování komínů, vložkování, či stavby úplně nových komínů. Mojí hlavní prioritou je maximální kvalita a důkladnost práce.
Servis motorů
Firma W-MOTOR SERVICE zajišťuje kompletní servis leteckých motorů. V oboru servis motorů a opravy motorů se pohybujeme již 20 let. Nabízíme komplexní služby. Působíme v ČR, ale také v zahraničí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Bosch servis. Broušení na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Bosch servis. Broušení v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek skříně online prodej
Online obchod nábytek. Dětský nábytek, komody, nízké skříňky, policové skříně, závěsné skříňky, vitríny, šatní skříně ale i regály a police. Široká nabídka úložných systémů včetně vnitřního vybavení.
Zubní ordinace Brno a stomatologie
Stomatologická ambulance, Brno. Přijďte k nám na bezbolestnou stomatologickou péčí. Moderní zubní ordinace Brno přijímá pacienty. V naší ordinaci nabízíme individuální přístup péče, přátelskou atmosféru, šetrné a bezbolestné ošetření. Vyzkoušejte naše špičkové stomatologické ošetření.
Wojnar Tadeáš okna, dveře, zámkové dlažby
Jsme autorizovaným prodejcem dřevěných termooken TWW, dveří, plastových oken Termolux, žaluzií, sítí proti hmyzu a parapetů. Nabízíme okna všech barev a profilů, žaluzie jak dřevěné, tak imitace dřeva nebo barevné hliníkové. Rovněž nabízíme zámkové dlažby předních výrobců.
Psí školka salon a hotel PIF stříhání, koupání mazlíčků Šternberk
Nabízíme celkovou úpravu veškerých plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek. Jestliže Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy nebo Vám ničí dům ve Váší nepřítomnosti, přivezte ho k nám do psího hotelu a školky. Postaráme se o vaše mazlíčky.
Keltský horoskop stromoskop
Keltský horoskop, podobně jako u zvěrokruhu, přiřazuje symboly k období narození člověka. Keltové díky pevnému spojení s přírodou keltský horoskop vypracovali i z úcty ke stromům, které brali jako součást svého kmene. A tak vznikl keltský horoskop, také nazývaný stromoskop.

Volná místa
Volná místa
bazar