inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Oknoplast Group Plastová okna Rehau Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Oknoplast Group Plastová okna Rehau

Firma Oknoplast Group s.r.o. vyrábí na zakázku plastová okna Rehau, dveře a zimní zahrady z vysoce kvalitních profilů německé firmy REHAU. Prodejny ve městech Znojmo a Břeclav.

http://www.oknoplast-group.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Oknoplast Group Plastová okna Rehau

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Prodej spojovacího materiálu KASSEL Ostrava
Jedna ze specializací firmy KASSEL je prodej spojovacího materiálu a kotevního materiálu na termoizolace plochých střech. K nabízenému zboží firma provádí také tahové zkoušky pro přesné navržení těchto prvků, dále pak kompletní servis od proškolení zaměstnanců, dodání kotevního plánu až po zapůjčení automatu a poloautomatů pro snadnější montáž. Samozřejmostí je dodání zboží kdekoliv po celé České republice.
Spojovací materiál STEELEX
Velkoobchod s hutním materiálem. Nabízíme spojovací materiál, ocelové plechy, přesné trubky. bezešvé ocelové závitové trubky.
Vysoušení zdiva
Zabýváme se prodejem a montáží zařízení odstraňujících vlhkost ze všech druhů zdiva a konstrukcí pomocí elektrofyzikálního vysoušení zdiva.
Okapové systémy, okapy Lindab Praha
Kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytiny, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Švédský okapový systém Lindab Rainline je dodáván už od roku 1993.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma Oknoplast Group na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma Oknoplast Group v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar