inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Okna, plastová okna, dveře Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Okna, plastová okna, dveře

Výroba a montáž plastových oken a dveří, prodej garážových vrat a roletových systémů. Součástí nabídky našich služeb je kompletní rekonstrukce obvodového pláště panelových domů.

http://www.plastova-okna-dvere.cz
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Okna, plastová okna, dveře

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výroba kuličkových šroubů Kuřim
Kuličkové šrouby Kuřim je tradičním výrobcem kuličkových šroubů.. Dále dodáváme trapézové šrouby a další komponenty pro lineární pohyb. Společnost má ve výrobě kuličkových šroubů dlouholetou tradici. Svým zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky a služby, dlouhodobou a solidní spolupráci na základě vzájemně výhodných partnerských vztahů. Nabízíme řešení vždy šité na míru Vašim požadavkům, výhodné ceny a flexibilní termíny dodání. Kuličkové šrouby od nás splňují nejnáročnější požadavky konstrukcí obráběcích strojů, automatických linek a dalších průmyslových aplikacích.
Podlahové centrum, plastové palubky a parapety
Pokládáme a prodáváme podlahy Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, Tarkett, Steirer a Parla, lina a PVC Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce. Dovážíme belgické plastové palubky a parapety všech šířek.
Nářadí, stavební materiály Baumax
Baumax je řetězec obchodů zaměřených na prodej stavebních materiálů, vybavení interiérů a zahrad. Naleznete zde širokou škálu nářadí, dokončovací materiály a široký sortiment stavební chemie. Kromě toho také největší sortiment keramických obkladů a dlažeb předních výrobců, armatury a sanitární keramiku.
ESsystems úsporné systémy
Firma ES systems se zabývá prodejem energeticky úsporných technologií. Mimo jiné je importér a distributor švýcarského infračerveného topného systému Carbowell do ČR. Jejím cílem je zákazníkům nabídnout ty nejúspornější topné a jiné systémy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výroba a montáž na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výroba a montáž v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar