inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Ocelové konstrukce, dopravníky TRAMONTA CHRUDIM Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ocelové konstrukce, dopravníky TRAMONTA CHRUDIM

Jsme přímí výrobci ocelových konstrukcí, dopravníků, pásových dopravníků, válečkových tratí. Provádíme stavební zámečnictví jako zábradlí, schodiště. Autodoprava, jeřábnické práce. Prodáváme technické plyny SIAD. Klimatizace, vzduchotechnika.

http://www.tramontachrudim.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Ocelové konstrukce, dopravníky TRAMONTA CHRUDIM

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Prodej otěruvzdorných a vysokopevnostních plechů
Naše firma je zaměřena na prodej a zpracování otěruvzdorných, vysokopevnostních a pancéřových plechů od švédské huti SSAB Oxelösund. Tyto materiály se uplatňuji v kamenoprůmyslu, těžbě hornin a rud, zemědělství, lesnictví, na korbách nákladních aut.
Kovový nábytek, regály Metalkas, Šenov u Ostravy
Výroba kovových produktů. V nabídce internetového obchodu naleznete regály, poštovní schránky, žebříky a schůdky, trezory a sejfy a mnoho dalších produktů a příslušenství. Široká řada atestů je důkazem toho, že výrobky společnosti Metalkas splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, ale také rychlost a spolehlivost dodávek.
Zakázková kovovýroba, výroba klempířských prvků Vikam Praha
Hlavní výrobní náplní společnosti VIKAM Praha je kovovýroba a produkce ohýbaných profilů z ocelových, nerezových, hliníkových a titanzinkových plechů, v různých povrchových úpravách. Nabízíme trapézové plechy, hřebenáče a další produkty.
Výroba dílů pro jemnou mechaniku EUTECH Olomouc
Kovovýroba a kovoobrábění, výroba dílů pro jemnou mechaniku. Třískové obrábění kovů, soustružení na dlouhotočných klasických automatech a CNC soustruzích, frézování, průběžné broušení, řezání závitů. Dále pronajímáme nebytové, výrobní, skladové a kancelářské prostory. Prodáváme hodiny, budíky, barometry a meteorologické stanice.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme přímí výrobci na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme přímí výrobci v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pražské výtahy, rekonstrukce výtahů
Výroba, dodávka a montáž všech typů výtahů a zvedacích plošin. Realizace výtahů na klíč včetně zajištění stavebního povolení, stavebních prací a výtahových šachet. Rekonstrukce, modernizace, opravy, údržba a servis v souladu s ČSN a EU.
Elektro, svítidla a osvětlení
Internetový prodej sortimentu elektro, svítidla a osvětlení. Zabýváme se také on-line prodejem elektromateriálu. Veškeré elektro, svítidla, osvětlení a elektromateriál doručíme kamkoliv v ČR! Rychlé dodání a akční ceny.
Vybavení pro sport, eshop
Vybavení pro sport, internetový obchod. Nabízíme prodej celých kol, hoských, silničních a dětských, servis, prodej komponentů a doplňků jako jsou helmy, světla, batohy, tretry atd. U nás zakoupíte také vybavení pro zimní sporty, jako jsou běžky.
výškové práce na laně
Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Pracujeme tam, kde už není možno použít plošin a stavba lešení by byla nemožná, nebo zbytečně nákladná. Nátěry ocelových konstrukcí, střech a fasád, montáže reklam, mytí oken, čistící a jiné práce ve výškách.
Katalogroku - katalog internetových stránek
Ručně tříděný katalog internetových stránek. Stránky jsou řazeny do jednotlivých kategorií s možností vyhledávání. Přidání stránek je zdarma. Nezapomeňte že registrací zvýšíte svou pozici ve vyhledávačích.

Volná místa
Volná místa
bazar