inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. března 2018 svátek má Eduard
Vyhledat v Pozri:

Ocelové konstrukce, dopravníky TRAMONTA CHRUDIM Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ocelové konstrukce, dopravníky TRAMONTA CHRUDIM

Jsme přímí výrobci ocelových konstrukcí, dopravníků, pásových dopravníků, válečkových tratí. Provádíme stavební zámečnictví jako zábradlí, schodiště. Autodoprava, jeřábnické práce. Prodáváme technické plyny SIAD. Klimatizace, vzduchotechnika.

http://www.tramontachrudim.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Ocelové konstrukce, dopravníky TRAMONTA CHRUDIM

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
MONT-KOVO Montované haly, ocelové konstrukce
MONT-KOVO nabízí montované haly, ocelové haly, ocelové konstrukce a opláštění. Dodáme zateplené i nezateplené haly, rámové i obloukové haly, přístřešky. Haly se sedlovou i pultovou střechou. Nabízíme projekci, výrobu, montáž všech typů hal: sportovní haly, sportovní centra, tenisové haly, zimní stadiony, zemědělské haly, sklady, výrobní haly, podnikatelské subjekty, průmyslové stavby, konstrukce na betonárky. Opláštíme haly sendvičovými panely nebo trapézovým plechem, haly dodáváme od rozponu 6 m až do 37 bez podpěry, širší haly potom s podpěrou. K montáži hal využíváme vysoce kvalitní materiály, ocel, sendvičové panely i výplně stavebních otvorů jako jsou dveře, vrata a okna. Dodáváme haly s vysokou kvalitou a rozumnou cenou.
Kovovýroba Poděbrady řezání laserem
Jsme ryze česká firma M STEEL CZ se zaměřením na kovovýrobu, kterou zajišťujeme pro zákazníky nejen v regionu Poděbrady a okolí, ale i v celé ČR. Kompletní kovovýroba je prováděna na zakázku včetně možnosti povrchové úpravy práškového lakování.
Povrchová úprava kovů Trybox Hostěradice
Naše firma se zabývá povrchovou úpravou kovů, metalizací, tryskáním a nebo pískováním kovů. Potřebujete-li kov popískovat, neváhejte se na nás obrátit, budete překvapeni rychlostí i cenou. Provozovna firmy je umístěna v obci Bantice, okr. Znojmo. Základem činnosti firmy je kvalita prováděných prací, včetně veškerých termínových požadavků zákazníků.
Kovové produkty KUTY MEISER Ostrava
První opravdový eshop s rošty, schody, plechovými profily, WPC panely, úchyty, lavičkami a jinými kovovýámi produkty. Velká většina produktů je již dnes připravena pro Vás na našem skladu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme přímí výrobci na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme přímí výrobci v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Penzion Havelka Železná Ruda
Ubytování v Železné Rudě, penzion Havelka. Penzion je vhodný pro celoroční ubytování, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce, ale i pro školy v přírodě, různá firemní školení, porady.
Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby Ostrava
Vyberte si z nabídky eshopu, který nabízí profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. Nabízíme specializovaný prodej ověřených výrobků, bezplatné poradenství, znalost v oboru, dlouholetou historii, zajímavé a konkurenční ceny. Dodání do celé ČR. Najděte tu správnou péči pro Vaše vlasy.
Brýle-domů.cz-Internetový obchod
Internetový obchod s dioptrickými brýlemi podle předpisu. Možnost vyzkoušení brýlí na webu. O 60% nižší ceny než v očních optikách.
Truhlářské řezivo, palubky, eurohranoly Lignus Havlíčkův Brod
Nabízíme truhlářské řezivo, sušení řeziva, obkladové a podlahové palubky, eurohranoly. Velkoobchod a maloobchod. Naše společnost vyrábí a dodává již více než dvacet let truhlářské řezivo na evropský trh. Zmíněný materiál jsme schopni dodávat jak drobnějším odběratelům, tak i velkoodběratelům. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně jak v časové, tak i kvalitativní a cenové struktuře dodávání materiálu.
Kuchyně na míru RADYS
Kuchyně na míru - navrhneme Vám a sestavíme moderní kuchyň přesně dle vašich potřeb a požadavků. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme všechny informace. Kontaktujte nás.

Volná místa
Volná místa
bazar