inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. února 2018 svátek má Lenka
Vyhledat v Pozri:

Objektivy k mobilu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Objektivy k mobilu

Objektivy na mobil nabízí nový rozměr pro fotografování mobilem. Objektivy jako rybí oko, makro objektiv a širokoúhlý objektiv patří mezi jedinečné gadget pro smartphony. I s mobilem se dají dělat poutavé fotografie. Nemusíte být profesionální fotograf, aby Vaše fotky byly skvělé a nápadité. Experimentujte s objektivy k telefonům!

http://www.objektivy-k-mobilu.cz
Zařazena v kategori:

Foto,Optika

Profil stránky Objektivy k mobilu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Oční optika - Dienst optik, Kolín
Návrh brýlí nejmodernejším počítačovým softwarem, sluneční brýle s polarizačními filtry, měření UV filtru.
Oční optika OPTIKCENTRUM, Uherské Hradiště
Široký sortiment jak dioptrických tak slunečních brýlí, kontaktních čoček a také dioptrické měření zraku a odborné poradenství.
Fotokeramika, Foto na porcelán
Photoporcelain – fotokeramika, fotografie na porcelán, foto na hrob, fotokeramické obklady do koupelen, kuchyní a další. Fotokeramika, kterou vyrábíme, je vždy individuální. Veškerá fotokeramika respektuje individuální přání zákazníka. Fotokeramika je vyráběna v různých tvarech, fotokeramika může být vyrobena v různých velikostech.
Pozorovací přístroje, sportovní optika eShop
Specializujeme se na prodej optických přístrojů různého použití. V naší široké nabídce najdete produkty mnoha světových výrobců, které máme z velké části osobně odzkoušené a ověřené. V kategoriích dalekohledy, monokulary, puskohledy, noční vidění si přijdou na své cestovatelé, myslivci, sportovní střelci, turisté, ornitologové, sportovci či členové strážních služeb i ochranáři. Pro pozorovatele noční oblohy a astronomů je určena kategorie teleskopy. Kategórie mikroskopy zaujme hlavně objevitelů mikrosvěta, žáky, studenty a přírodovědců.

Naše tipy:
Zkuste hledat Objektivy na mobil na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Objektivy na mobil v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Venkovní pingpongové stoly výroba, prodej i montáž J SPORT Nová Včelnice
Firma JSport se zabývá prodejem, výrobou, rozvozem a montáží venkovních stolů na stolní tenis, většinou nazývaný ping pong. Existují venkovní pingpongové stoly, které jsou mohutné a odolné, a také menší vnitřní stoly na stolní tenis.
Inzerce koťat zdarma, koťátka k odběru
Inzeráty koťat zdarma k odběru z celé ČR tříděné dle lokalit. Nabízíme bezplatnou inzerci koťat a výběr koťat k osvojení. Koťata si můžete vybírat jak ze všech inzerátů, tak i podle lokality, pohlaví, nebo zbarvení koťátka.
Dopravní společnost Zlín–Otrokovice
MHD, doprava a informace. Aktuality a výluky, vedení linek MHD, přepravní a tarifní podmínky, zastávky MHD a další informace. Autobusové a trolejbusové jízdní řády. Zajímavosti a fotogalerie.
Reklamní 2d a 3d grafika, animace, rigging, flash grafika.
Nabízíme profesionální zpracování jakékoliv 3D a 2D grafiky, flash grafiky, animace, vizualizace. Zkušenosti ve spolupráci s mnoha významnými společnostmi a grafickými studii. Pracujeme s moderními technologiemi, propojení 3d grafiky a flash grafiky. Animace, technické animace, schématické animace, vizualizace výrobků, vizualizace procesů, storyboarding ,mattepainting ,tvorba, návrhy charakterů 2D, 3D, rigging, prezentace.
BUGGY Fitness Club
BUGGY Fitness nabízí širokou škálu služeb v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Nabízíme Vám možnost, jak změnit svůj dosavadní životní styl a stát se aktivním, sportujícím člověkem nabitým vitalitou a pozitivní energií. Naučíme Vás jak začlenit fitness životní styl do Vašeho každodenního života prostřednictvím široké škály našich služeb a za účasti našich kvalitních trenérů.

Volná místa
Volná místa
bazar