inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Obec Kurovice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Obec Kurovice

Obec Kurovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, cca 9 km východně od města Kroměříže a asi 17 km na severozápad od Zlína

http://www.kurovice.cz
Zařazena v kategori:

Města, Obce

Profil stránky Obec Kurovice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Informační centrum města Kyjova
Cílem informačního centra je především bezplatné poskytování nejrůznějších informací o městě a regionu, včetně nabídky doplňkových služeb.
Obec Žabčice
Informace o obci, historie, pamětihodnosti a kulturní památky, osobnosti. Život v obci a aktuality, obecní úřad, firmy, spolky a služby. Kulturní kalendář, příroda v okolí obce.
Obec Lešetice
Obec Lešetice se rozkládá v pahorkatině mezi pásmem Brd a středním tokem Vltavy, při silnici Příbram - Milín. Vzdálenost od okresního města Příbrami je necelých 5 km.
Město Pardubice
Aktualální zpravodajství z města Pardubice, nabídka realit a pracovních pozic v Pardubicích. Katalog pardubických firem. Chystané akce v Pardubicích.

Naše tipy:
Zkuste hledat Obec Kurovice se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Obec Kurovice se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar