inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Obec Kurovice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Obec Kurovice

Obec Kurovice se nachází v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, cca 9 km východně od města Kroměříže a asi 17 km na severozápad od Zlína

http://www.kurovice.cz
Zařazena v kategori:

Města, Obce

Profil stránky Obec Kurovice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Oficiální internetové stránky obce Komařice
Zajímavosti o obci Komařice. Část Pašinovice, Sedlo a Stradov. Aktuality obce Komařice, obecní úřad, kluby a spolky, zajímavosti v okolí, služby v obci, firmy a živnosti.
Obec Doubravčice
Informace o obci, turistické info, činnost obce, služby a řemesla. Činnost obce a úřední deska, informace pro zájemce o stavební pozemky a územní plán. Obecní zpravodaj a kronika obce, inzerce.
Obec Tečovice
Tečovice patří mezi nejstarší obce v okolí Zlína. Rozkládá se v severozápadní části údolí Dřevnice, podél jejího pravobřehého přítoku Hostišovského potoka.
Oficiální stránky obce Hačky
Informace o obci Hačky. Aktuality, Obecní úřad, okolí obce a historie. Vzkazy a galerie.

Naše tipy:
Zkuste hledat Obec Kurovice se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Obec Kurovice se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar