inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Obchodní, ekonomické a právnické překlady Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Obchodní, ekonomické a právnické překlady

Překlady obchodní, ekonomické a právnické z a do ruštiny, angličtiny, běloruštiny a češtiny. Technické překlady mezi angličtinou a ruštinou a jazykové korektury. Na stránkách jsou zveřejněné průhledné informace o cenách, reference a ukázky překladu.

http://jampilkova.tlumoceni-preklady.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Obchodní, ekonomické a právnické překlady

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Překladatelské služby, tlumočení,korektury, lokalizace FOTION Praha
Nabídka překladatelských a tlumočnických služeb. Odborné i neodborné překlady, technické překlady, překlady se soudním ověřením. Dodání do 24 hodin bez příplatku. Nabízíme klasické i soudní tlumočení. Nabízíme korektury, lokalizace, překlady softwaru a mnoho dalších služeb související s překladatelskou činností.
Konstrukční kancelář LS, Brno
Konstrukční kancelář LS je zavedená firma působící na trhu již od roku 1993. Specializujeme se zejména na překlady technické dokumentace a dále na oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci BOZP. Preferujeme dlouhodobou partnerskou spolupráci s individuálním přístupem k zákazníkům a jsme kdykoliv schopni poskytnout našim partnerům kvalitní a profesionální služby.
Překlady a tlumočení - němčina, italština, holandština, angličtina
Poskytuji překlady i tlumočení obchodních jednání. Nabízím překlady z němčiny, holandštiny, italštiny i angličtiny. Rychlé a kvalitní překlady.
Překladatelská agentura, ALIPAS, Praha
Nabízíme jen nejlepší kvalitu překladatelských a ostatních služeb. Zajišťujeme tlumočení doprovodné, konsekutivní i konferenční. Provádíme jazykové a stylistické korektury českých textů, korektury cizojazyčných textů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Překlady obchodní, ekonomické na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Překlady obchodní, ekonomické v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar