inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. dubna 2019 svátek má Marcela
Vyhledat v Pozri:

Obchodní, ekonomické a právnické překlady Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Obchodní, ekonomické a právnické překlady

Překlady obchodní, ekonomické a právnické z a do ruštiny, angličtiny, běloruštiny a češtiny. Technické překlady mezi angličtinou a ruštinou a jazykové korektury. Na stránkách jsou zveřejněné průhledné informace o cenách, reference a ukázky překladu.

http://jampilkova.tlumoceni-preklady.cz
Zařazena v kategori:

Překlady, tlumočení

Profil stránky Obchodní, ekonomické a právnické překlady

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Odborné překlady technické dokumentace do ruštiny a popisy výkresů
Precizní překlady technické dokumentace do ruštiny a popisy výkresů a schémat v ruštině v AutoCadu v oborech strojírenské výroby, stavebnictví vč. certifikátů a prohlášení o shodě, ET a elektroniky, počítačové techniky apod.
Ruština překlady, tlumočení, výuka
Ing. Světlana Hnilicová, soudní překladatelka ruského jazyka a rodilá mluvčí nabízí překlady z/do ruského jazyka se soudním ověřením i bez, tlumočení, překlady odborných textů a technických dokumentů, dále kurzy, konverzace a doučování ruštiny.
Profesionální překlady ruštiny
Překlady z ruštiny a do ruštiny. Ruský jazyk je opět na výsluní. Ruština se dnes využívá nejen v osobní komunikaci, ale také ve firemní komunikaci. Nabízíme odborné překlady do i z ruštiny. Jsme specialisti na ruštinu. Přeložíme pro Vás vše, co budete potřebovat. Zabýváme se i tlumočnickými službami. Zašlete nám poptávku e-mailem, my Vám obratem pošleme cenou kalkulaci zdarma.
Překlady a překladatelské služby
Profesionální služby v oblasti překladatelství. Díky bohatým zkušenostem můžeme nabídnout kvalitní zpracování překladu v krátkých dodacích lhůtách a za bezkonkurenční ceny. Překlady z a do angličtiny, němčiny, francouzštiny. . .

Naše tipy:
Zkuste hledat Překlady obchodní, ekonomické na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Překlady obchodní, ekonomické v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ranč u Tuffa Holešov Martina Horáková
Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Přijďte si příjemně odpočinout na Ranč u Tuffa.
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA, Jablonec nad Nisou
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA se nachází v Jablonci nad Nisou přímo na břehu Jablonecké přehrady v nadmořské výšce 512m, v klidném prostředí na okraji sídliště Mšeno, pár metrů od chráněné krajinné oblasti Jizerské Hory.
Doplňky stravy PargaVit, Simply You, Praha
Stránky produktů značky PargaVit. Doplňky stravy PargaVit efektivně podporují zdraví a vitalitu organizmu uživatelů každého věku. ze širokého spektra výrobků PargaVit jistě nebudete mít problém najít právě ten, který bude momentálně nejvíce vyhovovat potřebám Vás či Vašich blízkých.
Solární, fotovoltaické elektrárny na klíč Česká solární Jesenice u Prahy
Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč pro střechy rodinných domů, škol, průmyslových hal a podobně. Dodáváme tepelná čerpadla vzduch voda a rekupareční větrání objektů inVENTer včetně montáže. Vše kvalitně.
Kvalitní kožené zboží jako peňeženky, tašky a opasky eShop
V našem obchodě naleznete širokou nabídku kvalitních kožených peněženek. Kožené dámské peněženky i pánské peněženky vyrobené z kůže za bezkonkurenční ceny. Zajímavá je zejména řada Wild by Loranzo, což jsou peněženky z broušené kůže v různých barvách. Nabízíme také různé tašky přes rameno. Sportovních tašky, tašky přes rameno z juty a také menší tašky vhodné třeba na nošení dokladů a peněženek. Opasky nabízíme hlavně kožené, abychom zaručili životnost a kvalitu opasků. Najdete u nás také výrazné dámské šátky a batohy z koženky nebo přírodních materiálů. Nově také dámské kabelky.

Volná místa
Volná místa
bazar