inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Obchod pro opravdové potápěče DIVER, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Obchod pro opravdové potápěče DIVER, Plzeň

Najdete tu vybavení, se kterým se bez obav můžete vydat za dobrodružstvím. Potápěčské obleky, žakety a křídla, automatiky, UW blesky, oblečení. Škola potápění, provádíme výcvik sportovních a technických potápěčů.

http://www.divingshop.cz
Zařazena v kategori:

Potápění

Profil stránky Obchod pro opravdové potápěče DIVER,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Potápěčské expedice, rybolov a turistika - Divetour, České Budějovice
Potápění, potápěčská škola. Pokud se rozhodnete vyrazit s námi na jednu z uvedených expedic, zajišťujeme dopravu, půjčování materiálu, plnění nádob plyny a v melém rozsahu i potápěčské práce jednoduchého charakteru.
Zájezdy, potápění TOP DIVE Tišnov
Organizování zájezdů pro potápěče ale i další, s potápěním a sportem souvisejícími aktivitami jako kursy potápění, prodej pot. výstroje, expediční cestování, outdoorové sporty, organizování firemních akcí. Škola potápění, obchod s potápěčskou technikou.
Škola a klub potápění Happy Divers, Praha
Škola potápění, klub potápění,potápečské kurzy, cesty za potápěním, prodej potápěčské výstroje, ...
Komplexní služby pro potápění, Divers-Direct, Praha
Nabízíme nejen potápěčské vybavení, ale také kurzy a to jak základní tak zdokonalovací, plnění lahví, servis techniky, bezplatné poradenství. V rámci klubu Divers nabízíme i možnosti účasti na potápěčských expedicích a pobytech s potápěním.

Naše tipy:
Zkuste hledat Najdete tu vybavení, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Najdete tu vybavení, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek skříně online prodej
Online obchod nábytek. Dětský nábytek, komody, nízké skříňky, policové skříně, závěsné skříňky, vitríny, šatní skříně ale i regály a police. Široká nabídka úložných systémů včetně vnitřního vybavení.
Zubní ordinace Brno a stomatologie
Stomatologická ambulance, Brno. Přijďte k nám na bezbolestnou stomatologickou péčí. Moderní zubní ordinace Brno přijímá pacienty. V naší ordinaci nabízíme individuální přístup péče, přátelskou atmosféru, šetrné a bezbolestné ošetření. Vyzkoušejte naše špičkové stomatologické ošetření.
Wojnar Tadeáš okna, dveře, zámkové dlažby
Jsme autorizovaným prodejcem dřevěných termooken TWW, dveří, plastových oken Termolux, žaluzií, sítí proti hmyzu a parapetů. Nabízíme okna všech barev a profilů, žaluzie jak dřevěné, tak imitace dřeva nebo barevné hliníkové. Rovněž nabízíme zámkové dlažby předních výrobců.
Psí školka salon a hotel PIF stříhání, koupání mazlíčků Šternberk
Nabízíme celkovou úpravu veškerých plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek. Jestliže Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy nebo Vám ničí dům ve Váší nepřítomnosti, přivezte ho k nám do psího hotelu a školky. Postaráme se o vaše mazlíčky.
Keltský horoskop stromoskop
Keltský horoskop, podobně jako u zvěrokruhu, přiřazuje symboly k období narození člověka. Keltové díky pevnému spojení s přírodou keltský horoskop vypracovali i z úcty ke stromům, které brali jako součást svého kmene. A tak vznikl keltský horoskop, také nazývaný stromoskop.

Volná místa
Volná místa
bazar