inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Občanské sdružení Dávný Obyčej Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Občanské sdružení Dávný Obyčej Praha

Dávný Obyčej je občanské sdružení s cílem zastřešit již existující pohansky a magicky praktikující jednotlivce i skupiny, dále zajišťuje přednášky českých i zahraničních osobností, překlady apod. Jejím členem se může stát každý pohan, který splňuje následující předpoklady je polyteista.

http://davnyobycej.cz
Zařazena v kategori:

Občanské sdružení

Profil stránky Občanské sdružení Dávný Obyčej Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Občanské sdružení Klíč s cílem podpory rozvoje informačních technologií a Internetu.
Cíl byl zaměřen zejména na modernizaci vybavení škol informačními technologiemi, podporou publikační činnosti, zajišťováním přednáškové a lektorské činnosti, zajišťování a dotacemi stáží, odborných školení, seminářů a výměnných pobytů v oblasti ICT.
Občanské sdružení Vrátka Třebíč
Vrátka Třebíč si klade za cíl pomáhat zdravotně postiženým lidem k plnohodnotnému zapojení do společnosti. Zajišťuje zprostředkování práce, zaměstnává a vzdělává zdravotně postižené osoby. Na svých pobočkách také prodává zboží vyrobené tělesně postiženými. Kromě toho poskytuje osobní asistenci tělesně postiženým žákům či náhradní plnění pro podnikatele.
Občanské sdružení Lomikámen
V berounském regionu poskytujeme sociální služby lidem s psychickými problémy. Posláním sdružení je podpora lidí s psychickými problémy poskytováním sociálních služeb zaměřených na obnovu a získávání pracovních a sociálních dovedností a osvěta v oblasti duševního zdraví.
Občanské sdružení Solidaris, Praha
Občanské sdružení Solidaris. Naším cílem je dosažení všeobecné rovnosti v postavení postižených osob ve společnosti. Zabýváme se ochranou práv a pomáháme s využíváním sociálních a zdravotních služeb postiženým osobám.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dávný Obyčej je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dávný Obyčej je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Tenisové, squashové a badmintonové rakety a vybavení
Tenisové, squashové a badmintonové rakety a vybavení. Tenispro.cz nabízí široké spektrum tenisového, squashového a badmintonového vybavení. Příznivci těchto sportů zde najdou tenisové rakety, tenisové boty, míče, tenisové oblečení, squashové rakety, badmintonové rakety a velký výběr doplňků.
Podlahy a koberce DADATEX, Vendryně
Zabýváme se prodejem a pokládkou laminátových podlah, dřevěných podlah, korkových podlah, PVC, koberců. Pokládku podlahových krytin zajišťují odborně vyškolení pracovníci s dlouholetou praxí.
CVB s.r.o. klimatizace ventilátory
Prodej, montáž a servis klimatizace, vzduchotechniky, ventilátorů a tepelných čerpadel. Návrh, realizace a opravy po celé ČR. VORTICE, ACOND, TOSHIBA, SINCLAIR, LG, Klimatizace, ventilátory, klimatizace budov, vzduchotechnika, tepelná čerpadla.
Autodoprava Praha Roberta Svobody, mezinárodní a vnitrostátní kamionová autodoprava
Zajistíme stěhování či přepravu zboží po Praze, České Republice i v zahraničí. Manipulace nákladem a hydraulickým čelem. Stěhování po Praze i jiných částech České republiky. Naše 9-leté zkušenosti v oblasti mezinárotní a vnitrostátní autodopravy jsou Vám k dispozici dnem i nocí. Veškerá námi zajišťovaná autodoprava má zajištěno pojištění nákladu.
Kliky na dveře, poštovní schránky i dveřní kování Železářství online
Nabízíme bezpečnostní kliky na dveře jakožto dveřní kování, okenní kování a dále související produkty jako bezpečnostní vložky FAB, přídavné zámky, visací zámky a dále související zboží jako nerez poštovní schránky, zavírače dveří a petlice. kliky na dveře, dveřní kování, poštovní schránky. Máte-li problém s výběrem, nebo s nalezením produktu, zavolejte nebo napište.

Volná místa
Volná místa
bazar