inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. dubna 2019 svátek má Marcela
Vyhledat v Pozri:

Občanské sdružení Dávný Obyčej Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Občanské sdružení Dávný Obyčej Praha

Dávný Obyčej je občanské sdružení s cílem zastřešit již existující pohansky a magicky praktikující jednotlivce i skupiny, dále zajišťuje přednášky českých i zahraničních osobností, překlady apod. Jejím členem se může stát každý pohan, který splňuje následující předpoklady je polyteista.

http://davnyobycej.cz
Zařazena v kategori:

Občanské sdružení

Profil stránky Občanské sdružení Dávný Obyčej Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Občanské združení Vzájemnost, Slavkov
O sdružení Vzájemnost, aktuální akce i akce již proběhlé, úvahy, komentáře a reporty, ...
Kurzy seberozvoje, Občanské sdružení DoNitra, Praha
Kromě víkendových akcí a kurzů připravujeme neočekávané zážitky vedoucí ke změně vašeho života. Naše kurzy jsou úzce spjaty s pojmy SEBEPOZNÁNÍ, SEBEROZVOJ a využíváme k tomu dílny a kurzy propojené s terapeutickými technikami.
Novoměstské centrum zdravého životního stylu Cenome
Občanské sdružení bylo založeno s cílem vytvořit vzdělávací a poradenskou instituci zabývající se tvorbou projektů zaměřených na zdravý životní styl, všestranný osobnostní a psychosociální růst a rovné příležitosti. Hlavní náplní činnosti sdružení je pořádání vzdělávacích programů a poradenské činnosti, které jsou zaměřeny na oblast mezilidských vztahů, pozitivní komunikace, možnosti práce jedinců na své osobnosti, jak po stránce duševní, tělesné, tak i společenské.
Občanské sdružení HÝSKOV
Občanská iniciativa pro lidi se zájmem o plnohodnotný život obce Hýskov.

Naše tipy:
Zkuste hledat Dávný Obyčej je na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Dávný Obyčej je v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ranč u Tuffa Holešov Martina Horáková
Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Přijďte si příjemně odpočinout na Ranč u Tuffa.
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA, Jablonec nad Nisou
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA se nachází v Jablonci nad Nisou přímo na břehu Jablonecké přehrady v nadmořské výšce 512m, v klidném prostředí na okraji sídliště Mšeno, pár metrů od chráněné krajinné oblasti Jizerské Hory.
Doplňky stravy PargaVit, Simply You, Praha
Stránky produktů značky PargaVit. Doplňky stravy PargaVit efektivně podporují zdraví a vitalitu organizmu uživatelů každého věku. ze širokého spektra výrobků PargaVit jistě nebudete mít problém najít právě ten, který bude momentálně nejvíce vyhovovat potřebám Vás či Vašich blízkých.
Solární, fotovoltaické elektrárny na klíč Česká solární Jesenice u Prahy
Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč pro střechy rodinných domů, škol, průmyslových hal a podobně. Dodáváme tepelná čerpadla vzduch voda a rekupareční větrání objektů inVENTer včetně montáže. Vše kvalitně.
Kvalitní kožené zboží jako peňeženky, tašky a opasky eShop
V našem obchodě naleznete širokou nabídku kvalitních kožených peněženek. Kožené dámské peněženky i pánské peněženky vyrobené z kůže za bezkonkurenční ceny. Zajímavá je zejména řada Wild by Loranzo, což jsou peněženky z broušené kůže v různých barvách. Nabízíme také různé tašky přes rameno. Sportovních tašky, tašky přes rameno z juty a také menší tašky vhodné třeba na nošení dokladů a peněženek. Opasky nabízíme hlavně kožené, abychom zaručili životnost a kvalitu opasků. Najdete u nás také výrazné dámské šátky a batohy z koženky nebo přírodních materiálů. Nově také dámské kabelky.

Volná místa
Volná místa
bazar