inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Nosítka pro děti, potřeby na Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nosítka pro děti, potřeby na nošení dětí ZkusNosítko.cz

Půjčovna nosítek a potřeb na nošení dětí, e-shop s nosítky. Naše půjčovna a e-shop je pro nás primárně koníček, možnost se realizovat a dělat něco, co nás baví. Stavíme stále hlavně na službách - poradenství, pomoc s výběrem nosítka, jeho nastavením a podobně, nabízíme možnost osobního vyzvednutí i vlastního rozvozu (po Praze), zavedli jsme v této oblasti unikátní nabídku garantovaného odkupu a nákupu na protiúčet. Snažíme se vymýšlet stále něco nového a naše služby tak vylepšovat. Pravidelné akční nabídky.

https://www.zkusnositko.cz
Zařazena v kategori:

Dětské potřeby

Profil stránky Nosítka pro děti, potřeby na

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výbavička, krmení pro miminka a batolata MamiShop
Výbavička a krmení pro miminka a batolata, potřeby pro kojení, kojenecké mléko, kaše, pleny, dudlíky a dětská kosmetika, zkrátka produkty pro miminka a děti. Nabízíme i nezbytné věci pro maminky (kuchyně, drogerie) a spoustu dalších věcí.
Těhotenská konfekce Teko Brno specializovaná prodejna pro nastávající maminky
Specializovaná prodejna těhotenských pomůcek a konfekcí pro miminka a malé děti do osmi let. V naší prodejně v Brně na Lesné nabízíme pouze kvalitní a vhodný sortiment včetně odborného poradenství porodní asistentky. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem vhodné velikosti při nákupu těhotenske konfekce, těhotenského spodního pradla, oblečení pro maminky i novorozenecké výbavičky.
Dětské čepice
Čepičky pro Vaše dětičky. Internetový obchod zaměřený na prodej kvalitních čepiček pro děti od 0 měsíců do cca 12 let. Nabízíme kompletní sortiment čepic na jaro, podzim, léto i zimu.
Dětská hřiště Bonita Group Service s.r.o.
Nabízíme víceúčolová dětská hřiště na klíč s dodávkou umělých povrchů na tyto hřiště, do sportovních hal a tělocvičen.

Naše tipy:
Zkuste hledat Půjčovna nosítek a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Půjčovna nosítek a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar