inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Norsko rybolov CK Compex-Plus s.r.o. Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Norsko rybolov CK Compex-Plus s.r.o.

Nabízíme rybářské zájezdy do jihozápadního Norska, země fjordů, divoké přírody a rybářského ráje. V rámci zájezdu Vám zajistíme dopravu, ubytování, lodě pro rybaření na volném moři a řadu dalších služeb.

http://www.norsko-rybolov.cz
Zařazena v kategori:

Cestovní kanceláře

Profil stránky Norsko rybolov CK Compex-Plus s.r.o.

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Cestovní kancelář a agentura PRIMATOUR
Tuzemské, krátkodobé a poznávací programy, odborné veletrhy. Katalog poznávacích trampingových programů cestovní kanceláře a agentury PRIMATOUR. Trampingově zaměřené akce, jejichž prostřednictvím lze vybranou navštívenou oblast poznat podstatně intenzívněji než z oken hotelového pokoje.
Cestovní kanceláře on-line
Přehledné srovnání cestovních kanceláří působících v ČR. Na webu najdete vše potřebné pro snadný výběr cestovní kanceláře, poznávací zájezdy, letecké víkendy, pomoc s výběrem levné dovolené a mnoho dalších užitečných informací.
Cestovní kanceláře na internetu
Dovolená přes internet snadno a rychle. Dovolená a zájezdy od cestovní kanceláře Čedok, Fischer, Exim Tours, Firo-tour, Sunny Days a dalších cestovních kanceláří. Jak vybírat zájezdy přes internet. Pojištění proti úpadku. Jak reklamovat zájezd.
Cestovní agentura Český Sen Český Těšín
Nabízíme Vám zprostředkování prodeje více než 120 cestovek v naší zemi. Vždy klademe důraz na řádné ověření nabízející cestovní kanceláře tak, aby bylo minimalizováno riziko pro zákazníka. Vybraný zájezd si můžete přímo u nás objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Určitě si u nás vyberete. Specializujeme se na Tunis, Egypt, Turecko, ale určitě si u nás vyberete i krasné dovolené u nás v Evropě jako Chorvacko, Řecko, Kréta, Itálie apod.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme rybářské zájezdy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme rybářské zájezdy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kvalitní šicí stroje všech značek NEJ Šicí stroje Olšany u Prostějova
Nabízíme šicí stroje ověřené kvality těch nejlepších značek, jako jsou šicí stroje Brother, Janome, Veronika, Singer, Lada, Pfaff a další. Nejen prodáváme, ale i vytváříme návody, patchwork návody zdarma, výšivky. Neváhejte se nás zeptat na šicí stroje. U šicích strojů koupených u nás máte garantován nejen záruční, ale i pozáruční servis. Dokonce vám u některých značek můžeme zajistit dle autorizovaných servisů opravu v servisním středisku výrobce i ve vaší blízkosti.
Počítačový servis Břeclav a okolí
Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Dárky pro muže, Manboxeo novinka na trhu Originální rozbalovací rituál
Manboxeo je bezkonkurenční dárek pro muže všech věkových kategorií. Stačí si najít dárek pro toho svého jen podle jeho záliby či koníčku. Dodáváme dřevěnou krabici naplněnou takovými produkty, které obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení. A navíc to vše ve spojení s jeho typicky mužskou zálibou či koníčkem. Nezbytnou součástí balení je i páčidlo, kterým si musí obdarovaný svůj dárek vypáčit, tudíž již samotný ceremoniál.
Realizace klempířských, tesařských a montážních prací Štýbnar Zdeněk Čistá u Litomyšle
Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací. Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Volná místa
Volná místa
bazar