inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 22. září 2018 svátek má Darina
Vyhledat v Pozri:

NoNap CZ s r.o. ostraha, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

NoNap CZ s r.o. ostraha, úklid, správa nemovitostí

Zajišťujeme komplexní souhrn služeb v oblasti facility managementu. Kromě správy budov poskytujeme zákazníkům bezpečnostní služby, úklidové služby a zajišťujeme provoz recepcí a kompletní údržbu budov.

http://nonap.cz/
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky NoNap CZ s r.o. ostraha,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Profesionální úklidové služby CLARUS PROFI Brno
Pravidelné úklidové služby. Kromě pravidelných úklidových prací naše společnost realizuje i jednorázové zakázky dle objednávky např: generální úklidy budov po stavebních pracích, mytí oken, opláštění budov a výkladců, čištění koberců a čalounění extrakcí, praní záclon, závěsů, renovace podlah.
Odstranění graffiti ze všech povrchů za bezkonkurenční cenu A SERVIS LIPKA Brno
Garantujeme odstranění graffiti za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Nabízíme kvalitu čištění kotoučovým strojem. Záleži vám na tom kdo k vám chodí do firmy, do domu, naši práci odvádějí pouze, bezkonfliktní, slušní, kmenoví zaměstnaci společnosti A SERVIS LIPKA.
KSENA spol s.r.o. úklidové práce pro firmy i soukromé osoby
Pro firmy i domácnosti zajišťujeme komplexní úklidové služby, generální a běžný úklid kanceláří a nebytových prostor, bytů, rodinných domů a společných prostor domů. Zajistíme mytí oken, výloh, čištění koberců, nábytku a aplikaci polymerových vosků.
Profesionální úklidové služby, zahradnické práce a služby hodinového manžela Rodina v pohodě Praha
Poskytujeme profesionální hospodyni pro jednorázový nebo pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře, firmy nebo bytového domu. Naší prioritou je vysoký standard poskytovaných služeb a individuální profesionální přístup ke každému klientovi. Nabízíme také zahradnické práce a služby hodinového manžela.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní souhrn na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní souhrn v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Autodoprava Praha služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu.
Autodoprava Praha - služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu. Zajistíme autodopravu po Praze, České Republice, v případě potřeby autodopravu do zahraničí. Neváhejte zavolat a informovat se o možném termínu sjednání autodopravy. Telefonní číslo na dispečink 773 910 596. Autodoprava Praha nabízí kvalitní vozový park automobilů špičkových značek Mercedes a Volkswagen.
Čištění, praní, dezinfekce Topservis24 Polná
Naše firma provádí služby jako parní čištění, ozónové a ultrazvukové čištění, opravy a renovace kůže. Prodej parních čističů zn. Athema. Naší prioritou je především spokojený zákazník. Proto se samozřejmě snažíme, maximálně naslouchat jeho přáním a najít co nejvhodnější alternativu, která bude vyhovovat nejenom nám, ale především našemu zákazníkovi.
Pražské metro
Pražské metro je jediná podzemní dráha v České republice. Metro je začleněno do systému pražské hromadné dopravy. Mapa metra, trasy, ceník, historie i součastnost, linky metra.
Prvoligový fotbalista Milan Baroš
Oficiální webové stránky prvoligového fotbalisty. Profil, aktuality, statistiky, fotogalerie a videa z jeho zápasů. Přehledné informace z jeho hvězdné kariéry.
Heraldika jako jedna z tzv. Pomocných věd historických
S komunální heraldikou zahrnující znaky měst a obcí se setkává běžně člověk při návštěvě úřadů, na propagačních letácích a materiálech, nebo například na vozech veřejné dopravy, na fasádách veřejných budov a mnoha dalších místech.

Volná místa
Volná místa
bazar