inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. listopadu 2018 svátek má Albert
Vyhledat v Pozri:

NoNap CZ s r.o. ostraha, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

NoNap CZ s r.o. ostraha, úklid, správa nemovitostí

Zajišťujeme komplexní souhrn služeb v oblasti facility managementu. Kromě správy budov poskytujeme zákazníkům bezpečnostní služby, úklidové služby a zajišťujeme provoz recepcí a kompletní údržbu budov.

http://nonap.cz/
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky NoNap CZ s r.o. ostraha,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Úklid bytových domů, správa, údržba Lendr Clean Praha
Nabízíme údržbu a kompletní fullservice pro úklid bytových domů a kanceláří se zajištěním veškerých úklidových pracích jako je čištění koberců a mytí oken. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidové práce domů, bytů, nebo komerčních objektů, včetně hygienického a desinfekčního servisu a to v Praze a okolí.
Úklid Praha, úklidové služby
Naše úklidová firma Praha poskytuje zaručeně kvalitní a profesionální úklidové práce odvedené plně kvalifikovanými zaměstnanci. Bohaté zkušenosti a dlouhodobá praxe.
Kompletní úklidový servis Matouš Beran - Claris, Praha
Zabýváme se úklidy jakýchkoliv prostor, poskytujeme jak pravidelné úklidy tak i jednorázové úklidy dle vašich požadavků.
Úklidová firma Praha, úklid kanceláří a domácností LUMISERVICE
Úklidová firma LUMISERVICE, profesionální úklid v Praze se zabývá prováděním pravidelných i nepravidelných úklidů, generálními úklidy, DDD službami (deratizace, dezinsekce, dezinfekce) a ostrahou objektů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní souhrn na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní souhrn v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej pyrotechniky. Ohňostroje na míru.
Nabízíme zábavní a profesionální pyrotechniku. Prodáváme kompaktní ohňostroje na jedno zapálení vhodné pro: hotely, restaurace i soukromé párty. Zajišťujeme ohňostroje pro: městské slavnosti, silvestry, jarmarky, sportovní události,koncerty
Potraviny z našich farem Firma VON Zlín
Zajišťujeme pravidelnou distribuci kvalitních potravin z našich farem přímo ke spotřebitelům po celý rok. Zajišťujeme distribuci čerstvého chlazeného zboží na určené místo za dodržení všech hygienických předpisů od výrobců přímo k zákazníkům, kteří si zboží u nich objednávají přes náš eshop. O své zákazníky se chceme co nejlépe starat, proto se na nás v případě jakéhokoliv dotazu nebo přání obraťte.
Dřevěné stojany na víno a dárkové kazety Lefit, Ústí nad Labem
Naše společnost se specializuje na výrobu dřevěných výrobků jako jsou stojany na víno, stojánky na víno, dřevěné kazety na víno a další výrobbky. Naše stojany na víno složí jak zkušenému vinaři, který potřebuje vybavit velkou vinotéku, ale i začátečníkovi, který potřebuje stojan na víno jako doplněk domácnosti nebo si zřizuje soukromou vinotéku.
Zubní ordinace Praha Millenium Dental Care
Špičkové zubní ordinace v Praze najdete na zubní klinice Millenium Dental Care. Zkušený a mezinárodně uznávaný tým zubních specialistů zajišťuje nadstandardní servis. Používáme nejnovější léčebné postupy, materiály a technologie včetně mezinárodních certifikací. Klademe důraz na komfort, osobní přístup, minimální bolestivost, rychlý a trvalý výsledek. Zubní klinika MDC je ta správná volba.
Půjčujeme nové vozy všech velikostí Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna MADAuto Praha Vám nabízí širokou nabídku vozů k zapůjčení za výhodné ceny. Rozsáhlý vozový park, kde si vybere každý a bezplatné přistavění vozidla v Praze během pracovní doby. Na žádost zákazníka naše společnost zapůjčí další zařízení nebo poskytne dodatečné služby např. osobní řidič, navigační zařízení, dětskou autosedačku, sněhové řetězy, aj. Auto Vám půjčíme i do zahraničí. Neplatíte za druhého řidiče. Možnost půjčení vozu bez kauce.

Volná místa
Volná místa
bazar