inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

NoNap CZ s r.o. ostraha, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

NoNap CZ s r.o. ostraha, úklid, správa nemovitostí

Zajišťujeme komplexní souhrn služeb v oblasti facility managementu. Kromě správy budov poskytujeme zákazníkům bezpečnostní služby, úklidové služby a zajišťujeme provoz recepcí a kompletní údržbu budov.

http://nonap.cz/
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky NoNap CZ s r.o. ostraha,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ing. Hasnedl Otto - Výškové práce
Mytí fasád tlakovou vodou, mytí okenních tabulí za pomoci horolezecké techniky. Čištění okapových žlabů.
Zajistíme profesionální čistotu skel a fasád OSM PLUS Praha
Naše firma se zabývá mytím oken pomocí horolezecké techniky novou moderní a efektivněkší technologii. Pro mytí oken využíváme demineralizovanou vodou. Pravidelným čištěním a mytím skel získá firma punc kvality a serióznosti. Skleněné plochy jsou čiré, nemají žádné šmouhy a vypadají jako nové. Školení pracovníci odstraní nečistoty a prach.
Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů A SERVIS LIPKA Brno
A Servis Lipka je firma s komplexním servisem na odstranění graffiti a antigrafitovou ochranu za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených i neošetřených povrchů. Čištění grafitů, odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned, stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu. Služby provádíme nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Rakousku.
Úklid bytů, domů a kanceláří, mytí oken a výloh, čalounění DetaiCleaning Praha
Nabízíme úklidové služby téměř všech druhů nebytových a bytových objektů, od administrativních, obchodních, prodejních, přes peněžní ústavy, expoziční centra, průmyslové podniky, běžné výrobní haly a stravovací provozy až po hotely, školy a nemocniční zařízení. Zajiťujeme úklid bytů, domů a kanceláří, mytí oken a výloh. Čistíme koberce a čalounění.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní souhrn na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme komplexní souhrn v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar