inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč CANABA RD Velim

Výstavba nízkoenergetických RD z masivních materiálů v celé ČR. Společnost CANABA své domy nejen navrhuje, ale i projektuje, ve svých vlastních provozech vyrábí, staví a finalizuje. Jen díky tomu má naprostou kontrolu nad celým procesem – od nákupu surovin až po vybavení domu a může vám tak garantovat stoprocentní kvalitu.

http://www.canaba-rd.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické rodinné domy na klíč

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Získejte od státu dotace na zateplení s bonusem od Isoveru
Dotace na zateplení v programu Zelená úsporám, s bonusem od Isoveru. Použijte izolace Isover a získejte v rámci dotací na zateplení zdarma odborný energetický posudek, nebo průkaz energetické náročnosti budovy.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Prefabrikované betonové garáže Hotovedomy Praha
Dopřejte svému vozu kvalitní betonovou prefabrikovanou garáž od nás. Nabízíme široké portfolio hotových garáží, které nejen že slouží nejen jako ochrana Vašeho vozu, ale také harmonicky zapadají do celkového architektonického obrazu.
Realizace staveb - ploché střechy a zateplení. PONDUS, Ostrava
Provádíme hydroizolace a zateplování střech, světlíky, opláštění. Nabízíme opravy střech panelových domů, opláštění průmyslových objektů i občanských staveb, ocelové haly, izolace spodních staveb.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických RD na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických RD v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stěhování Brno Staněk
Stěhujeme v rámci Brna, po celé ČR, i do zahraničí. Přemístíme byt, dům, nábytek, kancelář, firmu, těžké břemeno, apod. Sídlíme v Brně.
masážní křesla,působíme po celé české a slovenské republice
Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou,relaxační ,televizní,vibrační,polohovací,po celé ČR a SR..Zajíštujeme kompletní servis a záruku.Dodáváme světové značky japonských křesel:SANYO,PANASONIC,NAKASEI,FAMILY.
Batohy, spacáky, stany, boty, outdoor oblečení
Outdoor prodejna RockPoint - Kompletní outdoor vybavení, batohy, spacáky, stany, boty, oblečení. Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky.
Svatební výzdoba a dekorace Praha
Svatební Agentura nabízí služby pro přípravu Vaší svatby na klíč. Nabízíme konzultace, koordinátora a širokou nabídku výzdoby a dekorací s možností objednání online.
Základní škola Školská, Karviná
Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

Volná místa
Volná místa
bazar