inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč CANABA RD Velim

Výstavba nízkoenergetických RD z masivních materiálů v celé ČR. Společnost CANABA své domy nejen navrhuje, ale i projektuje, ve svých vlastních provozech vyrábí, staví a finalizuje. Jen díky tomu má naprostou kontrolu nad celým procesem – od nákupu surovin až po vybavení domu a může vám tak garantovat stoprocentní kvalitu.

http://www.canaba-rd.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické rodinné domy na klíč

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Asterix VTP instalatérství a topenářství Brno
Nabízíme domovní instalatérské práce, zajišťujeme topenářské a plynoinstalatérské práce, provádíme revize plynu. Zaměřujeme se na rekonstrukce bytového jádra, montáže plynových spotřebičů a ústředního topení, po celé ČR.
Stavební firma Pardubice STAVOZA Kostěnice
Realizujeme stavební zakázky menšího rozsahu v Pardubickém kraji. Výstavba a rekonstrukce RD, zateplování, výstavbu oplocení a ostatní stavební práce. Práce provádíme jako kompletní dodávku. Dále nabízíme veškeré truhlářské a tesařské práce.
Stavební sopolečnost MEGALITY, Žďár nad Sázavou
Stavby na klíč, rekonstrukce staveb, zateplování, přestavby bytových jader, sádrokartonové konstrukce, zámková dlažba, obchodní a inženýrská činnost.
Zateplování, fasády, revitalizace bytových domů IZOLTECHNIK CZECH České Budějovice
Zabýváme se zateplováním a revitalizací panelových a zděných bytových domů. Realizujeme také občanské stavby (školy, školky, jídelny apod.). Ročně provedeme revitalizaci až 60 budov v Jihočeském a Středočeském kraji, včetně Prahy. Vyrábíme vlastní značkové produkty: plastová a hliníková okna a balkonové dveře a hliníkové vnější vchodové dveře.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických RD na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických RD v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar