inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické montované domy, Jablonné v Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické montované domy, Jablonné v Podještědí

Nabízíme levné montované nízkoenergetické domy, montované dřevostavby s cenou již do jednoho milionu korun s možností stavby na klíč. Montované domy jsou levné, kvalitní, ekologické a mají skvělé tepelně izolační vlastnosti.

http://www.drevostavbymontovane.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické montované domy, Jablonné v

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výroba nízkoenergetických dřevostaveb OKAL CZ Nezvěstice
Okal je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.
Rekonstrukce bytu, objektů a jednotlivých prostor. GM CONSTRUCTION, Praha
Naše společnost se specializuje na kompletní zajištění obchodních projektů, na celkové rekonstrukce domů se zaměřením na interiér a na veškeré související stavební práce : sádrokartonářské, obkladačské a zednické práce, realizace interiéru a obchodních jednotek na klíč a kompletní rekonstrukce koupelny.
Stavební firma Brno Rimstav
Rimstav se zabývá stavební činností a všemi souvisejícími službami. Jsme mladá dynamická rozvíjející se společnost. Poskytujeme komplexní služby formou finálních zakázek nebo subdodávek pro velké firmy. Veškeré činnosti i služby zajišťujeme vlastními silami, popřípadě formou kooperace vždy v požadované kvalitě dle představ, požadavků a možností zákazníka.
Realizace staveb - ploché střechy a zateplení. PONDUS, Ostrava
Provádíme hydroizolace a zateplování střech, světlíky, opláštění. Nabízíme opravy střech panelových domů, opláštění průmyslových objektů i občanských staveb, ocelové haly, izolace spodních staveb.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme levné montované na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme levné montované v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej bylin, zdraví pro vaše tělo i ducha Bylík eShop
V obchodě Bylík naleznete širokou nabídku léčivých bylinek, pomahajích proti různým nemoc, léčíčí tělo i mysl. Internetový obchod Bylík nabízí široké spektrum léčivých bylin a směsí pro váš lepší psychický i fyzický stav. Vše na jednom místě a za skvělé ceny společně s užitečnými informacemi o tom, která bylinka má jaký účinek a co se pro vaše zdraví hodí nejvíce.
Obaly baliace stroje
poskytuje kompletný servis v oblasti obalovej techniky. Vyrábame a predávame obaly, obalové materiály, zaisťujeme predaj a servis baliacích strojov. Bublinková fólia, PE, PP, kartonáž, krabice, preložky, baliacie stroje.
Korálky Glamour zkrášlovat a zdobit
Prodej bižuterních komponentů a kovodílů. Naše štrasové komponenty jsou vyráběny výhradně ručně a s kameny té nejvyšší jakosti. Třpytivý a blýskavý svět skleněných korálků a kamínků
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Ochranné rámy na auta
Nerezové ochranné chromové rámy a doplňky na auta – nejlevnější čR. Díky nimž získáte pocit bezpečí ve svém voze. Ať už si vyžádáte jakékoli doplňky z naší nabídky, vždy získáte pečlivě vyrobený produkt z vysoce kvalitních materiálů.

Volná místa
Volná místa
bazar