inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické dřevostavby ALFAHAUS Chýnov Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické dřevostavby ALFAHAUS Chýnov

Výroba nízkoenergetických dřevostaveb. Nízkoenergetické dřevostavby, jednotlivé domy projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme výhodného poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou domu.

http://www.alfahaus.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické dřevostavby ALFAHAUS Chýnov

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
ABeCeDe schody, schodiště, zábradlí
Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště ABeCeDe, nebo jejich komponenty, schody od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.
Stavby – ploty – zahrady.cz rekonstrukce koupelen, ploty a oplocení, domy na klíč
Nabízíme ploty a oplocení, zahrady cz, stavby cz, rekonstrukce koupelen, domy na klíč, rekonstrukce bytů, rekonstrukce jader, rekonstrukce domů, opravy elektroinstalace, opravy zdiva, stavba bytových jader.
Stavební, zednické práce Plzeň
Poskytujeme stavební, zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce. Rekonstrukce bytů a domů, drobné stavby, pokládka dlažeb, obklady stěn, stavby plotů a zdí, montáže sádrokartónů a další stavební práce. Vše za příznivé ceny. Stavební a zednické práce poskytujeme po celé Plzni a okolí. Větší zakázky realizujeme i v širším okolí Plzně.
Malování pokojů, bytu Kutná Hora
Při malování bytu i nátěrech staveb dbáme na čistotu, termín realizace a kvalitu barev výrobců. Na přání zákazníka můžeme použít i barvy jeho vlastní.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výroba nízkoenergetických dřevostaveb. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výroba nízkoenergetických dřevostaveb. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Cestovní a eventová agentura EVENTtour.cz
Cestovní a eventová agentura EVENTtour.cz nabízí levné a kvalitní zájezdy do celého světa. Na letošní sezónu jsme připravili speciální nabídku last minute do exotických destinací. Nezapomínáme ani na rodiny s dětmi a všechny ostatní, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou u moře, na horách, v lázních nebo při poznávání nových zemí vlastní dopravou , autobusem, letecky nebo při úžasných námořních plavbách.
Elastické oděvy a doplňky. Jiřina Nováková, Brno
Trikoty gymnastické a taneční, kostýmy pro moderní tance a divadlo, celotrikoty pro balet a gymnastiku, sukýnky baletní a krasobruslařské, šaty krasobruslařské, topy, lambády, trika, legíny všech délek, návleky, ozdoby do vlasů.
Golfový areál GOLF HOSTIVAŘ situovaný v Praze, Golf Club Hostivař
Golf Hostivař nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, po získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9-ti jamkovém hřišti. Areál Golf Hostivař svým zaměřením zpřístupňuje golf lidem, pro které je tento sport v současnosti nedostupný z časových nebo finančních důvodů.
Eshop kuchyňských potřeb a keramických nožů
Kuchyňské potřeby a keramické nože za bezkonkurenční ceny. Sady mohou například osahovat dva nože a škrabku, tři nože a stojan, tři keramické nože a keramická pánev, japonský dlouhý nůž nebo sady v dárkovém balení.
Designový nábytek pro vaše zájmy doma i v kanceláři
Na stránkách stránky najdete vynikající možnosti řešení řešení nábytku.Designový nábytek je kreativní a světlý objekt interiéru, který si vybírají ti, kteří chtějí do návrhu místnosti přidat nové přízvuky. Designový nábytek zředí standardní pokoj, dává mu individualitu. Přednost pro takové výrobky dávají ti, kteří chtějí do svého domova přinést něco nového a neobvyklého.

Volná místa
Volná místa
bazar