inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické domy na klíč Inženýrské Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické domy na klíč Inženýrské a pozemní stavby, Ostrava

Nízkoenergetické domy jsou moderním a úsporným bydlením, které vám nabízí společnost Inženýrské a pozemní stavby, stavební firma působící na území celé ČR. Zveme vás k nezávazné konzultaci do naší pobočky v Ostravě a v Praze.

http://www.nizkoenergeticke-rodinne-domy.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické domy na klíč Inženýrské

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
stavební práce Svitavy Dolestav SY
Stavební práce v plném rozsahu jako výstavba domů na klíč, rekonstrukce domů a bytových jader, půdní vestavby, fasády a zateplení domů, opravy a rekonstrukce výrobních a skladovacích objektů dle požadavků objednatele, zámečnické práce k jejichž kvalitě slouží firmě vlastní zámečnická dílna. Součástí služeb je i přeprava materiálu, autodoprava, odvoz suti a nepotřebného materiálu k čemuž slouží rozsáhlý vozový park.
Technické izolace český výrobce Anticor Ostrava
Prodáváme technické izolace VentureClad které jsou nejlepší a v současnosti nejvýše hodnocený produkt na trhu. Tyto technické izolace se užívají se pro mechanickou ochranu izolačních obkladů a opláštění. Pro elektroinstalace dodáváme široké spektrum elektrotechnických izolačních pásek jak pro běžné použití, tak pro aplikace vyžadující speciální vlastnosti.
Bagrování minibagrem Vysočina, Velké Meziříč
Provádíme zemní práce, výkopové práce, základy staveb (menšího rozsahu), výkopy drenážních rýh, výkopy a hloubení bazénů, terénní úpravy (menšího rozsahu), zahradní úpravy a výkopy, výkopy inženýrských sítí, výkopy kanalizace, příprava na čističku, výkopy septiku a jímek a další výkopové a zemní práce dle přání zákazníka.
Nerušil s.r.o. Váš specialista na střechy.
Váš specialista na střechy. Pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství… Provádíme veškeré pokrývačské práce - novostavby, opravy, rekonstrukce všech typů šikmých i plochých střech. Vyrábíme, dodáváme a montujeme klempířské prvky ze všech druhů materiálů. Nabízíme kompletní dodávky střešních konstrukcí. A dále hydroizolační práce, tepelné izolace střech, zateplení podkroví, zateplení plochých střech. Zpracování nabídky podle kompletní dokumentace v tištěné formě ZDARMA.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nízkoenergetické domy jsou na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nízkoenergetické domy jsou v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar