inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické domy na klíč Inženýrské Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické domy na klíč Inženýrské a pozemní stavby, Ostrava

Nízkoenergetické domy jsou moderním a úsporným bydlením, které vám nabízí společnost Inženýrské a pozemní stavby, stavební firma působící na území celé ČR. Zveme vás k nezávazné konzultaci do naší pobočky v Ostravě a v Praze.

http://www.nizkoenergeticke-rodinne-domy.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické domy na klíč Inženýrské

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zemní, výkopové práce a autodoprava EXA společnost Karviná
EXA společnost nabízí služby jako autodoprava, zemní, výkopové práce a další pozemní úpravy, které souvisí s dopravou stavebního materiálu, práce na stavbě, ale i doplňkové služby s nákladní technikou a bagrech. Jsme schopni realizovat náročné zakázky ve stísněných prostorech nebo jinak problematickém prostředí. Pro zemní práce využíváme nejmodernější techniku. Naším nejdůležitějším faktorem, kterým se řídíme po celou dobu vedení naší firmy je bezpečnost práce, kvalita a šetrnost k životnímu prostředí.
Architektura, stavebnictví Stavbaweb
Stavebnictví aktuální zpravodajství. Stavbaweb je portál pro organizace a odbornou veřejnost, které se zabývají či mají zájem o architekturu a stavebnictví. Aktuální zpravodajství z oboru, stavby, stavební i architektonické firmy a produkty naleznete na tomto webu.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Nízkoenergetické domy, sruby, dřevostavby
Firma Delta Panel se zabývá výrobou a montáží dřevostaveb (dřevostavby, dřevěnné domy, sruby, nízkoenergetické domy, roubenky, dřevěnné altány, dřevěnné prodejní stánky a jiné) pro bydlení, rekreaci a nebo pro jiné využití.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nízkoenergetické domy jsou na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nízkoenergetické domy jsou v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej bylin, zdraví pro vaše tělo i ducha Bylík eShop
V obchodě Bylík naleznete širokou nabídku léčivých bylinek, pomahajích proti různým nemoc, léčíčí tělo i mysl. Internetový obchod Bylík nabízí široké spektrum léčivých bylin a směsí pro váš lepší psychický i fyzický stav. Vše na jednom místě a za skvělé ceny společně s užitečnými informacemi o tom, která bylinka má jaký účinek a co se pro vaše zdraví hodí nejvíce.
Obaly baliace stroje
poskytuje kompletný servis v oblasti obalovej techniky. Vyrábame a predávame obaly, obalové materiály, zaisťujeme predaj a servis baliacích strojov. Bublinková fólia, PE, PP, kartonáž, krabice, preložky, baliacie stroje.
Korálky Glamour zkrášlovat a zdobit
Prodej bižuterních komponentů a kovodílů. Naše štrasové komponenty jsou vyráběny výhradně ručně a s kameny té nejvyšší jakosti. Třpytivý a blýskavý svět skleněných korálků a kamínků
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Ochranné rámy na auta
Nerezové ochranné chromové rámy a doplňky na auta – nejlevnější čR. Díky nimž získáte pocit bezpečí ve svém voze. Ať už si vyžádáte jakékoli doplňky z naší nabídky, vždy získáte pečlivě vyrobený produkt z vysoce kvalitních materiálů.

Volná místa
Volná místa
bazar