inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava

Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů ve vysoké kvalitě. Nízkonákladové domy, sendvičové dřevostavby za skvělé ceny. Odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Na základě požadavků klienta dodáváme stavby v různé fázi rozestavěnosti od hrubé stavby až po stavbu na klíč. Naším klientům nabízíme individuální přístup a odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Při realizaci výstavby využíváme bohatých zkušeností získaných s výrobou a montáží dřevostaveb v USA a Irsku.

http://www.danmar.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevostavby, nízkoenergetické domy na klíč Domky CZ Most
Firma Domky CZ se zabývá realizací nízkoenergetických, ekologických domů na bázi dřeva, dřevostaveb. Skvělé izolační vlastnosti Vám přinesou nezanedbatelné úspory za energie. Díky modernímu designu se v dřevostavbách budete cítit příjemně.
Zemní práce David HARASIM, Opava
Kompletní zakázky v oboru přípravné práce pro stavby, profesionální dodávky zemních prací. Provádíme výkopy, hloubení základů, hutnění, rekultivace, terénní úpravy, skrývky ornice, úpravy koryt řek, demolice, kanalizace, drenáže, přesun veškerých hmot.
Výroba dřevěných konstrukcí, příhradových vazníků TryStav Group Kynšperk nad Ohří
Výroba lisovaných příhradových vazníků počítačem řízenou pilu a mechanickým lisem kovových styčníkových desek. Díky programovatelné pile dokážeme vyhovět téměř jakémukoliv přání zákazníka a vyrobit dřevěnou střešní konstrukci takříkajíc na míru. A to ve velmi krátkém čase. Precizní vyhotovení zajišťuje výkonný software, pomocí kterého může obsluha rychle a přesně navrhnout vyhovující konstrukci, která bude zároveň odpovídat normám. Pomocí mechanického lisu posléze vytvoříme díly střešní konstrukce, které se dají rychle dopravit na místo stavby a jednoduše smontovat v kompletní střechu.
Průkaz energetické náročnosti budov, vyhotovení průkazů a nové zelené úsporám PENBservis Praha Kyje
Vyhotovení průkazu energetické náročnosti budovy a nová zelená úsporám - levně a rychle. Cena se odvíjí od rozsahu a typu objektu. Vyhotovení pro panelové domy, rodinné domy, administrativní budovy a další. Kromě PENB poskytujeme i komplexní služby v rámci property managementu. Profesní řízení správy nemovitostí, resp. jejích prostor, systémová kontrola a odborný dohled nad nemovitostí a jejím životním cyklem. Zajištění spolehlivého stavu nemovitosti z hlediska provozního, ekonomického i z pohledu co nejdelší životnosti spravovaného majetku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar