inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava

Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů ve vysoké kvalitě. Nízkonákladové domy, sendvičové dřevostavby za skvělé ceny. Odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Na základě požadavků klienta dodáváme stavby v různé fázi rozestavěnosti od hrubé stavby až po stavbu na klíč. Naším klientům nabízíme individuální přístup a odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Při realizaci výstavby využíváme bohatých zkušeností získaných s výrobou a montáží dřevostaveb v USA a Irsku.

http://www.danmar.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Inženýrské, dopravní stavby IDS Valašské Meziříčí
Původní zaměření firmy na provádění dopravních staveb bylo postupně rozšířeno na pozemní stavby, průmyslové objekty, inženýrské sítě, voda, topení a zámečnictví. Od roku 2006 vlastní firma koncesní listinu na provozování nákladní dopravy se zaměřením na dopravu. Dle požadavku zákazníka zajišťujeme i veškerá stavební řízení, stavební rozpočty a projektovou dokumentaci pro vlastní realizaci stavby. Pro jednotlivé obory činnosti je firma vybavena kompletní vlastní mechanizací.
Zemní práce Liberec
Zakoupili jste si pozemek, na kterém bude za pár měsíců stát Váš nový domov? Zjistili jste však, že vyhloubení jámy pro zbudování základové desky nebude zrovna jednoduché z důvodu výskytu kamenů nebo svažitého terénu? Můžete si přestat lámat hlavu a shánět výkonnou sbíječku. Stačí se obrátit na profesionální firmu, která se zabývá zemními pracemi.
Zemní práce Chomutov
Během zemních prací se manipuluje se zeminou, provádí se úpravy terénu, jako je zarovnávání či svahování, hloubí se výkopy pro základy domu, inženýrské sítě apod. Jedná se o přípravu terénu ke stavbě nebo jeho celkovou modelaci.
Stavební práce – zemní práce
Česká společnost Stafis – KT, s.r.o. se zaměřuje na zemní práce, stavební práce i projektování staveb. Naše stavební firma realizuje nové domy na klíč, půdní vestavby i jiné rekonstrukce. Naším hlavním sídlem jsou Klatovy, realizujeme však zakázky v širokém okolí. Používáme osvědčené materiály, zaměstnáváme spolehlivé a zkušené řemeslníky, vždy dodržujeme termíny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výstavba nízkoenergetických a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pražské výtahy, rekonstrukce výtahů
Výroba, dodávka a montáž všech typů výtahů a zvedacích plošin. Realizace výtahů na klíč včetně zajištění stavebního povolení, stavebních prací a výtahových šachet. Rekonstrukce, modernizace, opravy, údržba a servis v souladu s ČSN a EU.
Elektro, svítidla a osvětlení
Internetový prodej sortimentu elektro, svítidla a osvětlení. Zabýváme se také on-line prodejem elektromateriálu. Veškeré elektro, svítidla, osvětlení a elektromateriál doručíme kamkoliv v ČR! Rychlé dodání a akční ceny.
Vybavení pro sport, eshop
Vybavení pro sport, internetový obchod. Nabízíme prodej celých kol, hoských, silničních a dětských, servis, prodej komponentů a doplňků jako jsou helmy, světla, batohy, tretry atd. U nás zakoupíte také vybavení pro zimní sporty, jako jsou běžky.
výškové práce na laně
Provádíme výškové práce horolezeckou technikou. Pracujeme tam, kde už není možno použít plošin a stavba lešení by byla nemožná, nebo zbytečně nákladná. Nátěry ocelových konstrukcí, střech a fasád, montáže reklam, mytí oken, čistící a jiné práce ve výškách.
Katalogroku - katalog internetových stránek
Ručně tříděný katalog internetových stránek. Stránky jsou řazeny do jednotlivých kategorií s možností vyhledávání. Přidání stránek je zdarma. Nezapomeňte že registrací zvýšíte svou pozici ve vyhledávačích.

Volná místa
Volná místa
bazar