inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické domy Brno, Stavmontbrno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické domy Brno, Stavmontbrno

Společnost Stavmont Brno je stavební společnost realizující nízkoenergetické domy v Brně na klíč pomocí vlastní konstrukce STB Block - termoizolačních panelů. Zajistíme komplexní realizaci Vašeho projektu včetně financování.

http://www.stavmontbrno.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické domy Brno, Stavmontbrno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Marmoleum od přímého dovozce dřevěných podlah
Společnost EFLOORT si vytvořila stabilní pozici mezi dovozci a prodejci dřevěných podlah a to jak z masivu, tak i plovoucích. Marmoleum za nejnižší ceny. Marmoleum ceník, marmoleum vzorník. Marmoleum od přímého dovozce dřevěných podlah
Zateplení fasád, fasádní obklady
Zateplení fasád provádíme na všech druzích domů. Dokážeme provést zateplení fasád i na složitém historickém domě s použitím různých druhů šambrán a lešení.
Stavební dozor pro firmy, družstva i jednotlivce
Potřebuje stavební dozor pro dohled nad stavební firmou? Hledáte někoho, kdo bude hlídat kvalitu stavebních prací za Vás? Nabízíme stavební dozor pro firmy, bytová družstva (SBD), společenství vlastníků jednotek (SVJ), státní instituce i jednotlivce.
Kompletní zemní práce Firma ADPe stavební Pohořelice
Firma ADPe stavební provádí kompletní zemní práce včetně odvozu materiálu. Nabízíme výkopové práce pro inženýrské sítě (vodovody, plynovody, kanalizace), úpravy terénu a zimní údržbu. Provádíme také demoliční práce, bourací práce hydraulickými kladivy, přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, nakládání sypkých materiálů a přepravu sypkých hmot.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost Stavmont Brno na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost Stavmont Brno v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej bylin, zdraví pro vaše tělo i ducha Bylík eShop
V obchodě Bylík naleznete širokou nabídku léčivých bylinek, pomahajích proti různým nemoc, léčíčí tělo i mysl. Internetový obchod Bylík nabízí široké spektrum léčivých bylin a směsí pro váš lepší psychický i fyzický stav. Vše na jednom místě a za skvělé ceny společně s užitečnými informacemi o tom, která bylinka má jaký účinek a co se pro vaše zdraví hodí nejvíce.
Obaly baliace stroje
poskytuje kompletný servis v oblasti obalovej techniky. Vyrábame a predávame obaly, obalové materiály, zaisťujeme predaj a servis baliacích strojov. Bublinková fólia, PE, PP, kartonáž, krabice, preložky, baliacie stroje.
Korálky Glamour zkrášlovat a zdobit
Prodej bižuterních komponentů a kovodílů. Naše štrasové komponenty jsou vyráběny výhradně ručně a s kameny té nejvyšší jakosti. Třpytivý a blýskavý svět skleněných korálků a kamínků
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Ochranné rámy na auta
Nerezové ochranné chromové rámy a doplňky na auta – nejlevnější čR. Díky nimž získáte pocit bezpečí ve svém voze. Ať už si vyžádáte jakékoli doplňky z naší nabídky, vždy získáte pečlivě vyrobený produkt z vysoce kvalitních materiálů.

Volná místa
Volná místa
bazar