inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické a pasivní domy na Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč KD Haus, Milevsko

Jsme inženýrská stavební firma, která navrhuje a staví především nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč. Zabýváme se projekční činností a vlastní výstavbou. Základním pilířem naší nabídky jsou dřevostavby.

http://www.kdhaus.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické a pasivní domy na

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce bytového jádra v Praze
Rekonstrukce bytového jádra je naše hlavní zaměření. Nabízíme kompletní provádění rekonstrukcí panelových bytů, zděných bytů, rekonstrukcí koupelen, bytového jádra. Jsme schopni nabídnout zajímavé ceny, velmi vstřícné osobní jednání, kvalitní provádění všech prací a splnění i náročnějších časových termínů.
Rekonstrukce, výstavba rodinných domů Ostrava , Opava
Specializujeme se na kompletní výstavbu rodinných domů v Ostravě, Opavě, rekonstrukcemi budov, zeteplením, Díky nabytým zkušenostem v oblasti stavebnictví splním požadavky i toho nejnáročnějšího klienta. Snažím se vyjít klientům maximálně vstříc a nabídnout jim profesionální práci, nejvyšší kvality za velmi přijatelné ceny. Na mnou realizované projekty poskytuji až 5-letou záruku.
Světlíky, konstrukce střech, opláštění budov AWEMAS Praha
Naše firma se specializuje na střešní světlíky již od počátku svého působení. Dodáváme střešní světlíky všech druhů jako sedlové, obloukové, shedové, pilové i bodové. Součástí střešních světlíků je kvalitní konstrukce střech dle příslušných norem. Mezi naše další zaměření patří opláštění budov, ocelové konstrukce a zámečnické práce.
Stavrelax dřevostavby, interiéry
Stavíme terasy, pergoly a dřevostavby. Všechny výrobky vyrábíme z kvalitního A materiálu ze všech druhů dřevin. Nabízíme interiérové práce. Realizujeme stavbu bazénů a prodej luxusních vířivek Leisure Bay spas a bazénů s protiproudem.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme inženýrská stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme inženýrská stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stěhování Brno Staněk
Stěhujeme v rámci Brna, po celé ČR, i do zahraničí. Přemístíme byt, dům, nábytek, kancelář, firmu, těžké břemeno, apod. Sídlíme v Brně.
masážní křesla,působíme po celé české a slovenské republice
Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou,relaxační ,televizní,vibrační,polohovací,po celé ČR a SR..Zajíštujeme kompletní servis a záruku.Dodáváme světové značky japonských křesel:SANYO,PANASONIC,NAKASEI,FAMILY.
Batohy, spacáky, stany, boty, outdoor oblečení
Outdoor prodejna RockPoint - Kompletní outdoor vybavení, batohy, spacáky, stany, boty, oblečení. Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky.
Svatební výzdoba a dekorace Praha
Svatební Agentura nabízí služby pro přípravu Vaší svatby na klíč. Nabízíme konzultace, koordinátora a širokou nabídku výzdoby a dekorací s možností objednání online.
Základní škola Školská, Karviná
Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

Volná místa
Volná místa
bazar