inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Nízkoenergetické a pasivní domy na Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nízkoenergetické a pasivní domy na klíč KD Haus, Milevsko

Jsme inženýrská stavební firma, která navrhuje a staví především nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč. Zabýváme se projekční činností a vlastní výstavbou. Základním pilířem naší nabídky jsou dřevostavby.

http://www.kdhaus.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Nízkoenergetické a pasivní domy na

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stropní podhledy rekonstrukci bytu či domu, Klatovy
Napínané stropní podhledy Portas jsou nové moderní řešení do jakékoliv místnosti, které je ideálním řešením jak při rekonstrukci tak i při nové výstavbě. Jedná se o stropní podhledy na míru, které můžete získat v mnoha barevných provedeních a v matném a lesklém provedení. Veškerou montáž Vám provedou profesionální pracovníci za jediný den montáží pod stávající strop a bez toho abyste museli vyklízet nábytek z místnosti.
Zakázková výroba klempířských ozdobných prvků a doplňků, výškové práce
Nabízíme výrobu, opravy nebo rekonstrukce klempířských ozdobných prvků jak pro exteriér tak i do interiéru.Můžete si vybrat například z naší galerie nebo jsme ochotni zpracovat i návrhy na základě Vašich osobních požadavků a nápadů. Provádíme také výškové práce jako jsou např. různé montáže, opravy či demontáže střešních prvků, částí budov, stožárů, antén, komínů, nátěry atd.
Stavební firma Ječmínek, Pardubice
Stavební montážní práce, výkony a dodávky v oborech pozemního, průmyslového a inženýrského stavebnictví.
Stavební práce stavba rodinných domů, rekonstrukce objektů
Stavební práce šité na míru dle požadavků klienta. Zaměřujeme se na stavbu rodinných domů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme inženýrská stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme inženýrská stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar