inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

NET s.r.o. - vysokotlaký vodní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

NET s.r.o. - vysokotlaký vodní paprsek

Vysokotlakým vodním paprskem tryskáme povrchy, odstraňujeme vrstvy nátěrů, čistíme potrubí, trubkovnice, nádrže a průmyslové technologie. Řežeme mobilním vodním paprskem i ve výbušném prostředí. Jádrové vrtání oceli v konstrukcích.

http://www.net-waterjet.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky NET s.r.o. - vysokotlaký vodní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Generální dodavatel staveb BUMBA Příbram
Komplexní realizace staveb, výkopové a zemní práce, výstavby průmyslových hal. Rodinné domy, rekonstrukce, Nástavby půdní vestavby.
Sádrokartonářské práce JOPA Praha
Provádím veškeré sádrokartonářské práce, atypické práce ze sádrokartonu, půdní vestavby, kazetové stropy, dodávku a montáž belgických dekoračních prvků orac decor, úpravy stěn a malby.
Výstavba technologií budov zdrojů tepla. TREND CONTROLS, Praha
Naše firma se specializuje na výstavbu zdrojů tepla, jako jsou výměníkové stanice a kotelny. Dále na technologie v potravinářství, nerezové nádrže a výrobní linky, ústřední topení, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, ...
Rekonstrukce interiérů, bytů, bytových jader i nebytových prostor Praha
Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader i nebytových prostor. Možnost objednání dílčích stavebních prací, intalatérské, sádrokartonářské, malířské a podlahářské práce. Působíme na území Prahy a okolí. Je možné objednat jak celkovou rekonstrukci Vašeho bytu na klíč tak i například pouze pokládku plovoucí podlahy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vysokotlakým vodním paprskem na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vysokotlakým vodním paprskem v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar