inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

NET s.r.o. - vysokotlaký vodní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

NET s.r.o. - vysokotlaký vodní paprsek

Vysokotlakým vodním paprskem tryskáme povrchy, odstraňujeme vrstvy nátěrů, čistíme potrubí, trubkovnice, nádrže a průmyslové technologie. Řežeme mobilním vodním paprskem i ve výbušném prostředí. Jádrové vrtání oceli v konstrukcích.

http://www.net-waterjet.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky NET s.r.o. - vysokotlaký vodní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevěná okna a dveře, eurookna Winwood Oknostyl
Eurookna winwood, to jsou dřevěná okna a dřevěné dveře od Oknostylu. Dřevěná okna i dveře dodáváme se tří až čtyřvrstvou povrchovou úpravou GORI .Firma Oknostyl je v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. Dřevěná okna. Lepený eurohranol. Kvalitní konečná úprava povrchu na vodní bázi.
Betonové výrobky pro vaši stavbu či terasu FINO Brno
FINO Brno je společnost zabývající se výrobou betonových výrobků. Jedná se například o betonovou, zámkovou a velkoplošnou dlažbu či stropy a zdivo. Sami se podívejte jaké výrobky vám můžeme nabídnout. Třeba zámková dlažba pro dláždění povrchu venkovních komunikací, parkovišť, vjezdů, pěších a cyklistických cest a celé řady dalších betonových výrobků pro vaši stavbu. Všechny výrobky jsme schopni dodat v barvách dle přání klienta.
Malíři pokojů Praha
Malíři pokojů Praha - Potřebujete vymalovat pokoj, celý byt, či jiné prostory ? Vyhledejte si malíře pokojů z Prahy v naší databázi. Chcete OnLine kontaktovat firmy z Prahy ?
Stavby vodhospodářské, lesotechnické a ekologické, demolice Stavební společnost KUBIKO Lomnice
Stavební společnost KUBIKO se zaměřuje na vodhospodářské, lesotechnické, ekologické, dopravní a pozemní stavby, demolice. Společnost disponuje veškerou stavební technikou potřebnou k realizaci jakýchkoliv zákazníky vyžadovaných činností. Naší zaměstnanci jsou specialisté ve svém oboru. Tímto zajišťujeme prvotřídní kvalitu námi realizovaných staveb.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vysokotlakým vodním paprskem na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vysokotlakým vodním paprskem v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej bylin, zdraví pro vaše tělo i ducha Bylík eShop
V obchodě Bylík naleznete širokou nabídku léčivých bylinek, pomahajích proti různým nemoc, léčíčí tělo i mysl. Internetový obchod Bylík nabízí široké spektrum léčivých bylin a směsí pro váš lepší psychický i fyzický stav. Vše na jednom místě a za skvělé ceny společně s užitečnými informacemi o tom, která bylinka má jaký účinek a co se pro vaše zdraví hodí nejvíce.
Obaly baliace stroje
poskytuje kompletný servis v oblasti obalovej techniky. Vyrábame a predávame obaly, obalové materiály, zaisťujeme predaj a servis baliacích strojov. Bublinková fólia, PE, PP, kartonáž, krabice, preložky, baliacie stroje.
Korálky Glamour zkrášlovat a zdobit
Prodej bižuterních komponentů a kovodílů. Naše štrasové komponenty jsou vyráběny výhradně ručně a s kameny té nejvyšší jakosti. Třpytivý a blýskavý svět skleněných korálků a kamínků
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Ochranné rámy na auta
Nerezové ochranné chromové rámy a doplňky na auta – nejlevnější čR. Díky nimž získáte pocit bezpečí ve svém voze. Ať už si vyžádáte jakékoli doplňky z naší nabídky, vždy získáte pečlivě vyrobený produkt z vysoce kvalitních materiálů.

Volná místa
Volná místa
bazar