inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 23. května 2019 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Nadace Charty 77 Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Nadace Charty 77

Desetitisíce obětavých a nezištných lidí nám, byť třeba malými částkami, pomáhají překonat a bourat bariéry. BARIÉRY fyzické i psychické.

http://www.bariery.cz
Zařazena v kategori:

Nadace a charita

Profil stránky Nadace Charty 77

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97
Nadace VIZE 97 má široký okruh zájmů, což vyplývá ze zaměření jejích zřizovatelů a z tradic, na něž navazuje. Nadace působí hlavně v oblasti sociální, zdravotnické, vzdělávací a kulturní
Nadační fond Firm4y - Senior
Nadační fond Firm4y - Senior podporuje aktivní a důstojný život seniorů, vzdělávací programy a poskytuje seniorům pomoc tam, kde chybí rodina. Každý z nás může pomoci na cestě k důstojnému stáří.
Farní charita pro nevidomé
Chcete pomoci nevidomým? Farní charita pro nevidomé organizuje veřejnou sbírku na podporu nevidomých. Vytváříme časopisy pro nevidomé ve zvukové podobě, podporujeme nevidomé a těžce zrakově postižené studenty ve studiu humanitních oborů.
Charita pro nemocnici Amway Praha
Charita Amway pomáha lidem v nouzi. Firemní vizí je pomáhat dětem žít lepší život. V duchu této filozofie Amway prostřednictvím nadačního fondu Kolečko podporuje dětskou traumatologickou kliniku Thomayerovy nemocnice v Praze.

Naše tipy:
Zkuste hledat Desetitisíce obětavých a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Desetitisíce obětavých a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Trička s potiskem Tomprint Praha
Potisk na textil. Ruční filmtisk a sítotisk na trička. Našim zákazníkům dodáváme trička s potiskem, včetně nízkonákladových sérií.
Opravy servis oken i dveří Příbram Jiří Semmelbauer
Naše firma se věnuje odborným servisům a opravám plastových, dřevěných, hliníkových oken i dveří a opravám souvisejícího příslušenství. Opravy, seřízení a promazání oken i dveří, veškeré opravy rámů, křídel, kování. Včetně výměny skel a těsnění. Montáž, opravy a prodej žaluzií a předokenních rolet.
Kvalitní biokrby české výroby TOR Projects Praha
Nabízíme vysoce kvalitní biokrby české výroby. Krby jsou vyrobeny z nerezového a černého plechu s povrchovou úpravou dodávající krbům luxusní vzhled. Pečlivě vybraný přírodní kámen, který zdobí rám a nebo podstavec krbu je dovezen z Brazílie, Argentiny a Indie. Kámen je upraven do vysokého lesku a podle druhu je nabízen od světlého až po tmavý odstín s krásnou reliéfní kresbou. Hořící oheň krbu je po celé délce ohniště a jeho výšku lze plynule regulovat. Krby TOR zútulní a zkrášlí jakýkoliv interiér vašeho domova a přinesou nevšední zážitky ve chvílích vašeho odpočinku.
Špaletová okna Plzeň Okna Juha
Vyrábíme špaletová okna dle rozměrů a potřeb zákazníka s jednoduchými skly i dvojsklem. Naše okna jsou vždy z kvalitního lepeného materiálu smrk, borovice, modřín, dub a meranti. Špaletová, kastlová okna se používají zejména pro historické domy.
Kadeřnictví Praha 5 Kadeřnictví Esthetica
Dámské a pánské kadeřnictví, symbol Prahy 5. Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky, umíme poznat kvalitu vlasů.. Sami používáme kosmetiku L\'ORÉAL. V kadeřnictví stříháme, barvíme, melírujeme.Péče o tělo v Praze 5 Smíchov.Bahenní zábaly.

Volná místa
Volná místa
bazar