inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

Mystická věštírna- výklad karet, esoterika, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Mystická věštírna- výklad karet, esoterika, magie, mystika, tajemno, okultismus...

Věštírna zaměřená na esoteriku, magii, okultismus, tajemno. VÝKLAD KARET a numerologie, denně aktualizované horoskopy, spousta informací, návody, videa, zaříkávadla, kouzla, snář a mnoho dalšího.

http://www.e-vestirna.cz
Zařazena v kategori:

Záhady a magie

Profil stránky Mystická věštírna- výklad karet, esoterika,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kouzelník pro děti Pan Kravata
Kouzelník Pan Kravata je oblíbený dětský kouzelník z Prahy, který kromě kouzelnických vystoupení nabízí i balónkové show a moderování akcí pro děti. Kouzelnický program je vtipný a interaktivní a je vhodný pro děti od 3 do 120 let. Kouzelník pro děti Pan Kravata má velmi bohatý a variabilní repertoár, možné jsou celodenní produkce, komponované pořady, či několik různých vystoupení v průběhu dne. Pan Kravata předvádí představení plnohodnotně i v anglickém jazyce.
Kouzelník pro děti, kouzelnické vystoupení
Magic SHOW, kouzelnická vystoupení na nejrůznější druhy akcí. Kouzlení přímo mezi přítomnými hosty či klienty, jevištní a parketové kouzelnické vystoupení, individuální kouzelnické vystoupení na přání klienta.
Kouzelník pro děti kouzelnické vystoupení
Kouzelník Ondřej Sládek - mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je úřadující mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.
Kouzelník pro děti, mikromagie
Richard Nedvěd je profesionální kouzelník a komik, který se kouzlení věnuje od roku 1999. Kouzlení je pro Richarda zároveň povoláním, nikoliv jen koníčkem. Richard Nedvěd je držitelem mnoha kouzelnických ocenění.

Naše tipy:
Zkuste hledat Věštírna zaměřená na na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Věštírna zaměřená na v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Tvorba pražského malíře Jiřího Němce
Obrazy a výstavy. V poslední době se Jiří Němec ve své tvorbě zaměřuje na ornament, jako základ výtvarného umění.
Vodoinstalatér, Vodoinstalatérství Šimeček Jičín
Moje firma působí v oblasti voda-topení-odpady v Jičíně a okolí. Zabývám se montážemi, kompletními dodávkami veškerých zařízení i běžnou údržbou a opravami v domácnostech.
Půjčovna nářadí Brno
Půjčovna stavebního nářadí Chmela, Brno. Nabízíme cenově výhodný pronájem. Máme v nabídce bourací, sekací, vrtací či řezací nářadí. Dále nabízíme agregáty, vibrační techniku a další stavební nářadí.
Nízkoenergetické domy DANMAR Ostrava
Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů ve vysoké kvalitě. Nízkonákladové domy, sendvičové dřevostavby za skvělé ceny. Odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Na základě požadavků klienta dodáváme stavby v různé fázi rozestavěnosti od hrubé stavby až po stavbu na klíč. Naším klientům nabízíme individuální přístup a odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě. Při realizaci výstavby využíváme bohatých zkušeností získaných s výrobou a montáží dřevostaveb v USA a Irsku.
Výrobky z ovčí vlny. Internetový obchod pro pohodové bydlení a sladké spaní.
Ortopedické matrace, vlněné lůžkoviny, podložky z vlny, spací pytle, vlňené doplňky pro spaní, šály z kašmíru, vlněné koberce, prostředky na údržbu vlny.

Volná místa
Volná místa
bazar