inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Mrazící, chladící technika Servis chlazení Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Mrazící, chladící technika Servis chlazení Budka Praha

Servis chlazení od společnosti Budka. Zabýváme se revizní činností a opravou všech typů chlazení, od malých zařízení používaných v domácnosti až po servis nejnáročnějších průmyslových kompresorových jednotek pro chlazení a mrazení. Dále nabízíme dodávku a montáž chladící, mrazící a klimatizační techniky.

http://www.budka.cz
Zařazena v kategori:

Servisy, Opravy

Profil stránky Mrazící, chladící technika Servis chlazení

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Parkování a Quick Servis Truck Centrum SMTC, Chlumec nad Cildlinou
Parkování a servis pro nákladní auta. Provozovna v Chlumci nad Cidlinou nabízí parking a rychlý servis pro kamiony a autobusy spolu s myčkou a čerpací stanicí v areálu. Firma dále nabízí pronájem kanceláří, pronájem skladů, dílen a výstavních ploch.
Vyprošťovací služba Společnost KAPPA P Ústí nad Labem
Nabízíme kompletní služby v oblasti odtahů a vyprošťování. Ekologická likvidace následků dopravních nehod. Pole působnosti je nejen v severočeském kraji, ale po celé ČR a zajišťuje také odtahy ze zahraničí. Jsme schopni zajistit převoz speciální techniky dle Vašich požadavků. Zajistíme opravu všech osobních i nákladních automobilů, tahačů i autobusů.
Revize, servis plynových spotřebičů Martin Řeřicha Plynbest, Teplice
Servis plynových spotřebičů. Zajistíme Vám všechny práce při údržbě, servisu a revizi plynových kotlů a plynových spotřebičů. Zajistíme montáž nových plynových spotřebičů - topidla, sporáky, kotle, ohřívače vody, demontáž a likvidace starých plynových spotřebičů, záruční a pozáruční autorizovaný servis plynových kotlů a ohřívačů vody.
Opravna oděvů, galanterie Simona Touškov
Nabízíme kvalitní opravy a úpravy oděvů, batohů, kožených oděvů, šijeme záclony, ložní prádlo za přijatelné ceny a v krátkém termínu. Dále nabízíme spodní prádlo Triumph, Andrie, Gina, Bellinda, Sara Lee, funkční termo prádlo Jitex, Progress.

Naše tipy:
Zkuste hledat Servis chlazení od na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Servis chlazení od v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar