inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

MONTPLAST, zastřešení bazénů, zimní zahrady Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

MONTPLAST, zastřešení bazénů, zimní zahrady

Společnost Montplast se specializuje na zastřešení bazénů a na zimní zahrady. Mezi její další stavební projekty patří zastřešení stadionů, atrií a velkých bazénů. Veškeré stavby se realizují na míru podle požadavků zákazníka.

http://www.montplast.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky MONTPLAST, zastřešení bazénů, zimní zahrady

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tryskání, pískování a metalizace Varez s.r.o.
Povrchová úprava kovů a antikorozní ochrana. Provádíme ochranné nátěry nejrůznějších zařízení. Žárová metalizace - šopování, pískování, tryskání abraziva.
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Domy, chaty, domky, altány, pergoly ze dřeva Palis Plzeň
Nízkoenergetické dřevěné domy ideálně pro Vás! Stavíme obytné domy, nebytové stavby a rekreační chaty ze dřeva. Dále dodáme veřejné i soukromé dětské hřiště, zahradní domky, pergoly, přístřešky pro auto, zástěny, altány, zahradní nábytek a doplňky.
Stavební práce Soběslav
Provádíme stavební, zednické, obkladačské a zateplovací práce i kompletní stavby včetně základové desky. Více informací včetně ukázek již realizovaných zakázek najdete na našich internetových stránkách. Naše irma působí na trhu již 17 let.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost Montplast se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost Montplast se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta
Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů, připojení elektrospotřebičů, elektrorevize a další. Nabízíme širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákaznákům. Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, OSB desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.
STUDIOINTERIER okna, dveře, podlahy
Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.
Výroba přídavných zařízení ke stavebním strojům. TRIGA-MF, Lomnice nad Popelkou
Design, vývoj, výrob a prodej přídavného zařízení pro stavební stroje, speciálního servisního nářadí pro automobilový průmysl a hydraulických komponentů.
PROKUTILA Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu
Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu. Nářadí, zahradní technika, jezírka, bazény, zahradní nábytek, grily.

Volná místa
Volná místa
bazar