inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Montáže sádrokartonů Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Montáže sádrokartonů Brno

Veškeré sádrokartonářské práce, montování příček, podhledů a obklady stěn sádrokartonem. Dále provádíme půdní vestavby včetně montáže střešních oken, zateplení půdy a kompletních rozvodů elektroinstalace. Práce provádíme v Brně a širším okolí.

http://www.sdkbrno.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Montáže sádrokartonů Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevostavby, zděné domy na klíč AITIA Vysoké Mýto
Projektujeme a stavíme rodinné domy na klíč, zděné domy, dřevostavby, nízkoenergetické, pasivní domy.T ypové rodinné domy upravujeme podle Vašich požadavků a situování stavební parcely.
HOSTA CZ, stavební společnost s r. o.
Provádíme stavby rodinných domů, rekonstrukce domů a bytů, zateplování budov. Stavíme nízkoenergetické domy, půdní vestavby, dodáváme a instalujeme ocelové konstrukce. Stavební dozor a poradenství.
Amal malířské a lakýrnické práce
Jsme profesionální natěrači a malíři pokojů, zajistíme nátěry fasád, konstrukcí, malování vysokotlakou technikou Airless, lakování oken, dveří, zárubní a radiátorů, malování bytů, rodinných domků i komerčních budov.
Strakon CZ - betonové schody, podesty a balkony
Strakon CZ s.r.o. vyrábí betonové výrobky. Specializuje se na schody, podesty, balkony, překlady, sloupy, schodiště do rodinných domků, schody do zahrady, schodiště pro velké stavby. Betonové schody ze společnosti Strakon CZ splňují ČSN i normy LGA.

Naše tipy:
Zkuste hledat Veškeré sádrokartonářské práce, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Veškeré sádrokartonářské práce, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar