inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 23. března 2019 svátek má Ivona
Vyhledat v Pozri:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Mezinárodní umělecká mateřská škola, poskytující dětem kreativní multikulturní vzdělávací zkušenost.

http://www.neverland.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mateřská škola Liberec U Letiště
Mateřská škola U Letiště je soukromé předškolní zařízení pro děti ve věku zpravidla od 3 do 6 let. Vytváříme podnětné prostředí, ve kterém bude moci plně rozvíjet osobnost Vašich dětí. Dvojjazyčná výuka se zaměřením na anglický jazyk, zdravý životní styl, individuální přístup, vzdělávání formou programu Začít spolu.
Mateřská škola, jesle, hlídání dětí - AROK
Soukromá mateřská škola s výukou anglického jazyka, jesle, hlídání kojenců, batolat a dětí mladšího školního věku. Praha 3-Žižkov.
Mateřská školička Šťastné děti, Praha
Naše mateřská školka zajišťuje celodenní péči pro děti od 2 měsíců do 6 let, hodinové, noční a vikendové hlídání. Snažíme se, aby u nás byly děti šťastné, veselé a spokojené.
Mateřská škola Náchod Plhov
Jsme mateřská škola, která se snaží nejen naučit děti základním dovednostem, ale také je přiblížit přírodě. Naším mottem je: Za vším hledej slunce! Na webu naleznete informace o aktuálním dění, fotogalerii a mnoho dalšího.

Naše tipy:
Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej nářadí, pily, klíče, šroubováky
Náš eshop nabízí nářadí pro domácnost, zahradu, spojovací materiál, nářadí na stavbu, gola sady. U nás si jistě vyberete. Máme široký výběr nářadí a až 6000 položek skladem. Nabízíme brusné materiály, kartáče, kleště, nůžky, gola klíče, kufry, tašky, šroubováky, vrtáky, zámky, pily, vrtačky. Podívejte se na náš eshop a vyberte si.
Dejvické divadlo divadlo,dejvické divadlo,divadlo hrané,volný čas,zábava,koníčky
Dejvické divadlo Dejvické divadlo trojnásobným držitelem titulu divadlo roku, první divadlo v Praze 6 se stálým profesionálním souborem. Zelená 1084/15a 160 00 Praha 6
Kompletní rekonstrukce střech KP Realizace Střech Dvůr Králové nad Labem
Kompletní dodávky a rekonstrukce střech ze všech druhů krytin včetně tesařských a izolatérských prací. Umělecké klepmířství. Výškové práce pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny. V první řadě dbáme na kvalitu provedených prací, každou krytinu pokládáme dle daných technologických postupů a snažíme se odvést práci pod kterou se můžeme podepsat. Nejlepší reklamou je pro nás doporučení od spokojeného zákazníka.
Punkevní jeskyně propast Macocha
Punkevní jeskyně s Macochou Moravský kras.Říčka Punkva, která turisticky vděčné podzemní prostory kdysi vyhloubila a dnes se líně plazí podél krápníky zdobených stěn, je nejznámějším tokem Moravského krasu.
Webové studio DreamWeb Tvorba webů a webových aplikací
Naše kreativní webové studio Vám nabízí tvorbu webové prezentace, internetového obchodu a dalších produktů z oblasti internetu. Díky dodržování webových standardů a používaní nejnovějších technologií se Vaše stránky zobrazí shodně ve všech používaných webových prohlížečích.

Volná místa
Volná místa
bazar