inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 24. září 2018 svátek má Jaromír
Vyhledat v Pozri:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Mezinárodní umělecká mateřská škola, poskytující dětem kreativní multikulturní vzdělávací zkušenost.

http://www.neverland.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mateřská školka Monkeys from Domeček Praha Stodůlky
Naše nízkokapacitní třída nabízí celodenní výuku výhradně v anglickém jazyce v bezpečném prostředí krásné vily se zahradou v těsné blízkosti Prokopského údolí. Cílem naší třídy, která umožňuje dětem celodenní pobyt v anglicko-jazyčném prostředí, je seznamovat děti s angličtinou hravou a přirozenou formou.
Soukromá školka, miniškolička U mašinky Praha
Školička U MAŠINKY představuje alternativu ke stávajícím mateřským školám, dětským koutkům atd. a doplňuje tak předškolní vzdělání v době nedostatku míst v MŠ. Miniškolička U Mašinky je malá rodinná soukromá školička, která nabízí příjemné rodinné prostředí. Naším mottem je: děti pojďte si hrát, zpívat a tancovat, učit se, přírodu a zvířátka mít rád.
Mateřská škola Liberec U Letiště
Mateřská škola U Letiště je soukromé předškolní zařízení pro děti ve věku zpravidla od 3 do 6 let. Vytváříme podnětné prostředí, ve kterém bude moci plně rozvíjet osobnost Vašich dětí. Dvojjazyčná výuka se zaměřením na anglický jazyk, zdravý životní styl, individuální přístup, vzdělávání formou programu Začít spolu.
Mateřská školka Praha
Maxíkova školka je soukromá mateřská jazyková školka v Praze s kvalitní péči a zavedeným revolučním rámcově výchovným vzdělávacím programem. Investujte do kvalitního vzdělání vašich dětí a informujte se na aktuální nabídku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Koupelnové vybavení Sprchy WOLF Brno
Geniální koupelnové vybavení, které musíte vidět. Úsporné sprchy, perlátory, hygienické hadice. Uníkátní produkty Elixator Douche pro přimýchávání sprchových olejů a Qi pro přípravu zdravých šťáv. Produkty májí za úkol Vaše zdraví ochraňovat přirozenou cestou a přispívají k ochraně životního prostředí a klimatu. Představujeme vám koupelnové vybavení té nejvyšší kvality, stejně unikátní jako sama příroda.
STAVO-BEST s.r.o. zateplování
Stavební společnost provádějící: dodávky staveb, novostaveb a rekonstrukcí, zateplování budov a objektů, zemní práce, pronájem lešení, obchodní interiery na klíč, výstavba inženýrských sítí a komunikací.
Kotec pro psa, zakázková výroba psích kotců Kotce Praha
Zakázková výroba psích kotců. Máme dlouholeté zkušenosti se stavbou psích kotců, a proto vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější. Psí kotce vyrábíme z kvalitních kovových pozinkovaných dílů. Nabízíme dopravu a montáž za příznivou cenu. Prodáváme také již hotové modely psích kotců ihned k odběru. V naší nabídce naleznete psí kotce se střechou z trapézového plechu nebo kanadského šindele.
Značkové golfové vybavení Callaway .cz
Autorizovaný prodejce značkových golfových holí a vybavení Callaway golf. Úžasně dlouhý a geniálně rovný - takový je Callaway. Golfové hole na míru, golfové boty, bagy, míče doplňky a oblečení. Neváhejte a navštivte nás!
Stavební práce a Demolice Mitex
Zabýváme se v převážné míře prováděním demolic všeho druhu,  ať už strojově nebo postupným rozebíráním. Dále výstavba rodinných domů, rekonstrukce a modernizace domů jsou našim dalším odvětvím.

Volná místa
Volná místa
bazar