inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 19. červenca 2018 svátek má Čeněk
Vyhledat v Pozri:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Mezinárodní umělecká mateřská škola, poskytující dětem kreativní multikulturní vzdělávací zkušenost.

http://www.neverland.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Anglická soukromá školka, jesle a kroužky pro děti Průhonická labuť Praha
Soukromá anglická školka je jedinečným projektem velmi vysoké úrovně na překrásném místě v Praze Průhonicích v největším centru Funpark Žirafa v ČR. Prostory anglické školky jsou s nadstandardním vybavením, jako je interaktivní tabule, moderní didaktické pomůcky, umělecká dílna, pohybový sál a další. Školka dětským rájem plným hracích možností ve spojení s velmi kvalitní, intenzivní výukou anglického jazyka zábavnou formou a se zájmovými kroužky v ceně pro vybrané programy.
Jazykové školky KinderGarten
Síť anglických jazykových školek nejen na území Prahy. Největší síť mateřských školek v celé České republice, která získala titul školka roku 2007 a 2008.
Soukromá jazyková školka Junikorn Plzeň
Potřebujete li hlídání dětí v Plzni a okolí, navštivte občanské sdružení Junikorn, které provozuje soukromou jazykovou školku v Plzni. Impulsem pro vznik Junikornu byl společný zájem, kterým je práce s dětmi. Myšlenka česko-německého centra vzešla z našeho působení v mezinárodních vztazích. Rozhodli jsme se proto tyto dva prvky spojit v jedno, a to právě v Plzni. Zápis do školky bude probíhat do konce června, přihlásit vaše dítě můžete pomocí elektronického formuláře.
Mateřská škola Sobčice, Hořice
Naše stránky obsahují informace a fotografie o naší mateřské škole. Na stránkách si rodiče mohou prohlédnout jídelníček a jsou seznámeni s akcemi, které bude mateřská škola pořádat během školního roku. Naše stránky obsahují informace a fotografie o naší mateřské škole.

Naše tipy:
Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Termodynamické, solární systémy Termoso Jablonec nad Nisou
EnergyPanel se zabývá vývojem a výrobou termodynamických a solárních systémů. Dlouhodobě působíme na energetickém trhu v oblasti vytápění, ohřevu vody a bazénů. Dlouhodobě působíme na energetickém trhu v oblasti vytápění, ohřevu vody a bazénů. Díky produktům EnergyPanel se naše nabídka rozšířila o termodynamické systémy nové generace, trubicové solární kolektory a systémy klimatizací. Zajišťujeme komplexní servis a poradenství od návrhu po instalaci systémů.
Hračky a hry Dajuna Havlíčkův Brod
Internetový obchod prodávající hry, stavebnice, hračky a mnoho dalšího pro malé i velké děti. 85 percent nabízeného zboží máme pro Vás stále skladem. Doporučujeme využívat nabídku v oddělení akcí, novinek.
Autoškola Kohout Brno Naučíme Vás jízdu městem, couvání, pakrování
Autoškola Kohout Brno. Chcete li získat řidičský průkaz nebo se zdokonaklit ve svém řidičském umění v rámci tzv. kondičních jízd, jste na pravém místě. Naučíme Vás jízdu městem, couvání, parkování, rozjezd do kopce, zkrátka vše, co potřebujete k úspěšnému zvládnutí řízení vozidla ve městě i mimo město.
Multimediální studio Full art Liberec
Multimediální studio fullART se zaměřuje na natáčení soukromých i pracovních videí. Zachytí pro vás ty nejdůležitější okamžiky ve vašem životě nebo vytvoří profesionální promo video pro vaši firmu. Natočíme váš svatební den, první krůčky vašeho dítěte, ale i společenský večírek, taneční video nebo poutavou firemní reklamu. Díky profesionálnímu vybavení jsme schopni natáčet i ze vzduchu a začleňovat do videí letecké záběry.
Copywriter Mgr. Jiří Krpeš web copywriting
Copywriting neboli psaní textů pro web s ohledem na použitelnost webu: firemní prezentace, PR články, reklamní texty. Spolupráce s webdesignéry na tvorbě www stránek: grafické rozložení a SEO optimalizace textu. Audit použitelnosti a poradenství.

Volná místa
Volná místa
bazar