inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 21. dubna 2018 svátek má Alexandra
Vyhledat v Pozri:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Mezinárodní umělecká mateřská škola, poskytující dětem kreativní multikulturní vzdělávací zkušenost.

http://www.neverland.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Soukromá školka s kvalitní výchovou a vzděláváním Školička začít spolu Beruška Karlovy Vary
Školička začít spolu - Beruška je soukromá školička s kvalitní výchovou a vzděláváním. Předností školičky je menší počet dětí a tím nižší nemocnost. Individuální přístup, respektování požadavků rodičů. Odborná konzultace pro výchovu Vašeho dítěte. Disponujeme moderně a podnětně zařízenými prostorami. Otevřené dveře u nás mají všichni děti bez rozdílu národnosti, pro každého je tu vždy připraven bohatý program.
Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha
Mezinárodní umělecká mateřská škola, poskytující dětem kreativní multikulturní vzdělávací zkušenost.
Jazyková mateřská školka KidSpace Praha
KidSpace je bilingvní, česko-anglická, mateřská škola se zaměřením na jazykové vzdělávání metodou Wattsenglish. Děti zde mají zdravou výživu ve spolupráci s firmou DANONE. Součástí našich služeb je jóga, pravidelná lékařská péče, psychologicko-pedagogické poradenství, letní školka a školka v přírodě, umělecké, pohybové a jazykové kroužky.
Soukromá Mateřská škola Pro Family Praha
Školka nabízí kroužky typu keramika, angličtina, jóga ve školce, ale i noční hlídání dětí, rozvoz dětí. Školka s 20 letou tradicí je zařízením rodinného typu v klidném a zeleném prostředí s vlastní zahradou. jako první soukromá školka v České republice pomáhá v prvních krůčcích za poznáním dětem nejen zdravým, ale úspěšně integruje i děti se speciálními potřebami. Naše školička není velká, ale setkáte se zde s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stavby, bytová jádra Praha a ČR
Bytová jádra a stavby nejen v Praze. Přestavba bytových jader dle potřeb klienta. Kompletní servis. Možnost dodání na klíč. Široké reference jak v oblasti bytových jader tak ve stavbách. Dlouholeté zkušenosti nejen s bytovými jádry a stavbami. Bytová jádra a stavby realizujeme nejen v Praze, ale v celé ČR.
Kopírky, kancelářské vybavení, skartovačky Vybaveni-kancelare.eu
Dodáváme kopírky, kompletní sety - kancelářské vybavení pracovního místa, stolní dělící přepážky, jmenovky na dveře (hliníkové, akrylové, plastové) Dále je možné u nás nakoupit skartovačky a prostředky vizuální komunikace.
Miss Angel, Svatební salón, prodej a pújčovna svatebních a společenských šatů
Plánujete svatbu, potřebujete poradit s její organizací, sháníte fotografa nebo prostě nemáte čas a chuť ponechat při přípravách nic náhodě? To a ještě něco navíc s důrazem na individuální přístup nabízíme právě my - Svatební šaty Miss Angel.
Liposukce Vaser Lipo invazivní liposukce nové generace MEDICOM Clinic Praha, Brno
Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je bezbolestnou invazivní liposukci fungující na základě ultrazvuku, který působí pouze na tukové buňky a nepoškozuje okolní tkáně. Výsledkem je štíhlé tělo bez modřin a otoků, pevnější pokožka v operované oblasti a výrazně kratší doba rekonvalescence.
Topodkaz.cz Katalog odkazů
Internetový katalog TOPodkaz poskytuje registraci všeobecných odkazů a registraci internetových obchodů. Zaručujeme vysokou kvalitu vkládaných odkazů, zvýšení návštěvnosti, zvýšení pozice ve vyhledávačích a kvalitní zpětný odkaz.

Volná místa
Volná místa
bazar