inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Mezinárodní umělecká mateřská škola, poskytující dětem kreativní multikulturní vzdělávací zkušenost.

http://www.neverland.cz
Zařazena v kategori:

Mateřské školky

Profil stránky Mezinárodní mateřská škola Neverland, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Soukromá školka Praha ProSkolka
Soukromá mateřská školka pro děti od 12 měsíců do 7let s návazností na jesle. Školka je umístěna v klidné čtvrti Prahy se zahradou, s bezpečným prostředím, s hračkami a pomůckami aby se děti cítily jako doma.
SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA LIPNIČKA ZVOLE U PRAHY
Soukromá školka rodinného typu pro děti od 2,5 roku do 6 let. Celotýdení provoz, nadstandardní služby a vybavení, velký výběr kroužků (angličtina, tenis, golf, hippoterapie), vlastní krytý bazén, velká slunná zahrada, malebné prostředí a příroda na dosah.
Soukromá Mateřská škola Pro Family Praha
Školka nabízí kroužky typu keramika, angličtina, jóga ve školce, ale i noční hlídání dětí, rozvoz dětí. Školka s 20 letou tradicí je zařízením rodinného typu v klidném a zeleném prostředí s vlastní zahradou. jako první soukromá školka v České republice pomáhá v prvních krůčcích za poznáním dětem nejen zdravým, ale úspěšně integruje i děti se speciálními potřebami. Naše školička není velká, ale setkáte se zde s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou.
Mateřská školy Sobčice informace a fotografie
Naše stránky obsahují informace a fotografie o naší mateřské škole. Na stránkách si rodiče mohou prohlédnout jídelníček a jsou seznámeni s akcemi, které bude mateřská škola pořádat během školního roku. Součástí školky je i školní zahrada. Je vybavena herními prvky od firmy Tomovy parky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Mezinárodní umělecká mateřská v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okenní folie, autofolie, bezpečnostní folie
Stránky dodavatele různých druhů folií, společnosti Middex Agency, s.r.o. Dodavatele folií Llumar.
Pension Archa Mikulov ubytování Jižní Morava
Degustace moravských vín, ochutnávky místních pochutin a zážitky z tradičních oslav, to vše můžete prožít, když se ubytujete v našem penzionu anebo v našich apartmánech přímo v Mikulově. Navíc můžete využít zlevněných pobytových balíčků pro dva i pro celé rodiny.
Italská restaurace GUSTO Praha
Pizza z originální pece na dřevo, domácí těstoviny a pravé italské speciality. Pravidelné hudební večery, pořádání oslav. Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky, dětský koutek se zázemím pro maminky.
Calvin Klein parfémy
Nabídka parfémů a toaletních vod značky Calvin Klein. Calvin Klein je americká módní značka, zabývající se výrobou módního oblečení a také parfémů pro ženy a muže.
Výroba a prodej sáčků do vysavačů
Vroutecké papírny vyrábí papírové a textilní sáčky do vysavačů včetně univezálních, dále tukové a uhlíkové filtry do digestoří a olejové a pachové filtry do fritéz.

Volná místa
Volná místa
bazar