inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Matova stranka elektrotechniky Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Matova stranka elektrotechniky

Všetko o počítačoch. Free software, elektrotechnické schémy. PC poradňa pre začiatočníkov, počítačový slovník, hry, vírusy, burza a fórum. Antivírusy a spywarw. Skype alebo ICQ.

http://matoh1234.7x.cz
Zařazena v kategori:

Elektro

Profil stránky Matova stranka elektrotechniky

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Světové parametry frekvenčních měničů KONZULT PRAHA
Naše frekvenční měniče mají nejen samy nejlepší výkon, ale zařídí jej i pro Váš pohon. Pohánět můžete cokoli, jakkoliv a Váš motor to vydrží. Výkon, inteligence a lehké ovládání našich měničů zajistí spolehlivou regulaci otáček. Již žádné problémy s výrobou a s naštvanými zákazníky. Naše měniče změní Vaši práci v radost.
centrální vysavače, centrální vysavač
Centrální vysavače Praha - projekty, prodej, montáž a servis centrálních vysavačů značek: Beam, BVC, Drainvac, Duovac, Electrolux, Elek Trends, Husky, Nilfisk. Příslušenství pro centrální vysavače. Systémy pro centrální vysávání s realizací na klíč.
Záložní zdroje Opti UPS Praha
Nabízíme kompletní vybavení pro spolehlivý chod kancelářské techniky. Jako stěžejní sortiment jsou záložní zdroje, přepěťové ochrany, baterie a další příslušenství za výhodné ceny.
Prodej elektrospotřebičů Michael Plaza eShop
Michael Plaza je internetový nákupní dům provozovaný firmou MICHAEL, Hradec Králové. V našem eShopu naleznete široký výběr výrobků ze spotřební a bílé elektrotechniky, volně stojící i vestavné spotřebiče a IT techniky. Můžeme Vám také nabídnout výrobky pro dílnu a zahradu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Všetko o počítačoch. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Všetko o počítačoch. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar