inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Masáže rehabilitace Aktiv Hradec Králové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Masáže rehabilitace Aktiv Hradec Králové

Léčebná rehabilitace u bolestí zad po operacích a úrazech, elektroléčba. Rehabilitační a relaxační masáže. Čokoládová a medová masáž, aroma terapie, masáže lávovými kameny, hůlková masáž, shiatsu a baňkování.

http://www.rehabilitace-aktiv.cz
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Masáže rehabilitace Aktiv Hradec Králové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
High Care Centrum
Moderní neinvazivní estetické centrum nabízí koncept celotělové péče o Vaši krásu: ošetření celulitidy, lymfodrenáže, péče o poprsí, péče o obličej, vacupress, masáže a depilace. Zaručujeme citlivý a individuální přístup.
Lymfatické masáže, reiki a ezoterika Salon ViVien Hradec Králové
Ezoterika a alternativní lečení, zdravá výživa a masáže v měste Hradec Králové. Reiki a výklad z kariet, kineziologie, terapie, pozitivní myšlení. Správným životním stylem a staráním se o sebe můžeme předcházet nemocem, ale hlavně mít energii cítit se dobře a žít tak každý den naplno.
Thajské masáže Praha Gold Season
Zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc, a i proto nejsou thajské masáže tím jediným, co u nás najdete. Nabízíme i procedury, jakými jsou např. olejová, bylinná, zeštíhlující, nebo specialita, čokoládová masáž.
Oáza mimo čas - masáže a shiatsu
Relaxační a regenerační centrum. Provádíme shiatsu, klasické masáže, masáže horkými lávovými kameny, aromaterapie, reflexní masáže a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Léčebná rehabilitace u na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Léčebná rehabilitace u v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar