inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Masáže Primulka Kradec Králové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Masáže Primulka Kradec Králové

Poskytování klasických, relaxačních, čokoládových masáží. Provádíme taktéž masáže lávovými kameny a Reiki. Najdete nás v centru Hradce Králové, cca 5 minut chůze od vlakového a aoutobusového nádraží.

http://www.masaze-primulka.cz
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Masáže Primulka Kradec Králové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Masáže, masérské kurzy Brno
Masér s 20letou praxí nabízí léčivé masáže klasické, relaxační, shiatsu, harmonizující energetické, reiki, lávové kameny a podle potřeby klienta při práci přiřadím mnoho prvků i z jiných druhů masáží. mám velmi dobré zkušenosti s úplným uzdravením lidí, kteří přicházejí na masáže nebo terapie pravidelně. Své zkušenosti s některými typy masáží a s energií reiki předávám zájemcům na kurzech, které jsou určeny pro malé skupinky lidí a za příplatek i pro jednotlivce.
Masážní studio Blatná City Relax
Masážní studio nabízí klasické, relaxační, čokoládové, anticelulitidní, těhotesnké masáže. Provádíme také tělové zábaly, tělové peelingy a mnoho dalšího. V naší nabídce naleznete taktéž dárkové poukazy pro své blízké.
Relaxat masážní, fyzioterapeuitické studio Praha
Masážní a fyzioterapeutické studio Relaxat se specializuje na fyzioterapii a dále nabízí různé druhy masáží (čokoládová, anticelulitidová). Rádi Vám s vhodným výběrem pomůžeme. Léčba některých druhů ženské funkční sterility metodou Pani Mojžíšové.
Masáže v pohodlí domova Masáže Maděra Brno a okolí
Nabízím profesionální masáže v pohodlí Vašeho domova. Objednávky přijímám převážně z Brna a jeho okolí, ale lze domluvit masáže i na vzdálenějším místě jižní Moravy. Dopřejte svému tělu masáž a vychutnejte si ji kdekoli budete chtít doma, v práci či na chatě.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytování klasických, relaxačních, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytování klasických, relaxačních, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar