inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Masáže Praha Minerva Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Masáže Praha Minerva

Kombinace klasických masážních technik s energii Reiki účinných při bolestech krční páteře zad a kloubů. Po masáži s salonu Masáže Praha se budete cítit čerstvě a vitálně. Masáže Praha opravdu napravím Vaše záda.

http://masaze-praha-kunzova.cz/
Zařazena v kategori:

Masáže

Profil stránky Masáže Praha Minerva

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Masáže Acantha, Praha. Věra Špálová Kuchařová
Zdravotní, relaxační masáže a fyzioterapii Vám nabízí Centrum léčby bolestí zad a kloubů. Díky naší profesní znalosti pohybového aparátu, jsme chopni určit příčinu obtíží našich klientů. Individuálně cílené masáže pomohou klientům od bolestí a problémů.
Masáže Lada Litterbachová
Provádíme sportovní a rekondiční masáže, baňkování, havajské masáže, indická antistresová masáž hlavy, reflexní masáže a další. Na přání možnost dárkových poukazů a případně masáže ve vlastních prostorách firem.
Akupresura a metoda Akupresurní fyzioregenerační stimulace, nabídka masáží
Akupresura, metoda Akupresurní fyzioregenerační stimulace je určena nejen k regeneraci, ale i k prevenci. Své uplatnění proto nachází nejen v široké škále diagnóz, ale i u lidí s fyzickou zátěží nebo jednostranným zatížením např. u sedavých zaměstnání, zubařů, kadeřnic, řidičů atd.
Reiki a masáže Kolín Zuzana Vopěnková
Hledáte reiki, masážní salóny či masérské služby v Kolíně? Vyzkoušejte mé masáže zad a šíje, masáž celého těla a harmonizaci. Ulevím od bolesti, pomůžu při ztrátě životní energie. Zuzana Vopěnková, váš masér.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kombinace klasických masážních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kombinace klasických masážních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar