inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 16. listopadu 2018 svátek má Otmar
Vyhledat v Pozri:

Malby a nátěry Hradec Králové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Malby a nátěry Hradec Králové profesionální malby a nátěry

Malby a nátěry Hradec Králové - provádíme malování bytů, malby kanceláří, obchodů, schodišť, výrobních hal a ordinací. Provádíme také nátěry fasád, ocelových konstrukcí, dřeva, nátěr betonových prvků, střech a podlah. Dále nabízíme vysokotlaké čištění vodou, bezpečnostní šrafování, uklidové práce, svítící nápisy, čištění koberců, drobné stavební práce.

http://malbyanatery.cz
Zařazena v kategori:

Barvy, Laky

Profil stránky Malby a nátěry Hradec Králové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Velkoobchod barev, laků a malířských potřeb JAB Praha
Nabízíme komplexní sortiment barev, laků a malířských potřeb. Samozřejmostí je také profesionální tónování vybraných produktů. Firma se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc v oblasti řešení dodávek do větších stavebních projektů, speciálních zakázek, ale i při běžných standardních nákupech.
Prodej, míchání barev Strakonice
Fasadní barvy, barvy pro Váš interiér. Navštivte naši firmu, která má v provozu fasádní barvy. Nabízíme také fasádní barvy pro průmysl od finské firmy TIKKURILA a holandské firmy BARIL. Předností firmy je možnost tónování širokého sortimentu barev, omítek a laků. K dnešnímu dni disponujeme 7 tónovacími strojia širokým sortimentem pracovních pomůcek. Tónování barev provádíme na počkání. Navštivte náši novou pobočku ve Strakonicích.
Prodejna barvy laky, provádíme nátěry a malby S Universal Brno
Naše firma vznikla v roce 1992 otevřením prodejny barev a laků a postupně se její činnost rozvíjela o povrchovou úpravu ve stavebnictví, kde provádíme speciální a běžné nátěry a malby. Vlastníme vysokotlaké (airless) a vzduchové zařízení jehož pomocí naší zkušení pracovníci provádějí úpravu povrchů.
Barvy a nátěrové systémy. FAD, Přerov
Poradenství a dodávky profesionálních barev pro výrobce Eurooken a ostatní profesionální zpracovatele.

Naše tipy:
Zkuste hledat Malby a nátěry na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Malby a nátěry v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek a kuchyně na zakázku AGILE, Vysoké Mýto
Nábytek a kuchyně na zakázku. V truhlářství AGILE vyrábíme na míru kuchyňské linky, nábytek do obývacích, dětských a studentských pokojů i do ložnic. Součástí dodávky je také bezplatný návrh od profesionálního interiérového designera s 3D vizualizacemi.
Distribuce módní lehké i těžké dámské konfekce. Chic Styl, Pečky
Firma má vlastní modelárnu, na všechny výrobky si tvoří vlastní návrhy a reaguje rychle na požadavky trhu, nejen klasickou konfekcí, ale i módními trendy.
Schiedel komíny Váš dům novým vytápěním
Komíny, komínových systémy Schiedel. Vybavujete Váš dům novým vytápěním? Pak budete nutně potřebovat nový a moderní komínový systém. Špičková komíny Schiedel Vám zaručují maximální účinnost a bezpečnost. Naše komínové systémy Vám dodáme přesně na konkrétní variantu. Popřípadě si můžete zvolit univerzální komínový systém a dle aktuální situace budete moci volit druh vytápění.
Ski.cz - Vše o lyžování, lyžařská střediska, lyžařské zájezdy.
Nabídky lyžování (lyžařské zájezdy) zde můžete hledat přímo podle Lyžařských lokalit. Naleznete zde informace o lokalitách a nabídky lyžování v daných střediscích.
Motokrosové oblečení, boty MX Shop Kolín
V našem rozsáhlém sortimentu naleznete motokrosové oblečení a doplňky té nejvyšší kvality od předních světových značek. Motokrosové oblečení nabízíme v řadě kategorií.

Volná místa
Volná místa
bazar