inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 23. červenca 2018 svátek má Libor
Vyhledat v Pozri:

Malby a nátěry Hradec Králové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Malby a nátěry Hradec Králové profesionální malby a nátěry

Malby a nátěry Hradec Králové - provádíme malování bytů, malby kanceláří, obchodů, schodišť, výrobních hal a ordinací. Provádíme také nátěry fasád, ocelových konstrukcí, dřeva, nátěr betonových prvků, střech a podlah. Dále nabízíme vysokotlaké čištění vodou, bezpečnostní šrafování, uklidové práce, svítící nápisy, čištění koberců, drobné stavební práce.

http://malbyanatery.cz
Zařazena v kategori:

Barvy, Laky

Profil stránky Malby a nátěry Hradec Králové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stránky pro výrobce a uživatele barev a nátěrových hmot
Barvy a nátěrové hmoty. Zprávy, kalendář akcí, výstavy, výrobci, suroviny, forum a kontakty.
Prodej a míchání barev BARVY ERIC Havířov
Prodej a tónování barev. Fasádní barvy a tenkovrstvé omítky, malířské barvy, interíer dekorace, laky a konzervace dřeva, barvy na střechy a beton, tmely, stěrky, hydroizolace, tónovací barvy. Kompletní sortiment nářadí a pomůcek potřebný k nanášení barev, laků a ostatních materiálů.
Prodejna barvy laky, provádíme nátěry a malby S Universal Brno
Naše firma vznikla v roce 1992 otevřením prodejny barev a laků a postupně se její činnost rozvíjela o povrchovou úpravu ve stavebnictví, kde provádíme speciální a běžné nátěry a malby. Vlastníme vysokotlaké (airless) a vzduchové zařízení jehož pomocí naší zkušení pracovníci provádějí úpravu povrchů.
Fasádní barvy ROMIX Staré Město u Uherského Hradiště
Fasádní barvy, barvy na zeď. Splňte si své barevné sny. Realizujeme zateplení fasád, nátěry střech, sádrové omítky a vizualizace interiéru. Nabízíme interiérové barvy, vzorkovník barev, ceník zateplování fasád, tapety, betony a pohledové stěrky, obkladové materiály a dekorační omítkoviny.

Naše tipy:
Zkuste hledat Malby a nátěry na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Malby a nátěry v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, okres Opava
Informace o škole, školní aktivity. Angličtina již od 1.třídy a třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Doména zdarma, domény zdarma
Slevový kupón na domény zdarma. Podívejte se, kde získat doménu zdarma. Tato stránka vám poradí jak získat evně webhosting!
Shozy na prádlo BEAM ČR Jesenice u Prahy
Shozy na prádlo jsou domácí zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné k tomu určené místnosti. Pomožte manželce s prádlem a pořiďte shozy na prádlo, které usnadní velké prádlo. Instalaci doplňku zařídí naši prověření řemeslníci. Neváhejte a kontaktujte nás, poradíme s nejlepšími možnostmi instalace.
Autobazar Praha Autotrans ATC
Prodáváme osobní a dodávkové vozy s možností odpočtu DPH. Zprostředkováváme prodej automobilu prostřednictvím úvěru či leasingu pro soukromé osoby, podnikatele. Zabýváme se komplexní servisní činností pro všechny značky.Zajistíme vyzvednutí vozidla u vás doma a poté jeho předání zpět. Prodáme Vaš automobil bez starostí, zařídíme odhlášení na DI, ukončíme pojištění vozu, vozidlo vyčistíme a prohlédneme před prodejem.

Volná místa
Volná místa
bazar