inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Malby a nátěry Hradec Králové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Malby a nátěry Hradec Králové profesionální malby a nátěry

Malby a nátěry Hradec Králové - provádíme malování bytů, malby kanceláří, obchodů, schodišť, výrobních hal a ordinací. Provádíme také nátěry fasád, ocelových konstrukcí, dřeva, nátěr betonových prvků, střech a podlah. Dále nabízíme vysokotlaké čištění vodou, bezpečnostní šrafování, uklidové práce, svítící nápisy, čištění koberců, drobné stavební práce.

http://malbyanatery.cz
Zařazena v kategori:

Barvy, Laky

Profil stránky Malby a nátěry Hradec Králové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební a průmyslové barvy TEKNOS Praha
Poskytujeme stavební a průmyslové barvy finské společnosti TEKNOS. Barvy vodou ředitelné, syntetické, epoxidové, polyuretany, mokré i práškové, na stěny, na dřevo, na kov, na beton i na pozink. Nátěrové hmoty osvědčené v severském prostředí. Tónování barev na počkání.
Lak, barvy na dřevo Barvy laky Brno
Firma LIGNOSERVIS poskytuje kompletní servis v oblasti povrchové úpravy dřeva. Nabízíme široký sortiment barev a laků, barvy laky na dřevo, mořidla, brusivo, tmely a poradenský servis. Jako smluvní distributor firmy Becker Acroma poskytujeme veškeré služby v oblasti prodeje, míchání, vzorování a technického servisu spojeného s problematikou lakování a povrchové úpravy dřeva.
Osmo kvalitní přírodní oleje a voskyOleje Osmo přírodní ochrana dřeva v exteriéru i interiéru
Náš eShop Vám přináší kompletní sortiment kvalitních ekologických produktů značky Osmo určených pro ošetření, péči a údržbu dřeva. Nátěry OSMO COLOR jsou charakteristické jedinečnou kombinací přírodních olejů a vosků, které jsou po zaschnutí mimořádně odolné a ekologicky nezávadné. Zajišťují vnitřní i vnější ochranu dřeva, nevytváří povrchový film, dřevo velmi dobře dýchá. OSMO oleje a barvy jsou univerzální v použití jak v interiérech, tak vnějších prostorách.
Prodej a míchání barev BARVY ERIC Havířov
Prodej a tónování barev. Fasádní barvy a tenkovrstvé omítky, malířské barvy, interíer dekorace, laky a konzervace dřeva, barvy na střechy a beton, tmely, stěrky, hydroizolace, tónovací barvy. Kompletní sortiment nářadí a pomůcek potřebný k nanášení barev, laků a ostatních materiálů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Malby a nátěry na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Malby a nátěry v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Bluestudio: registrace do katalogů
Potřebujete registrovat do katalogů? Ať už českych, slovenských, nebo zahraničních? Pak je zde pro Vás Bluestudio. Je potřeba Anglicke, Německé, Polské, Francouzské, či Španělské? Neváhejte. České a Slovenské jsou samozřejmostí.
Tábory pro děti a teenagery
Dětské tábory v ČR i zahraničí. Letní výtvarný, cyklistický, na koních, paintballový, počítačový, airsoftový, jazykový, military, vodácký, pobytový u moře (Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Řecko). Zimní lyžařský a snowboardový (Slovensko, Rakousko).
Fotbalový klub SK Roztoky
Historie a vedení klubu, novinky, mužstvo, dorast a žáci, přípravka, ...
Hubení škůdců, specialisté na štěnice Kordovský Praha
Hubení štěnic,hlodavců,mravenců,švábů a dalších škůdců. Nabízíme komplexní řešení pro vaše objekty. Garantujeme stoprocentní odbornost, zajišťujeme integrovanou ochranu před škůdci, tj. komplexní ochranu objektů před živočišnými škůdci. Provádíme prostorovou či plošnou dezinfekci v jakémkoliv zařízení dle požadavku objednatele. Rychle,efektivně, profesionálně s osobním přístupem.
Chlazené, mražené maso ZERO Praha
Chlazené a mražené maso pro prodejny, hotely, restaurace a velkoobchody v ČR. Dovážíme a dodáváme chlazené hovězí maso, mražené krabí a králičí maso a filety Pangasius. Objednané zboží přivezeme následující den.

Volná místa
Volná místa
bazar