inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

M2 CLEAN úklidová služba Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

M2 CLEAN úklidová služba Brno

Provádíme hloubkové čištění koberců a čalounění ve firmách i domácnostech v Brně a okolí. Ručně čistíme interiéry vozidel, dodávek i autobusů. Provádíme jednorázové i pravidelné úklidy.

http://www.m2-clean.cz
Zařazena v kategori:

Úklidové služby

Profil stránky M2 CLEAN úklidová služba Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Komplexní úklidové služby na Uherskohradišťsku Úklid PUCLÍK
Úklidová firma PUCLÍK poskytuje komplexní a doplňkové úklidové služby v Uherském Hradišti a okolí. Mezi námi nejčastěji prováděné služby patří pravidelné úklidy domácností a kanceláří, úklidy společných prostor obytných domů a administrativních budov. Náš profesionální tým udělá vše za vás. Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.
VIP služby - Úklidové služby
Provádíme pravidelný, jednorázový i sezónní úklid komerčních i soukromých prostor. Našim cílem je poskytovat služby v maximální kvalitě přesně dle přání klienta. Cílem je získat vaši maximální důvěru v naši práci a ulehčit vám od starostí.
Odstranění graffiti ze všech povrchů za bezkonkurenční cenu A SERVIS LIPKA Brno
Garantujeme odstranění graffiti za bezkonkurenční cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Nabízíme kvalitu čištění kotoučovým strojem. Záleži vám na tom kdo k vám chodí do firmy, do domu, naši práci odvádějí pouze, bezkonfliktní, slušní, kmenoví zaměstnaci společnosti A SERVIS LIPKA.
Čištění koberců
Čistíme v Praze koberce a čalounění. Jsme vybaveni vyspělou technikou Karcher. Pracujeme se všemi typy domácích i kancelářských koberců.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme hloubkové čištění na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme hloubkové čištění v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar