inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

LAUREA - první privátní klinika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

LAUREA - první privátní klinika v Brně pro plastickou a estetickou chirurgii.

Příjemná atmosféra moderní kliniky a 24hodinová péče. Nabídka operací a ošetření, poruchy plodnosti, kosmetika, kadeřnictví.

http://www.laurea.cz
Zařazena v kategori:

Nemocnice a polikliniky

Profil stránky LAUREA - první privátní klinika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Soukromá oční klinika OFTEX Pardubice
Jsme moderní soukromá oční klinika v Pardubicích. Pomáháme našim pacientům ke zdravému zraku a spokojenosti. Náš tým se skládá z předních odborníků na dioptrické vady, šedý a zelený zákal, onemocnění sítnice a sklivce a další oční problémy. Nabízíme také plastické operace víček a obličeje.
Centrum lékařské genetiky České Budějovice
Specializované pracoviště prenatální diagnostiky. Soukromé zdravotnické zařízení, které tvoří ambulance, cytogenetická a molekulárně genetická laboratoř, dvě ultrazvuková pracoviště s možností vlastního odběru plodové vody při amniocentéze.
Městská nemocnice Privamed Plzeň
Městskou nemocnici v Plzni převzala společnost Privamed. Prošla řadou rekonstrukcí a modernizací, aby sloužila pacientům k co největšímu komfortu při vyšetření, operaci i hospitalizaci. Dnes se u nás pacienti setkávají nejen s moderním, příjemným prostředím, ale především s profesionální péčí vysoce erudovaných lékařů za pomoci nejmodernějších technologií.
Plastická a Estetická Chirurgie Brno MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
Plastická a Estetická Chirurgie Brno nabízí kompletní spektrum operací z plastické a estetické chirurgie, plastika prsou, plastika nosu, plastická chirurgie břicha a omlazení obličeje v Brně a okolí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Příjemná atmosféra moderní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Příjemná atmosféra moderní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Výškové práce pomocí horolezecké techniky, ONENESS, Kopřivnice
Provádění stavebních, natěračských, montážních a jiných prací ve výškách, převážně pomocí horolezecké techniky.
Ubytování, turistický info server
Turistický info server Infoturistika.cz Vám nabízí přehled nejlepšího ubytování v České republice a kromě toho i všech památek pro Váš výlet.
Deštníky slunečníky eShop, Trhové Sviny
Zabýváme se prodejem kvalitních deštníků, slunečníků a pláštěnek. Naše sídlo je nedaleko hlavního zastoupení firmy Doppler pro ČR, a proto si můžeme dovolit krátké dodací doby všech deštníků a slunečníků. Nabízíme osobní odběr na atraktivním místě na Praze 5 v kamenné prodejně našeho partnera nebo po dohodě v Českých Budějovicích a Trhových Svinech. Máme nejširší nabídku na Internetu s nejlepšími cenami.
Nábytek Him, Prodej nábytku z masívního dřeva s přímou podporou výrobce.
V našem obchodě naleznete levné a zároveň kvalitní jednolůžkové i manželské postele, dětské palandy, skříně, komody, noční stolky, úložné prostory,psací stoly, poličky a mnoho dalších vybavení pro Váš domov. Sázíme hlavně na kvalitu služeb, upřímnost a rychlost záručního i pozáručního servisu.
Výklad karet on-line zdarma
On-line poradna pro paranormální jevy, duchové, duše zemřelých… snímáme uřknutí, prokletí, očarování, rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu… výklad karet na dálku, kouzla i rituály na míru dle přání zákazníka, magický e-shop...

Volná místa
Volná místa
bazar