inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

LAUREA - první privátní klinika Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

LAUREA - první privátní klinika v Brně pro plastickou a estetickou chirurgii.

Příjemná atmosféra moderní kliniky a 24hodinová péče. Nabídka operací a ošetření, poruchy plodnosti, kosmetika, kadeřnictví.

http://www.laurea.cz
Zařazena v kategori:

Nemocnice a polikliniky

Profil stránky LAUREA - první privátní klinika

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Soukromá oční klinika OFTEX Pardubice
Jsme moderní soukromá oční klinika v Pardubicích. Pomáháme našim pacientům ke zdravému zraku a spokojenosti. Náš tým se skládá z předních odborníků na dioptrické vady, šedý a zelený zákal, onemocnění sítnice a sklivce a další oční problémy. Nabízíme také plastické operace víček a obličeje.
Plastická a Estetická Chirurgie Brno MUDr. Ivan Justan
Plastická a Estetická Chirurgie Brno provádí kompletní spektrum operací z plastické a estetické chirurgie. Plastika prsou, nosu, plastická chirurgie břicha, plastická operace víček, napnutí a vyhlazení obličeje.
Estetická a plastická chirurgie Kladno
Klinika plastické a estetické chirurgie. Svěřte se do rukou špičkového týmu odborníků. Jedná se o moderní chirurgické pracoviště se špičkovým přístrojovým zařízením. Plastická operace je pro každého, kdo není nějakým způsobem spokojen se svým zevnějškem.
Klinika plastické a estetické chirurgie Medicom VIP, Praha a Brno
Klinika nabízí široké spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Část týmu se specializuje pouze na tumescentní liposukce a formování postavy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Příjemná atmosféra moderní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Příjemná atmosféra moderní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar