inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Kvalitní LED osvětlení panely Grow Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kvalitní LED osvětlení panely Grow eShop

Prodáváme kvalitní a vyzkoušené LED panely a svítidla na pěstování pod umělým světlem rostlin. Poskytujeme špičkové odborné poradenství a zákaznický servis. Nabízíme nejnovější technologie na trhu. Nabízíme Vám kvalitní a vyzkoušené LED panely s nejmodernějšími LED diodami. Po přechodu na LED osvětlení se kromě rapidního snížení spotřeby elektřiny můžete těšit na to, že se Váš growroom konečně přestane přehřívat, a navždy se zbavíte strachu z toho, jestli Vám sodíková výbojka náhodou během víkendového výletu nezapálí byt.

https://www.grow-led.cz
Zařazena v kategori:

Svítidlá, osvětlení

Profil stránky Kvalitní LED osvětlení panely Grow

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Designové lampy portugalské výroby, osvětlení NOTABENE ART Praha
Představujeme Vám osvětlení světoznámé portugalské výroby. Nabízíme lampy podlahové, stolní, nástěné i stropní svítidla. Lampy mají ručně malovanou keramickou či dřevěnou základnu. Stínidla jsou vyrobena z kvalitních textilií, především z hedvábí.
Designové osvětlení návrh, prodej a instalace moderního osvětlení KENO elektro design Praha
Naše společnost Vám na základě dlouholetých zkušeností v oboru může nabídnout komplexní servis při řešení designového i technického osvětlení interiérů a exteriérů. Nabízíme designové osvětlení pro byty, rodinné domy, kanceláře, obchodní prostory, hotely a další. Při výběru zboží Vám rádi poradíme s návrhem elektroinstalace s ohledem na designové a funkční požadavky, ve spolupráci s architekty a špičkovými techniky provedeme výběr svítidel a koncepci ovládání a všechna svítidla Vám rádi namontujeme a zprovozníme.
Prodej designových svítidel a osvětlení pro interiéry i exteriéry Aulix lighting Dolní Břežany
V našem světelném studiu si můžete prohlédnout stovky moderních designových svítidel a osvětlení od mnoha renomovaných výrobců. Stačí si jen vybrat osvětlení či svítidlo, které vám bude vyhovovat. Vyberte si designové svítidlo do interiéru či exteriéru. Nabízíme designová svítidla od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců navržená předními designery.
Světelné studio HABARTline Praha
Svítidla a osvětlení od domácích i zahraničních výrobců, realizace od projektu přes výpočty, dodávky, montáže, kontrolní měření až k servisu a údržbě osvětlovacích soustav. Představujeme Vám naše světelné studio, kde se Vám budeme věnovat s maximální péčí. Můžete shlédnout produkty, které v současné době představují designovou a technickou špičku v osvětlovací technice.

Naše tipy:
Zkuste hledat Prodáváme kvalitní a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Prodáváme kvalitní a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar