inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. ledna 2020 svátek má Milena
Vyhledat v Pozri:

Kvalitní dřevostavby na klíč HP Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kvalitní dřevostavby na klíč HP Domy Olomouc

Společnost HP domy je ideálním řešením v případě, kdy hledáte dřevostavby na klíč. Můžete si být jisti profesionalitou, rychlostí a samozřejmě také vysokou kvalitou. Sami se přesvědčte o tom, že mít levné dřevostavby na klíč není nic složitého, a i vy si tak můžete užít skvělého bydlení.

http://www.hpdomy.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Kvalitní dřevostavby na klíč HP

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sruby, dřevěné domy DREVODOM RAJEC Říčany
Srubové domy a dřevěné domy stavíme od roku 1998, v České republice jsme již postavili více než 200 srubových domů. Pro každého zájemce o dřevěný srub uděláme vše tak, abychom skloubili jeho sny a představy o svém budoucím bydlení s technickými možnostmi stavby dřevěného domu nebo srubu.
Stavební práce ve výškách. DM STAVSTAV MORAVIA, Ostrava
Stavební práce ve výškách v oborech natěrač, zámečník, sklenář, likvidace a demolice, atd.
Vodoinstalace Starý kvalita a vstřícnost
Na prvním místě mé práce je kvalita a vstřícnost vůči zákazníkům. O tom například svědčí fakt, že mi Stavební bytové družstvo Chomutov nabídlo, abychom zajišťovali havarijní službu v oboru vodoinstalace pro všechny jejich byty. Kvalitní práce a služby vyžadují také prvotřídní materiál, proto odmítám pro rekonstrukce využívat materiál neznámého původu. Při použití těchto materiálů bych se totiž nemohl zaručit za kvalitu své práce.
Stavební práce a prodej materiálu Masničák, Semily
Zabýváme se kompletními dodávkami prací stavebního charakteru počínaje rozvody vody, kanalizace a plynu, montážemi ústředního vytápění, zajišťujeme veškeré stavební úpravy - bourání, zednické práce, obkladačské práce, malířské práce a úklidové práce na všech námi prováděných stavbách.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost HP domy na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost HP domy v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Umělecké kovářství Kučera
Kovářství - zakázková ruční výroba. Zhotovujeme mříže, zábradlí, brány, ploty, bytové a krbové doplňky, kovový nábytek, kliky, svícny, zařízení pro restaurace a obchody, restaurování, výroba replik. Návrhy, doprava, montáž. Umělecké kovářství.
Kvalitní podlahové topení LIPOTOP Beroun
Lipotop je specialista na podlahové topení a litou podlahu. Jsme na straně kvality. Provede vám návrh, dodávku i realizaci vašeho nového podlahového topení. Všechny vaše starosti s litou podlahou a topením bereme na sebe.
Perfecta garážová vrata, žaluzie a rolety
Výroba, prodej a montáž předokenních rolet, garážových vrat, markýz vnitřních a venkovních žaluzií a další stínící techniky. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci. Spolupracujeme s firmami Lomax, Hörmann, Climax, Minirol a Somfy.
Bowling shop - on-line prodej bowlingových potřeb
On-line prodej bowlingových potřeb - bowlingová obuv pro centra, bowlingové koule, kuželky, čističe drah, oleje na dráhy, desinfekce bowlingové obuvi, úprava rozběhů.
Obec Senohraby
Všeobecné údaje, informace o obci, historie a kronika obce Senohraby, obecní úřad a úřední deska, zastupitelstvo, Senohrabská hláska, spolky a sdružení, služby, výlety a turistika.

Volná místa
Volná místa
bazar