inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Kvalitní a rychlé stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kvalitní a rychlé stavební práce STAVBYMS

Zabýváme se komplexní stavební činností od roku 2003. Naší hlavní činností je stavba rodinných domů, rekonstrukce, fasády a dodávky materiálů až k Vám na stavbu, např. dovoz štěrku, betonu a různé jiné stavební materialy dle požadavku.

http://www.stavbyms.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Kvalitní a rychlé stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nízkoenergetické rodinné domy na klíč CANABA RD Velim
Výstavba nízkoenergetických RD z masivních materiálů v celé ČR. Společnost CANABA své domy nejen navrhuje, ale i projektuje, ve svých vlastních provozech vyrábí, staví a finalizuje. Jen díky tomu má naprostou kontrolu nad celým procesem – od nákupu surovin až po vybavení domu a může vám tak garantovat stoprocentní kvalitu.
Rekonstrukce bytového jádra, koupelny a bytů
Profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra. Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah.
Stavební firma Nyč Náchod
Stavebnictví s širokou paletou služeb. Specializujeme se na opravy a sanace střešních konstrukcí vč. církevních i jiných historických krovů. Rekonstrukce a sanace panelových domů, ochrana a sanace dřeva, dřevostavby.
Stanice Technických Služeb stavební práce
Stavební a výkopové práce, vodoinstalace, elektroinstalace, plynové vedení, ústřední topení, kovovýroba, soustružení, revize, hromosvody - Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Praha, Benešov, Pardubice, Vlašim.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se komplexní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se komplexní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar