inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Kvalitní a rychlé stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kvalitní a rychlé stavební práce STAVBYMS

Zabýváme se komplexní stavební činností od roku 2003. Naší hlavní činností je stavba rodinných domů, rekonstrukce, fasády a dodávky materiálů až k Vám na stavbu, např. dovoz štěrku, betonu a různé jiné stavební materialy dle požadavku.

http://www.stavbyms.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Kvalitní a rychlé stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Atypické konstrukce, zábradlí z hliníku AKŠ ALUMINIUM TECHNOLOGY
Firma AKŠ vyrábí, dodává a montuje lodžiová zábradlí z hliníku, schodišťová zábradlí, zastřešení vchodů, světlíky a jakékoliv atypické hliníkové konstrukce. Dále se zabývá sanací panelové výstavby.
Kvalitní zemní práce v Přerově a okolí
Chystáteli se upravovat terén, zkuste oslovit profesionály na zemní práce. Ti disponují jak znalostmi v oboru zemních prací, tak technikou potřebnou k výkonu. Můžete se také těšit na zajištění rychlého provedení. To vše díky odbornosti a zkušenosti.
Služby pro stavebnictví Poděbrady a okolí
Provádíme výkopové a zemní práce, demolice a planýrování. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblastech nákladní dopravy a kontejnerové dopravy. Nabízíme pronájem kontejnerů.
Výstavba montovaných dřevostaveb EcoHouse Praha
EcoHouse realizuje montované dřevostavby a nízkoenergetické stavby. Naším cílem je postavit pro Vás a Vaši rodinu dům pro život. Dům, ve kterém se budete cítit dobře a bezpečně. Při tvorbě studie spolupracujeme s uznávanými architekty a projektanty. Naše domy Vám provedeme v různých fázích dokončení na základě vzájemné dohody: hrubá stavba, stavba na klíč, individuální práce dle dohody. Naší prioritou je nejvyšší kvalita a profesionální přístup ve spojení s ekonomickým a ekologickým záměrem.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se komplexní na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se komplexní v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Lamináty pro architekty lamináty
Informační server o laminátech, jejich designu a použití v interiérech a exteriérech. Online katalogy s barevnými vzorníky laminátů. Návody a informace o použití, zpracování a údržbě laminátu.
Neseriózní fetišisté a spol.
Osobní webová prezentace o neseriózních fetišistech, video, odkazy na weby zaměřené na fetiš a další ...
Motorové oleje, filtry, maziva Výměna oleje a filtru Rychnov nad Kněžnou
Nabízíme kvalitní motorové oleje. Převodové, hydraulické a průmyslové oleje za velmi příznivé ceny. Prodáváme vzduchové, olejové, palivové, hydraulické, plynové a průmyslové filtry. V naší provozovně Rychnov nad Kněžnou si můžete motorové oleje koupit, oleje a filtry rovněž vyměňujeme.
Výroba vchodových dveří z masivu. Vltavín GATE, Praha
Vyrábíme vchodové masivní dveře výhradně ze smrkového masivu, pro náročnější klientelu na zakázku i z dubu, nabízíme dveře včetně povrchové úpravy, nebo zhotovujeme dveře dle Vašich vlastních představ a přání do různých stavebních otvorů.
Stoly nábytek Brno Lino internetový obchod
Nábytek Lino nabízí stoly, proslulé svojí kvalitou, přesto za přátelskou cenu. Naše stoly můžete vidět dokonce i v některých provozovnách McDonalds nebo v hotelu International v Brně. Máte nápad na vlastní stůl? Využijte služby stoly na zakázku.

Volná místa
Volná místa
bazar