inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 19. červenca 2018 svátek má Čeněk
Vyhledat v Pozri:

Kurýrní služba Airway přeprava po Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kurýrní služba Airway přeprava po Praze

Kurýrní služba a přeprava zásilek po Praze i celé ČR. Zajišťujeme přepravní a doručovací služby, expresní přepravu dokumentů a dalších zásilek. Každý kurýr je neustále spojen s dispečikem.

http://www.airway.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Kurýrní služba Airway přeprava po

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dispečink hromadné dopravy Slatiňany
Jsme Dispečink pro dopravu zaměstnanců pro podniky jako doplněk veřejné dopravy a související služby s působností po celé ČR. MHD v menších městech, popř. noční spoje ve větších, kde jsou pravidelné linky neefektivní. Veřejnou dopravu po venkově, školní linky po venkově a v okolí měst, kde jsou pravidelné linky neefektivní. Sběrná taxi, shromadnění poptávek po taxislužbě. Dopravu tělesně postižených a méně pohyblivých v obsluhovaných oblastech jsou vítáni i jednotlivci, kteří mohou po dohodě využít poptávkovou dopravu za podíl na nákladech.
Přeprava nákladů, přeprava ARYT Letovice
Přeprava těžkých a nadrozměrných nákladů. Zajištění povolení k nadrozměrným přepravám (ČR a celá Evropa). Technické zabezpečení v dopravě, poradenství v oblasti těžkých a nadrozměrných nákladů, stěhování celých investičních celků. Dále Vám zajistíme kompletní spediční a logistické služby, vnitrostátní a mezinárodní kamionovou a železniční přepravu, lodní, námořní a leteckou přepravu.
logistika, spedice, sběrná služba, zasilatelství, spedice, skladování
Logistika na míru. Sběrná služba, zasilatelství, spedice a skladování. Výhodná mezinárodní doprava do více jak 40 zemí světa z domu do domu. logistika, spedice, sběrná služba, zasilatelství, spedice, skladování
Dopravní celní služby Trmice JK Sped
Zajišťujeme celní služby, deklarace, INTRASTAT, evývoz, edovoz, ručení, dopravní služby, spedici, odbavení kontejnerů. Nabízíme manipulační prostředky a vázací techniku, zakázková výroba na míru a prodej, textilní vázací prostředky, pásy, popruhy, smyčky, vázací řetězy, vysokopevnostní třmeny, šekly a další.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kurýrní služba a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kurýrní služba a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Termodynamické, solární systémy Termoso Jablonec nad Nisou
EnergyPanel se zabývá vývojem a výrobou termodynamických a solárních systémů. Dlouhodobě působíme na energetickém trhu v oblasti vytápění, ohřevu vody a bazénů. Dlouhodobě působíme na energetickém trhu v oblasti vytápění, ohřevu vody a bazénů. Díky produktům EnergyPanel se naše nabídka rozšířila o termodynamické systémy nové generace, trubicové solární kolektory a systémy klimatizací. Zajišťujeme komplexní servis a poradenství od návrhu po instalaci systémů.
Hračky a hry Dajuna Havlíčkův Brod
Internetový obchod prodávající hry, stavebnice, hračky a mnoho dalšího pro malé i velké děti. 85 percent nabízeného zboží máme pro Vás stále skladem. Doporučujeme využívat nabídku v oddělení akcí, novinek.
Autoškola Kohout Brno Naučíme Vás jízdu městem, couvání, pakrování
Autoškola Kohout Brno. Chcete li získat řidičský průkaz nebo se zdokonaklit ve svém řidičském umění v rámci tzv. kondičních jízd, jste na pravém místě. Naučíme Vás jízdu městem, couvání, parkování, rozjezd do kopce, zkrátka vše, co potřebujete k úspěšnému zvládnutí řízení vozidla ve městě i mimo město.
Multimediální studio Full art Liberec
Multimediální studio fullART se zaměřuje na natáčení soukromých i pracovních videí. Zachytí pro vás ty nejdůležitější okamžiky ve vašem životě nebo vytvoří profesionální promo video pro vaši firmu. Natočíme váš svatební den, první krůčky vašeho dítěte, ale i společenský večírek, taneční video nebo poutavou firemní reklamu. Díky profesionálnímu vybavení jsme schopni natáčet i ze vzduchu a začleňovat do videí letecké záběry.
Copywriter Mgr. Jiří Krpeš web copywriting
Copywriting neboli psaní textů pro web s ohledem na použitelnost webu: firemní prezentace, PR články, reklamní texty. Spolupráce s webdesignéry na tvorbě www stránek: grafické rozložení a SEO optimalizace textu. Audit použitelnosti a poradenství.

Volná místa
Volná místa
bazar