inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 24. dubna 2018 svátek má Jiří
Vyhledat v Pozri:

Kurýrní služba Airway přeprava po Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kurýrní služba Airway přeprava po Praze

Kurýrní služba a přeprava zásilek po Praze i celé ČR. Zajišťujeme přepravní a doručovací služby, expresní přepravu dokumentů a dalších zásilek. Každý kurýr je neustále spojen s dispečikem.

http://www.airway.cz
Zařazena v kategori:

Spedice , přepravní společnosti

Profil stránky Kurýrní služba Airway přeprava po

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Přeprava zásilek v tuzemsku i do zahraničí KuryrPoint Brno
Garantujeme nejlevnější a expresní doručení Vašeho balíku, nebo listovní zásilky po České Republice, nebo zahraničnímu příjemci včetně služby Importu zásilky (dovoz ze zahraničí). Je na Vás, jakým způsobem nám Váš balík, či listovní zásilku dodáte. Zákazník má možnost využít osobní podání přímo na jedné z našich poboček, nebo využit svozu zásilky prostřednictvím našeho logistického partnera, který Vaši zásilku vyzvedne kdekoliv po celé ČR.
Nákladní automobilová doprava pro Vás nepřetržiště 24 hodin denně Autodoprava Jaromír Štýber Ostrava
Nákladní automobilová doprava pro Vás nepřetržiště 24 hodin denně. Jako soukromý dopravce provozuji vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravu od roku 1993. Nabízím rychlou a spolehlivou přepravu po celé České republice i do zahraničí. Dle přání zákazníka poskytuji jednorázovou přepravu i dlouhodobou spolupráci.
Zasílatelství, kamionová, námořní a letecká přeprava. Logistický areál KAMEX, Staré Město
Přeprava kusových a celovozových zásilek, nebezpečného zboží, kontejnerů , expresní přeprava zásilek, vyřízení celního odbavení, celně deklarační služby.
Autodoprava, spedice Hnojník SPETRA CZ
Nákladní silniční autodoprava a přeprava zboží po celé Evropě, celní deklarace, mezinárodní zasilatelství a autobusová osobní přeprava. Poskytujeme servis nákladních vozidel, myčku nákladních i osobních vozidel a skladovací prostory.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kurýrní služba a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kurýrní služba a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Celoroční ubytování na horách - Orlické hory - Čenkovice
Útulná a nově zrekonstruovaná, samostatně stojící chata Bondovka se nachází ve známém lyžařském středisku Čenkovice v Orlických Horách a to přímo na jedné z nejznámějších a nejnavštěvovanějších sjezdovek lyžařského střediska Buková Hora.
Firma M+A Výroba vybavení posiloven
Výroba kvalitních posilovacích strojů pro Vaší posilovnu. Nabízíme spolupráci v oblasti vybavení všech druhů posiloven. Zajistíme veškeré posilovací stroje od laviček, kotoučů, kladkostroje až po Leg-press, Hack-řep, Peck-deck.
Pomocník ve světě IT
Pomocník ve světě počítačové techniky. Na webu naleznete zajímavé forum a spoustu novinek.
Online krmiva, granule pro psy a kočky Hladová Miska
Nabízíme krmivo pro psy, kočky, granule, konzervy, chovatelské potřeby i veterinární přípravky. Eshop nabízí super pré­miové krmivo pro psy a krmivo pro kočky značek CALIBRA, BARKING HEADS. Naplníme misku Vašeho mazlíčka prémiovým krmivem. Výživa psů a její vývoj zaznamenal během posledních let neuvěřitelný posun vpřed. Již dávno neplatí, že krmivo musí psa pouze nasytit, ale musí i pozitivně ovlivňovat zdraví zvířete a délku života. Též prostředí, ve kterém se většina psů dnes pohybuje, se výrazně proměnilo.
Seznam norem ČSN - ZDARMA
Služby v oblasti technické normalizace spočívající v dodávání a aktualizaci (řízení) tuzemských norem (normy ČSN, TŽ, TPG, TDG, TIN, TNI, TD, TNV, PNE, HŽ) a zahraničních i mezinárodních norem (normy DIN, ASME, ASTM, BS, GOST, STN, ISO a další), atd.

Volná místa
Volná místa
bazar