inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Kuchařské studio Zlín zkoušky profesních Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kuchařské studio Zlín zkoušky profesních kvalifikací pro kuchaře, odborné kurzy a semináře pro veřejnost

Kuchařské studio na Kvítkové ulici ve Zlíně je zaměřené na přípravné kurzy a zkoušky profesních kvalifikací pro kuchaře. Budeme připravovat i kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dál vzdělávat, ale taky pro všechny, co mají rádi kvalitní informace. Kuchařské studio Vám vyjde vstříc ve spolupráci s lektory Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

http://www.kucharske-studio-zlin.cz
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky Kuchařské studio Zlín zkoušky profesních

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Školení odborné způsobilosti práce ve výškách Antonín Hlavizňa Náměšť nad Oslavou
Školení odborné způsobilosti pro práci ve výškách, včetně a bez lanového přístupu a bez použití individuálního zabezpečení. Provádíme revize OOPP a veškerého horolezeckého vybavení. Zpracováváme technologické postupy pro práce ve výškách. Školíme dle osnov a doporučení profesního sdružení instruktorů pro práce ve výškách.
Svářečská škola Zlín kurzy sváření
Svářečské kurzy, zaškolení pracovníků, základní a úřední kurzy. Svářečské a zámečnické práce. Přezkoušení pracovníků a přezkoušení z bezpečnostních ustanovení. Vysoká kvalita výuky, profesionální přístup a příjemné prostředí. Přehled svářečů pro firmy v naší databance. Vjezd do areálu a parkování u svářecí školy zdarma, snadná dostupnost z MHD.
Kurzy ruštiny Praha, tlumočení
Ve městě Praha nabízíme kvalitní jazykové kurzy ruštiny pro široký okruh zájemců. Mezi naše další služby patří profesionální tlumočení a překlady různých druhů textů. Naše kurzy ruštiny jsou šité na míru a vždy se přizpůsobí potřebám našich klientů. Kurzy ruštiny jsou určené pro všechny, kteří se chtějí naučit rusky a nebo mají zájem zdokonalit své stávající znalosti.
Netškola, jazyková výuka přes Skype
Výuka angličtiny přes Skype. Anglická konverzace, příprava na maturitu z angličtiny, nejčastější chyby v angličtině, 350 nejpoužívanějších slov v angličtině, tématická slovní zásoba. Jazykové konzultace. Překlady a on-line tlumočení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kuchařské studio na na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kuchařské studio na v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar