inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 30. dubna 2017 svátek má Blahoslav
Vyhledat v Pozri:

Kuchařské studio Zlín zkoušky profesních Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kuchařské studio Zlín zkoušky profesních kvalifikací pro kuchaře, odborné kurzy a semináře pro veřejnost

Kuchařské studio na Kvítkové ulici ve Zlíně je zaměřené na přípravné kurzy a zkoušky profesních kvalifikací pro kuchaře. Budeme připravovat i kurzy a semináře pro ty, kteří se chtějí dál vzdělávat, ale taky pro všechny, co mají rádi kvalitní informace. Kuchařské studio Vám vyjde vstříc ve spolupráci s lektory Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

http://www.kucharske-studio-zlin.cz
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky Kuchařské studio Zlín zkoušky profesních

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Jazyková škola LITE, jazykové kurzy, angličtina pro začátečníky
Jazyková škola LITE jedinečná výuka angličtiny zaměřená na Vaši schopnost mluvit. Na jazykovém kurzu v LITE mluvíte až 80 procent z hodiny. Angličtina pro začátečníky i pro pokročilé. Intenzivní kurzy angličtiny. Kurzy zahajujeme po celý rok. Působíme v Praze a v celé ČR.
MKM - Jazyková škola, Překladatelská agentura
Výuka dětí, pomaturitní studium, docházkové kurzy pro veřejnost - Aj, Nj, Rj, Šp, Fr, It, Port, Čín, Pol, Niz, firemní a individuální kurzy. Překlady a tlumočení i se soudním ověřením. Rychlost, spolehlivost, kvalita, příjemné ceny.
Široká nabídka kurzů Školení ICT Pro Brno
Firma ICT Pro provozuje konzultační a školící činnost v oblasti informačních a komunikačních technologií. Pořádá širokou řadu kurzů 3D grafikou namátkou počínaje, přes unixové systémy, školení virtualizace, networking, programování až po databázové systémy či bezpečnost ICT.
Jazykové kurzy - Jazykový Institut Praha s.r.o.
Příjemná jazyková škola nabízí kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a czech for foreigners. Dále pak intenzivní, individuální, firemní kurzy. Připravíme ke zkouškám TOEFL, FCE, CAE, CPE a další. Poskytujeme studium v zahraničí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kuchařské studio na na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kuchařské studio na v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Služby zaměřené na rybaření Catana rules fishing Hroznětín
Malý skromný tým nabízí své služby zaměřené na rybaření v okolí Karlových Varů. poskytovaná služba je Rybářský průvodce v technice Kaprařina-Feeder a také možnost zapůjčení rybářského náčiní. Malý a skromný tým nabízí pro zkušené i nezkušené nebo začínající rybáře své služby na místních nevelkých sportovních revírech nebo také na svazových vodách.
Dřevěné zahradní houpačky
Zahradní houpačky POHODA lze použít i jako zahradní posezení. Pohyb zahradní houpačky lze zablokovat a nemůže se stát, že vám věci ze stolečku budou padat.
Jitčin textil, město Město Albrechtice, nám. čsa č. 18
prodejna textilu ve městě Město Albrechtice na náměstí čsa. 18 100 m od radnice,jedná se o prodejnu dámského, pánského a domácího textilu a dále doplnkového sortimentu, prodáváme halenky,sukně,světříky,župany,tepláky,spodní prádlo jak dámské tak pánské, bunky jarní, zimní, deky,povlečení, ručníky, kapesníky, ponožky,tašky,silonky, svrchní ošacení, funkční prádlo a jiné textilní zboží
Oblečení a boty pro osobitý styl Converse shop U Star Hradec Králové
Náš obchod s oblečením a botami se soustředí především na mladé lidi, i když nejen na ně, protože stěžejní značka tohoto shopu Converse je oblíbená napříč několika generacemi. Shop má neotřelý design a ve výběru hadříků a bot si zde přijdou na své všichni, kdož mají rádi osobitý styl.
Ubytování Boskovice hotel Záložna
Hotel Záložna nabízí ubytování v samém centru malebného města Boskovice. Jedná se o jediný hotel přímo na Masarykově náměstí. Díky sve unikátní poloze mají hosté možnost navštívit všechny památky a atrakce, které se v Boskovicích nacházejí. Budova hotelu je nově zrekonstruovaná a samotný hotel je nově vybaven a nabízí tak ubytování opravdu na úrovni.

Volná místa
Volná místa
bazar