inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

KSENA spol s.r.o. rekonstrukce a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

KSENA spol s.r.o. rekonstrukce a přestavba bytů

Provádíme rekonstrukce a přestavby interiérů – domů, bytů, koupelen, podkroví. Zajistíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce, včetně odvozu suti a stavebního odpadu.

http://rekonstrukce.ksena.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky KSENA spol s.r.o. rekonstrukce a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevostavby, střechy na klíč YELLOW HOUSE Nová Paka
Realizuje jak hrubé stavby, tak i kompletní dřevostavby na klíč, stavíme bungalovy i tradiční domy. Zároveň zajišťujeme realizaci střechy na klíč a provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme ekonomické stavby rodinných domů dle přání zákazníka. Poskytujeme poradenství, projektování, financování atd.
Podlahy Hradec Králové
Pokládka všech druhů podlahových krytin včetně jejich dodávky. Plovoucí podlahy, laminátové, dřevěné, PVC, koberce, linolea, parkety, brušení parket. Půjčovna brusek na parkety
Ocelové konstrukce pro stavitelství Kovo veda Znojmo
Tato firma se zabývá výrobou ocelových konstrukcí, hlavně pro stavební a strojní účely. Dále rozšířila svoji výrobu o zpracování nerezových materiálů. Kovo veda má mnoho spokojených zákazníků po celém světě. Firma se nacházi ve městě Znojmo.
Kompletní servis pro Váš dům, byt a zahradu Hodinový manžel Praha
Jmenuji se Jan Jáchim a provozuji služby hodinového manžela, který nabízí stavební a montážní práce pro vaši domácnost. Zejména provedení oprav a údržbu domácnosti, instalatérské, malířské i zednické práce. V případě potřeby mě neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar