inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

KSENA spol s.r.o. rekonstrukce a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

KSENA spol s.r.o. rekonstrukce a přestavba bytů

Provádíme rekonstrukce a přestavby interiérů – domů, bytů, koupelen, podkroví. Zajistíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce, včetně odvozu suti a stavebního odpadu.

http://rekonstrukce.ksena.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky KSENA spol s.r.o. rekonstrukce a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Projekty tepelných zdrojů a rozvodů tepla stavebnictví P PROJEKT Bílina
Projekty tepelných zdrojů a rozvodů tepla, autorizací pro obor technika prostředí staveb, specializace vytápění a vzduchotechnika. Zajišťuji kompletní dokumentaci se všemi profesemi, které jsou potřebné pro akci. Celá projektová dokumentace je zpracována na počítači. Používaný grafický program je AutoCad.
Střechy KMB, spol. s r.o. Zlín
Realizace šikmých i plochých střech všech typů, tvarů a nosných konstrukcí na novostavbách a při rekonstrukcích budov a staveb. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, sádrokartony, střešní okna. Prodej veškerých materiálů.
Domy, chaty, domky, altány, pergoly ze dřeva Palis Plzeň
Nízkoenergetické dřevěné domy ideálně pro Vás! Stavíme obytné domy, nebytové stavby a rekreační chaty ze dřeva. Dále dodáme veřejné i soukromé dětské hřiště, zahradní domky, pergoly, přístřešky pro auto, zástěny, altány, zahradní nábytek a doplňky.
Jádrové vrtání betonu a železobetonu Pelhřimov
Jádrové vrtání betonu a železobetonu a také renovace jádrových vrtáků. Další činností naší firmy je zakázková výroba a montáž ocelových konstrukcí a přístřešků, výroba vrat nebo oplocení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Restaurant Hotel U Šimáka, Žďár nad Sázavou
Restaurace a ubytování v malebné vesničce Radostín v blízkosti rybníka Velké Dářko na Vysočině. Stylová restaurace, salonek, terasa, gril, oslavy, tenisový kurt, rybolov v místním rybníku, turistika, cyklistika, koupání, houbaření a lyžování.
Deratizace Brno včetně úklidových a vyklízecích prací
Provádíme deratizaci, dezinsekci a dezinfekci v kancelářských a výrobních objektech, restauracích, skladech, prodejnách, obytných domech, ve sklepích i na půdách, v nemocnicích a v kanalizačních sítích. Hubíme hlodavce, hmyz, vosy, krtky, chráníme Váš majetek proti ptactvu, plísním, virům i bakteriím. K naší práci používáme pouze zahraniční účinné prostředky, které jsou schválené hlavním hygienikem ČR a jsou určené pro náš trh. Poskytujeme i množstevní slevy.
Robinzonské ubytování Robinzonáda
Netradiční dovolená v Chorvatsku pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta a prožít kouzlo robinzonského života na bohem zapomenutých místech jadranských ostrovů a ostrůvků. Nejbohatší nabídka robinsonského ubytování za bezkonkurenční ceny po celém Chorvatsku v robinzonských chatkách a majácích.
Manažerské kurzy, vzdělávání manažerů Hubbardova akademie administrativy Brno
Hubbardova akademie administrativy Brno nabízí vzdělávací programy, kurzy a školení pro manažery i zaměstnance. Školení managementu, soft skills, komunikace, marketingu a dalších oborů, které napomáhají vedoucím i řadovým zaměstnancům vykonávat svou práci efektivněji. Naše akademie vytváří cílená vzdělávání, pořádá kurzy, školení softskills, včetně lektorské činnosti. Na kurzech školíme vedoucí pracovníky a manažery malého a středního podnikání, kterým pomáháme odstranit problémy ve firmě, řešit problémy s klienty a zvýšit efektivitu práce.
Společenské šaty Zareta Praha
Nabídka šatů světových návrhářů. Nabízíme: společenské šaty, dámské kostýmky, luxusní spodní prádlo, luxusní saténové spodní prádlo, elegantní domácí soupravy a kabátky, společenskou obuv a kabelky, svatební šaty Linea Raffaelli a samozřejmě šperky. Náš salon nabízí také zapůjčení společenských a svatebních šatů.

Volná místa
Volná místa
bazar