inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

KSENA spol s.r.o. zámková dlažba, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

KSENA spol s.r.o. zámková dlažba, dláždění chodníků, silnice

Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky.

http://pokladka-dlazby.ksena.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky KSENA spol s.r.o. zámková dlažba,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kamenné obklady na zdi a přizdívky, do interiéru Kamenné zdi Praha
Společnost Kamenné obklady Praha nabízí své služby v oblasti realizace obkladů přírodním kamenem. Jsme kameníci z Prahy s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Provádíme buď celé kamenné přizdívky nebo obklady stěn a fasád, na které používáme výhradně kvalitní přírodní kámen. Věnujeme se rovněž stavbám z přírodního lomového kamene. Stavíme především kamenné ploty, opěrné kamenné zdi, ale i jiné stavby, kde je kámen zastoupen.
Vrtané studny, vrty Václav VLK Dobříš
Nabízíme čištění vrtů a studní, prohlídky vrtů a studní kamerou. Injektování vrtů pro tepelná čerpadla. Vrty a vrtané studny hloubíme dle platné legislativy. Čištění studní, čištění vrtů všech hloubek. Dimenzování vrtů pro tepelná čerpadla. Stavba vrtů pro konkrétní využití. Díky našim zkušenostem jsme schopni provádět vrty i v náročném terénu. K zajištění zásobování objektů kvalitní podzemní vodou realizujeme vrtané studny a vrty.
Inženýrské a dopravní stavby
Výstavba parkovišt a parkovacích stání, výstavba sportovních a dětských hřišt, výstavba železobetonových mostů a propustů, rekonstrukce staveb, zemní a výkopové práce, speciální zakládání a vrtné práce.
Revitalizace bytových domů, zateplování fasád JINGS Pardubice
Rekonstrukce domů, revitalizace domů, regenerace domů, zateplování fasád a financování staveb. Specializujeme se především na revitalizace bytových domů a revitalizace budov občanské vybavenosti, včetně pomoci se zajišťováním finančních prostředků na realizaci revitalizace. Naše stavební firma působí nejen v regionech Pardubice a Hradec Králové, potažmo v celém Pardubickém a Královéhradeckém kraji a dalších místech ČR.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme pokládku zámkové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme pokládku zámkové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar