inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

KSENA spol s.r.o. zámková dlažba, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

KSENA spol s.r.o. zámková dlažba, dláždění chodníků, silnice

Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky.

http://pokladka-dlazby.ksena.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky KSENA spol s.r.o. zámková dlažba,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
DRILLING TRADE s.r.o. Vrtané studny
Společnost DRILLING TRADE, s.r.o. působí v oblasti povrchového vrtaní a hydrogeologie. Specializuje se na vrtané studny a vrty pro tepelné čerpadla. Provádí kompletní realizaci stavby studny od průzkumů a nalezení zdroje vody, přes získání stavebního povolení až po vrt, stavbu a kolaudaci studny. Nabídka dalších služeb: inženýrsko-geologické a geotechnické průzkumy, stavební geologie, stavební práce, distributor pro tepelná čerpadla NIBE.
Pozemní stavitelství, zateplování budov Spiders
Naše stavební společnost nabízí široký sortiment stavebních služeb. Mezi naše služby patří stavba na klíč, rekonstrukce rodinných, bytových a panelových domů, zateplování, hydroizolace střech, zemní a bourací práce.
Stavební firma Ha-konsturukt-CZ, Třebíč
Přípravné práce pro stavbu, zemní práce, kanalizace, vodovody, chodníky, stavby na klíč, rekonstrukce, sanace, zateplování, rekonstrukce historických budov a památkově chráněných objektů, výstavba průmyslových a hospodářských objektů.
Tepelná čerpadla, dotace
Jedním ze způsobů, jak tepelné čerpadlo zakoupit a ještě přitom ušetřit, je dotace na tepelná čerpadla v rámci programu Zelená úsporám. U nás můžete oslovit firmy, které Vám zajistí tepelná čerpadla a jejich montáž spolu s dotacemi.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme pokládku zámkové na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme pokládku zámkové v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar