inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 21. září 2018 svátek má Matouš
Vyhledat v Pozri:

KSENA spol s.r.o. úklid, malování Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

KSENA spol s.r.o. úklid, malování rekonstrukce

Zajistíme úklid kanceláří, domů a bytů, rekonstrukce interiérů, podkroví a koupelen, malování a lakování, pokládku zámkové dlažby na klíč, stavíme a opravujeme ploty, oplocení a opěrné zdi.

http://ksena.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky KSENA spol s.r.o. úklid, malování

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební práce spolehlivě a rychle, kalkulace zdarma Novák Stavby Nymburk
Nabízíme své služby v oblasti stavební prací a úprav, rychle, kvalitně a spolehlivě splníme vaše požadavky. Zdarma a zcela nezávazně vám zpracujeme kompletní cenovou kalkulaci stavby. Na webu naleznete fotogalerii provedených úprav a v aktualitách i další užitečné informace z provedených staveb, dále kontakty.
Zednicke, sádrokartonářské práce Ostrava
Zaměřujeme se na veškeré stavební upravy a rekonstrukce bytů, domu a jinych staveb. Provádime veškeré zednické, sádrokartonářské a obkladačské práce dále zajištujeme veškeré instalaterské topenářské a plynařské práce, podlahove vytápění a servis plynovych zařízení. Tyto práce provádíme v Ostravě a okolí
Garážová vrata, vratová technika Hörmann, TOR MASTER Vyškov
Dodáváme a montujeme kvalitní garážové a průmyslové vratové systémy firmy Hörmann, proslulé svými neustálými inovacemi, trvanlivostí a precizní německou technologií. Rádi Vám kvalifikovaně poradíme s výběrem i komplikovanými technickými problémy. Díky bohatým zkušenostem našich odborníků sestavíme nabídku přesně na míru Vašim požadavkům. Přesvědčte se, že u firmy TOR-MASTER je kvalitní montáž a spolehlivý servis standardem.
Komplexní služby inženýrské geodézie. Geodetické práce BEZECNÝ, Ostrava
Potřebujete vypracovat podklad pro projekt, vytyčit budovu, zaměřit inženýrské sítě nebo zaměřit budovu ve 3D? Pak jste na správné adrese.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajistíme úklid kanceláří, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajistíme úklid kanceláří, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Přírodní doplňky stravy HEMA
Nabízíme širokou škálu doplňků stravy, které jsou vyrobeny z přírodních látek. Doplňky stravy mají dodat člověku důležité živiny, které k životu potřebuje, ale nezískává je v dostatečné míře v běžné stravě. Tyto látky mají příznivý vliv na celkový zdravotní stav.
Vybavení koupelen, doplňky do koupelny STAVHNED Praha
Naše firma Koupelny obchod Mareš Praha vám nabízí veškeré vybavení do koupelny a koupelnové doplňky. V naší nabídce naleznete vybavení do koupelny od osvětlení, přes baterie, vany, sprchové kouty po stavební chemii, televize do koupelny a infrasauny.
Poradenství Feng Shui Plzeň
Kompletní rozbor Vašeho obytného prostoru s vyhodnocením jeho kladných a záporných stránek a doporučeními na nápravu negativ.
Akční nabídky a výprodeje značkových hraček.
Ušetřete i při nákupu značkových hraček! Výprodeje značkových hraček a hračky v akci . V nabídce jsou také plyšové hračky a panenky od Anne Geddes. Nechybí ani akční nabídka puzzle.
Plastová okna Suchánek Praha
Dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna a dveře VEKA. Montujeme vnitřní dveře a garážová vrata. Montáže provádíme po celé ČR. Dodáme i hliníková okna a dveře Aluprof.

Volná místa
Volná místa
bazar