inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

KSENA spol s.r.o. brány, ploty, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

KSENA spol s.r.o. brány, ploty, vrata

Provádíme montáž plotů zděných, betonových, dřevěných, včetně bran na elektrický pohon a oplocení pozemků. Na základě požadavků vám doporučíme vhodný druh oplocení tak, aby se plot esteticky hodil k vaší budově.

http://ploty-vrata.ksena.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky KSENA spol s.r.o. brány, ploty,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Skleněné posuvné dveře Praha David Pilecký
Naší specializací jsou skleněné dveře, skleněné stěny, sprchové kouty a to atypické i standardní. Jsme přesvědčeni, že Vám nabízíme vysoce kvalitní produkty odpovídající nejpřísnějším technickým a estetickým parametrům. Od nás dostanete kompletní servis, který obsahuje individuální řešení, detailní plánování, měření na místě, výrobu, dodávku a montáž. Rádi Vám zdarma zpracujeme cenovu nabídku.
Bytová, nebytová výstavba Benešov, Dřevostavby Rob
Dřevostavby Rob zajišťuje pro vás nejen výstavbu a rekonstrukce rodinných domů, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor, ale provádí také výstavbu jízdáren, stájí, ubytovacích zařízení, restaurací, obchodních center, administrativních budov, sportovních center, areálů rekreačního a sociálního bydlení apod. Rekonstrukce i dostavby rodinných domů.
Odborníkem na podlahy za jeden večer s Probytadum.cz
Podlahy.Probytadum.cz je internetový časopis věnovaný podlahovým krytinám, laminátovým, venkovním, dřevěným a přírodním podlahám, dlažbě, kobercům a PVC. Poradí Vám, jak vybrat podlahu dle Vašich požadavků snadno a rychle.
Výstavba inženýrských sítí, PLYNOSPOL, Hradec Králové
Plynovody, vodovody, kanalizace. Zemní práce jsou prováděny vlastní kapacitou, ojediněle dodávkou od dlouhodobě prověřených a spolupracujících firem. Jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi pro svařování potrubí z PE i pro pokládku všech ostatních druhů potrubí vodovodních a kanalizačních řadů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme montáž plotů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme montáž plotů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar