inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Krovy, vazníky a dřevostavby Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Krovy, vazníky a dřevostavby

Firma vznikla transformací ze státního podniku s dlouholetou tradicí a se stálým spolehlivým kolektivem odborníků v oblasti stavebnictví dřevařského průmyslu. Provádíme kompletní realizace staveb, veškeré stavební práce, stavební úpravy, občanskou a bytovou výstavbu, adaptace a opravy, nové fasády a zateplení, krovy a vazníky.

http://www.zsj.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Krovy, vazníky a dřevostavby

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavby Vysočiny Jaroslav Novák, Polná
Stavíme rodinné domky a provádíme rekonstrukce budov, instalatérské a topenářské práce, dále veškeré zemní práce. Provozujeme prodej stavebních materiálů včetně komisního prodeje a provozujeme půjčovnu stavebního nářadí.
Stavby, stavební práce, rekonstrukce i demolice Stavební firma Šoukal Žďár Nad Sázavou
Stavební firma Šoukal Vám postaví dům dle Vašich představ. Zabýváme se precizní stavbou domů, demolicemi původních staveb i rekonstrukcí domů a bytů. Stavební firma pro Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou a okolí. Postavíme Vám nový dům, provedeme rekonstrukci bytu a zajistíme vyklizení a odvoz odpadu a sutin. Nabízíme také služby spojené se stavbou jako je vodoinstalace, elektroinstalace, zámečnické, kovářské, klempířské, kamenické práce a další.
Stavební konstrukce EVEREST servis, Praha
Servisní činnost v oblasti dočasných stavebních konstrukcí a dodávek stavebních materiálů. Prodej a pronájem kompletního systému lešení a mobilního oplocení. Zajišťujeme kompletní montáž, demontáž a lešenářské práce. Prodej širokého sortimentu stavebních materiálů.
Vodoinstalace, rozvody plynu a topení kvalitně pro Vás Praha
Nabízíme profesionální služby se kterými máme dlouholeté zkušenosti - rozvody vody, plynu a topení. Zaměřujeme se také na podlahářské práce a rekonstrukce interiérů. Nabízíme profesionální služby se kterými máme dlouholeté zkušenosti - rozvody vody, plynu a topení. Zaměřujeme se také na podlahářské práce a rekonstrukce interiérů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma vznikla transformací na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma vznikla transformací v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar