inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 24. ledna 2020 svátek má Milena
Vyhledat v Pozri:

Krovy, vazníky a dřevostavby Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Krovy, vazníky a dřevostavby

Firma vznikla transformací ze státního podniku s dlouholetou tradicí a se stálým spolehlivým kolektivem odborníků v oblasti stavebnictví dřevařského průmyslu. Provádíme kompletní realizace staveb, veškeré stavební práce, stavební úpravy, občanskou a bytovou výstavbu, adaptace a opravy, nové fasády a zateplení, krovy a vazníky.

http://www.zsj.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Krovy, vazníky a dřevostavby

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Architektura, stavebnictví Stavbaweb
Stavebnictví aktuální zpravodajství. Stavbaweb je portál pro organizace a odbornou veřejnost, které se zabývají či mají zájem o architekturu a stavebnictví. Aktuální zpravodajství z oboru, stavby, stavební i architektonické firmy a produkty naleznete na tomto webu.
Zakázková výroba klempířských ozdobných prvků a doplňků, výškové práce
Nabízíme výrobu, opravy nebo rekonstrukce klempířských ozdobných prvků jak pro exteriér tak i do interiéru.Můžete si vybrat například z naší galerie nebo jsme ochotni zpracovat i návrhy na základě Vašich osobních požadavků a nápadů. Provádíme také výškové práce jako jsou např. různé montáže, opravy či demontáže střešních prvků, částí budov, stožárů, antén, komínů, nátěry atd.
Levná a kvalitní pokládka PVC, Marmolea, plovoucích podlah a ostatních dřevěných podlah.
Levná a kvalitní pokládka PVC, Marmolea, plovoucích podlah a ostatních dřevěných podlah. Profesionální vyrovnání stávajícího podkladu nivelační hmotou je samozřejmostí a je to důležitý krok k nové pokládce vaší podlahy.
Tomáš Lachman Osvětlení a ozvučení kostelů
Zabýváme se výrobou a instalacemi osvětlení sakrálních interiérů po celé ČR. Návrhy a realizace osvětlení a ozvučení kostelů, výroba lustrů a reflektorů (ruční práce), poradenství v oblasti světelné a zvukové techniky a další služby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma vznikla transformací na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma vznikla transformací v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Umělecké kovářství Kučera
Kovářství - zakázková ruční výroba. Zhotovujeme mříže, zábradlí, brány, ploty, bytové a krbové doplňky, kovový nábytek, kliky, svícny, zařízení pro restaurace a obchody, restaurování, výroba replik. Návrhy, doprava, montáž. Umělecké kovářství.
Kvalitní podlahové topení LIPOTOP Beroun
Lipotop je specialista na podlahové topení a litou podlahu. Jsme na straně kvality. Provede vám návrh, dodávku i realizaci vašeho nového podlahového topení. Všechny vaše starosti s litou podlahou a topením bereme na sebe.
Perfecta garážová vrata, žaluzie a rolety
Výroba, prodej a montáž předokenních rolet, garážových vrat, markýz vnitřních a venkovních žaluzií a další stínící techniky. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci. Spolupracujeme s firmami Lomax, Hörmann, Climax, Minirol a Somfy.
Bowling shop - on-line prodej bowlingových potřeb
On-line prodej bowlingových potřeb - bowlingová obuv pro centra, bowlingové koule, kuželky, čističe drah, oleje na dráhy, desinfekce bowlingové obuvi, úprava rozběhů.
Obec Senohraby
Všeobecné údaje, informace o obci, historie a kronika obce Senohraby, obecní úřad a úřední deska, zastupitelstvo, Senohrabská hláska, spolky a sdružení, služby, výlety a turistika.

Volná místa
Volná místa
bazar