inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Krovy pro střechy, pergoly Dřevostavby Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Krovy pro střechy, pergoly Dřevostavby Liberec, Komárek

Zhotovujeme dřevostavby ve vysoké kvalitě dle požadavků zákazníka. Před realizací dřevostavby tedy vytvoříme na základě konzultace s klientem její návrh a posléze přistoupíme k realizaci dřevostavby.

http://www.krovy-cnc.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Krovy pro střechy, pergoly Dřevostavby

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce, stavby, stavební práce REST Havířov Šumbark
Stavební práce, rekonstrukce bytů a rodinných domů, rekonstrukce koupelny, kuchyně a bytových jader, kompletní realizace interierů. Renovace nebytové prostory a kanceláře. Jsme ověřená a spolehlivá stavební firma. Práci odvádíme kvalitně a včas.
Rodinné domy na klíč, dřevostavby
Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.
KSENA spol s.r.o. brány, ploty, vrata
Provádíme montáž plotů zděných, betonových, dřevěných, včetně bran na elektrický pohon a oplocení pozemků. Na základě požadavků vám doporučíme vhodný druh oplocení tak, aby se plot esteticky hodil k vaší budově.
Inženýrská poradenská kancelář Zlín Karel Zubalík
Nezávislá inženýrská a poradenská kancelář která vždy stojí za zájmy svých klientů. Kancelář zajišťuje řízení stavebních projektů ve všech jeho fázích. Zajistí poradenskou a konzultační činnost, zpracuje posudky, zabezpečí projektové řízení a stavební dozor.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zhotovujeme dřevostavby ve na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zhotovujeme dřevostavby ve v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar