inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 22. ledna 2020 svátek má Slavomír
Vyhledat v Pozri:

Krby Morava - stavby krbů Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Krby Morava - stavby krbů a kamen

Provádíme stavby krbů a krbových kamen na klíč po celé ČR. V naší fotogalerii krbů najdete výběr z více než 2000 krbů různých typů a stylů. Naše společnost se prezentuje v profesionálních krbových studiích, kde můžete shlédnout vystavené produkty

http://www.krbymorava.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Krby Morava - stavby krbů

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Provádění staveb, zemní práce SEDOS stavby Drnovice
Společnost se specializuje na provádění staveb, zejména na zemní práce, stabilizace zemin, demolice a autodopravu. Nabízíme hrubé terénní úpravy, reciklace, rekultivace, výstavba komunikací a inženýr. sítí, vápenné a cementové, stabilizace zemin, vápnění, nadrozměrná přeprava, prodej stavebních písků. Naše společnost patří ve svém oboru ke známým a progresivním firmám v celé ČR. K dosažení kvalitní odvedené práce realizované v krátkých termínech využíváme nejmodernějších technologií v daných oborech.
Stavby, Rekonstrukce, Fasády Vendryně
Zabýváme se kompletní stavební činností. Provádíme stavby a rekonstruujeme RD na klíč, fasády, střechy, koupelny, bytová jádra, demolice, zámkové dlažby, střešní konstrukce, zemní práce. Víme co zákazník potřebuje a s čím mu dokážeme poradit.
Autodoprava, zemní, výkopové a demoliční práce Radek Jaroš Darkovice
Nabízíme služby v oblasti autodopravy nákladními, sklápěcími automobily. Dále zajišťujeme výkopové, zemní a demoliční práce. Pracovní doba pro nás není překážkou a po předchozí telefonní domluvě Vám nabízíme své služby téměř nonstop. Působíme na vnitrostátním i mezinárodním trhu.
Bezpečnostní, vchodové dveře, montáž Třebechovice pod Orebem
Hlavní činností naší firmy je prodej, montáž pro bezpečnostní a interiérové dveří, okenní fólie, mechanické zabezpečovací systémy oken a dveří. Také dodáváme a montujeme okenní parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Krédem firmy je maximální spokojenost zákazníků.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme stavby krbů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme stavby krbů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Restaurant Hotel U Šimáka, Žďár nad Sázavou
Restaurace a ubytování v malebné vesničce Radostín v blízkosti rybníka Velké Dářko na Vysočině. Stylová restaurace, salonek, terasa, gril, oslavy, tenisový kurt, rybolov v místním rybníku, turistika, cyklistika, koupání, houbaření a lyžování.
Deratizace Brno včetně úklidových a vyklízecích prací
Provádíme deratizaci, dezinsekci a dezinfekci v kancelářských a výrobních objektech, restauracích, skladech, prodejnách, obytných domech, ve sklepích i na půdách, v nemocnicích a v kanalizačních sítích. Hubíme hlodavce, hmyz, vosy, krtky, chráníme Váš majetek proti ptactvu, plísním, virům i bakteriím. K naší práci používáme pouze zahraniční účinné prostředky, které jsou schválené hlavním hygienikem ČR a jsou určené pro náš trh. Poskytujeme i množstevní slevy.
Robinzonské ubytování Robinzonáda
Netradiční dovolená v Chorvatsku pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta a prožít kouzlo robinzonského života na bohem zapomenutých místech jadranských ostrovů a ostrůvků. Nejbohatší nabídka robinsonského ubytování za bezkonkurenční ceny po celém Chorvatsku v robinzonských chatkách a majácích.
Manažerské kurzy, vzdělávání manažerů Hubbardova akademie administrativy Brno
Hubbardova akademie administrativy Brno nabízí vzdělávací programy, kurzy a školení pro manažery i zaměstnance. Školení managementu, soft skills, komunikace, marketingu a dalších oborů, které napomáhají vedoucím i řadovým zaměstnancům vykonávat svou práci efektivněji. Naše akademie vytváří cílená vzdělávání, pořádá kurzy, školení softskills, včetně lektorské činnosti. Na kurzech školíme vedoucí pracovníky a manažery malého a středního podnikání, kterým pomáháme odstranit problémy ve firmě, řešit problémy s klienty a zvýšit efektivitu práce.
Společenské šaty Zareta Praha
Nabídka šatů světových návrhářů. Nabízíme: společenské šaty, dámské kostýmky, luxusní spodní prádlo, luxusní saténové spodní prádlo, elegantní domácí soupravy a kabátky, společenskou obuv a kabelky, svatební šaty Linea Raffaelli a samozřejmě šperky. Náš salon nabízí také zapůjčení společenských a svatebních šatů.

Volná místa
Volná místa
bazar