inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. srpna 2017 svátek má Sandra
Vyhledat v Pozri:

Krásná dovolená v přírodě Penzion Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Krásná dovolená v přírodě Penzion Element Zbinohy, Větrný Jeníkov

Penzion Element nabízí luxusní prostředí na vysočině u D1 a je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, je možné zde pořádat různé akce, firemní školení, večírky, školní srazy, rodinné oslavy, sportovní soustředění i svatby. Je součástí soukromého pozemku spolu s farmou zvířat, po celkové rekonstrukci původní zemědělské usedlosti, obklopen pastvinami a volnou přírodou.Můžete zde prožít krásnou dovolenou v přírodě. Ideální terén je jak pro pěší turistiku, tak cyklistiku, běžecké lyžování i krátké procházky po okolí a houbaření.

http://www.penzionelement.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Krásná dovolená v přírodě Penzion

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ubytování Šumava, Lipno nad Vltavou, U Vongrejů
Nabídka ubytování v obci Lipno nad Vltavou blízko Skiareálu Lipno a cyklostezky v apartmánech s výhledem na Lipenské jezero. Užijte si krásnou dovolenou v Šumavské přírodě. Nabízíme ideální ubytování pro rodiny s dětmi a dovolenou plnou sportovních aktivit i relaxace.
Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů
Vhodně vybavený hotel umožňuje hostům celoroční pobyt s možností využití nově vybudovaného relaxačního centra..Kolem hotelu procházejí vyznačené turistické a cyklistické trasy. V zimních měsících vedou kolem hotelu udržované lyžařské stopy.
Hotel Savannah hotel v Hatích u Znojma
Hotel Savannah - komfortní ubytování u Znojma. Hotel se nachází v Hatích u Znojma. Wellness, fitness, bazén, sauna, restaurace, bar, konferenční a školící místnosti.
Apartmány v centru Brna eFi Hotel Brno
eFi Hotel najdete několik minut od centra Brna. V hotelu je 48 apartmánů s jednou nebo dvěma ložnicemi a dvoupokojové mezonetové apartmány s terasou. Ve všech apartmánech je vybavená kuchyňská linka, smart Tv. Konferenční sál pro 80 lidí je vybavený luxusními židlemi a špičkovým dataprojektorem. V areálu má Hotel vlastní parkoviště. Hotelová restaurace Stará Tkalcovna poskytuje hostům služby za zvýhodněných podmínek. V celém hotelu je bezplatné připojení Wi-Fi.

Naše tipy:
Zkuste hledat Penzion Element nabízí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Penzion Element nabízí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Vinný bar, kavárna Luna Nymburk
Vinný bar a kavárna Luna Vám nabízí čerstvě praženou kávu i v alternativních metodách přípravy, širokou nabídku vín, lahodné čokolády a domácích moučníků. Jistě Vás potěší i degustace vín a kávy.
Nástěnné a stolní kalendáře
Dovolujeme si Vám nabídnout nástěnné a stolní kalendáře. Naše nabídka kalendářů pokrývá základní i masovou potřebu, nástěnné kalendáře jsou jedinečné v každém detailu. Nástěnné kalendáře jsou oblíbené v sortimentu dárkových předmětů.
Webdesign-kolin.cz, Internetové stránky, Kolín
Nabízíme návrh, výrobu a správu internetových stránek, vývoj internetových aplikací na zakázku, zpracování a řízení reklamních kampaní, a další úkony s tím spojené.
Svatební doplňky Zuzana Shop
Internetový obchod se svatebními doplňky, které si můžete zakoupit nebo jen zapůjčit. Svatební a společenská obuv, slunečníky, vějíře, klobouky, závoje, šperky a další široký sortiment svatebních doplňků.
Svatební oznámení Keramika Kamila
Keramika Kamila - svatební oznámení z keramiky v dárkovém balení. Výroba a prodej keramiky. Dekorativní a užitková keramika, domovenky, PF přání, zvony, ozdoby. Výroba na zakázku. Keramické kurzy pro veřejnost.

Volná místa
Volná místa
bazar