inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Kovovýroba a povrchové úpravy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kovovýroba a povrchové úpravy

Kovovýroba a Lakovna Čermák a synové provádí povrchové úpravy lakování, řezání plazmou, ohýbání plechů a ohýbání trubek. Vyrábíme ocelové konstrukce, výrobky z nerezu, kovový nábytek, šatní skříně.

http://www.cermakasynove.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Kovovýroba a povrchové úpravy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Prodej, pronájem kontejnerů, prodej panelů Vamiro Most
Stavíme a repasujeme průmyslové haly a jiné hospodářské objekty pro možnost využití jako výrobní haly, skladové haly, logistická centra, halové systémy, garáže, jízdárny atd. Zajistíme kompletní demontáž, montáž a přepravu haly, repasování ocelových montovaných hal a konstrukcí. Dodáváme obytné a skladové kontejnery.
Zámečnictví a ocelové konstrukce
Společnost MONTREKO spol. s r.o. se kromě dílčích a komplexních dodávek technologických celků zabývá i zámečnictvím, výrobou zábradlí, schodišť, oplášťováním hal a ocelovými konstrukcemi. Vše je zaměřeno především na nízké investiční náklady ve spojení s vysokou užitnou hodnotou.
Zakázková a malosériová kovovýroba Jitokov, Plzeň
Zámečnické svařování speciálních materiálů, kovoobrábění a stavebně montážní práce. Výroba a montáž ocelových konstrukcí a zábradlí, schodiště, mříže, dveře a vrata. Svařování nerezu a hliníku, ohýbání trubek a profilů, ...
Přesné soustružené součásti AVS KOVO, Orlík nad Vltavou
Velkovýroba přesných soustružených součástí. Hlavně z automatových ocelí, ale také z běžných konstrukčních, ušlechtilých i nerez ocelí, slitin mědi i hliníku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kovovýroba a Lakovna na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kovovýroba a Lakovna v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Okenní folie, autofolie, bezpečnostní folie
Stránky dodavatele různých druhů folií, společnosti Middex Agency, s.r.o. Dodavatele folií Llumar.
Pension Archa Mikulov ubytování Jižní Morava
Degustace moravských vín, ochutnávky místních pochutin a zážitky z tradičních oslav, to vše můžete prožít, když se ubytujete v našem penzionu anebo v našich apartmánech přímo v Mikulově. Navíc můžete využít zlevněných pobytových balíčků pro dva i pro celé rodiny.
Italská restaurace GUSTO Praha
Pizza z originální pece na dřevo, domácí těstoviny a pravé italské speciality. Pravidelné hudební večery, pořádání oslav. Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky, dětský koutek se zázemím pro maminky.
Calvin Klein parfémy
Nabídka parfémů a toaletních vod značky Calvin Klein. Calvin Klein je americká módní značka, zabývající se výrobou módního oblečení a také parfémů pro ženy a muže.
Výroba a prodej sáčků do vysavačů
Vroutecké papírny vyrábí papírové a textilní sáčky do vysavačů včetně univezálních, dále tukové a uhlíkové filtry do digestoří a olejové a pachové filtry do fritéz.

Volná místa
Volná místa
bazar