inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Kovovýroba a povrchové úpravy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kovovýroba a povrchové úpravy

Kovovýroba a Lakovna Čermák a synové provádí povrchové úpravy lakování, řezání plazmou, ohýbání plechů a ohýbání trubek. Vyrábíme ocelové konstrukce, výrobky z nerezu, kovový nábytek, šatní skříně.

http://www.cermakasynove.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Kovovýroba a povrchové úpravy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zpracování plechu, ohýbání, řezání plazmou na CNC strojích ZAPPIS Praha
Nabízíme veškeré zpracování plechu na nejmodernějších CNC strojích. Provádíme ohýbání plechů na ohraňovacích lisech, stříhání plechů a řezání plazmou. Mezi další služby patří zakázková kovovýroba. Kovovýroba naší společnosti zahrnuje zejména výrobu vrat, zábradlí, mříží, plotů a dalších zámečnických prvků. Kovovýroba je realizována především na základě přání našich zákazníků.
Výroba magnetických systémů Marian Vidlička, Třinec
Magnetické systémy výroba a prodej. Výroba permanentních magnetů. Vyrábíme strojní součásti v nástrojárně. Práce na soustruhu, frézce, brusce.
Kované prvky, zábradlí, ploty, vrata Kovárna 3000 Jičín
GRANGE FORGE firma založená v roce 1948 uměleckým kovářem se po desetiletí zabývá výrobou komponentů nejvyšší kvality pro zhotovování plotů, vrat, mříží a interiérových zábradlí. Tým nejkvalifikovanějších kovářů, leštičů, patinérů a lakýrníků vyrábí komponenty z kované oceli a bronzu. Jsme tým zkušených designérů neustále tvořících nové prvky s ohledem na tradici.
Kovovýroba a svařování Praha KOVERO EU
Věnujeme se kovovýrobě, svařování i zámečnictví. Kromě toho pro vás můžeme zajistit i další služby, jako je povrchová úprava výrobků, řezání nebo vytvoření technické dokumentace. Každé zakázce předchází konzultace, během které nám sdělíte své představy, my si všechno změříme a dohodneme se na ceně.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kovovýroba a Lakovna na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kovovýroba a Lakovna v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Jindřichův Hradec
Ubytování Jaroš, levné ubytování v Jindřichově Hradci - Radouňce. Prijeďte k nám do Jindřichova Hradce v Jižních Čechách. V naší blízkosti se nachází spousta kulturních památek a míst pro Vaši zábavu. Rádi Vás ubytujeme a nabídneme Vám možnost kulturního i sportovního vyžití v našem historickém městě a okolí.
Grafické studio Delab design laboratory
Grafické a internetové studio navrhne unikátní design, relevantní obsah a urychlí dosažení cílů Vašich www stránek či eShopu pomocí eMarketingu, SEO, PPC, Sociální sítě. Jednotný vizuální styl logotyp, vizitka, leták, banner a jiné DTP práce.
Datová, hlasová a kamerová řešení Clarystone, Brno
Dodavatel produktů pro datové, optické sítě, přenos dat, hlasu a obrazu. Clarystone to je tým odborníků s dlouhodobou zkušeností z oblasti telekomunikací, pobočkových ústředen a datových sítí.
Autosklo centrum Praha, Kompletní servis pro autosklo
Autosklo, kompletní servis. Výměna, prodej a montáž autoskel na automobily všech značek. Opravy bodových poškození a prasklin autoskel. Máme bohaté zkušenosti s opravou autoskel na vozidlech všech značek a typů.
progeCAD - náhrada za AutoCAD
progeCAD představuje levnou alternativu k nějrozšířenějším CAD programům. Nabízí stejné příkazy a funkce i drobná rozšíření.

Volná místa
Volná místa
bazar