inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Kovovýroba a povrchové úpravy Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Kovovýroba a povrchové úpravy

Kovovýroba a Lakovna Čermák a synové provádí povrchové úpravy lakování, řezání plazmou, ohýbání plechů a ohýbání trubek. Vyrábíme ocelové konstrukce, výrobky z nerezu, kovový nábytek, šatní skříně.

http://www.cermakasynove.cz
Zařazena v kategori:

Kovovýroba

Profil stránky Kovovýroba a povrchové úpravy

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zakázková kovovýroba a zámečnictví Vlastimil Šrom Brno
Zakázková kovovýroba a zámečnictví. Svařování oceli, nerezové oceli a hliníku. Výroba prvků pro stavebnictví - brány, schodiště, mříže, ploty, zábradlí, výlohy, okna, dveře atd. Dále se zabýváme výrobou hliníkových párty stanů.
Žárové zinkování, práškové lakování, tryskání Eurometal Chotěboř
Nabízíme kvalitní práci na trhu s povrchovými úpravami kovů. Specializujeme se zejména na povrchové úpravy materiálů. Dle přání zákazníka provádíme žárové zinkování, práškové lakování, tryskání a pískování, teflonování i renovace starých povlaků. Všichni zaměstnanci naší firmy jsou vedeni k jedinému cíli, a to odvést špičkovou práci dle přání zákazníka zaručit dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky vybudovanou na společné důvěře, kvalitě, rychlosti a ceně.
Kovovýroba, zámečnictví ACONSTAV Jiřice u Miroslavi
Nabízíme Vám veškerý sortiment prací a služeb v oblasti kovovýroby. Jsme schopni vyrobit celé série zámečnických výrobků pro velkoodběratele, stejně tak pro maloodběratele kusovou výrobu na přání zákazníka. Vyrábíme balkóny, pojízdné i posuvné nebo samonosné brány, branky, ploty, altány, schodiště, mříže a mnoho dalších výrobků dle konkrétních požadavků a potřeb našich zákazníků. V případě zájmu objednané výrobky i nainstalujeme. Nabízené služby poskytujeme v rámci celé Jižní Moravy.
Kovovýroba, opravy kontejnerů, soustružnické práce JP Kovo Beroun
Zabýváme se kovovýrobou a dalšími drobnými přidruženými pracemi. Naše výrobky jsou vytvářeny s velkým důrazem na kvalitu. Provádíme práce výroba vrat, výroba plotových dílců, opravy kontejnerů a další. Ceníme si našich zákazníkům a vždy jim vycházíme vstříc. U výrobků lpíme na dodržení stanovených termínů, vysoké kvality a bezpečnosti.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kovovýroba a Lakovna na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kovovýroba a Lakovna v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar